м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

800 грн.

Збаразький, Вишнівецький, Кременецький та Білокриницький замки

Замки… Свого часу ці споруди відігравали значущу роль в обороні краю. Пов’язані з людськими долями, цілими родинами, підживлені легендами, вони дарують нам відчуття романтики, малюють в уяві образи минулого.

Дати виїздів

6.04, 21.04, 5.05, 18.05/2024

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 5.00 виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Збаразький замок - Вишнівецький палац - Кременецький замок - Білокриницький замок

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

9.00-9.30 - Сніданок в спеціально облаштованому місці з своїми продуктами

9.30 - 11.00 - Збаразький замок (екскурсія, фотосесія).

Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збаража… Історія міста Збаража розпочалась на Старозбаразькій горі, де впродовж двох століть існував середньовічний замок. У 1589 р. татари зруйнували замок і князі Збаразькі вирішили не відбудовувати його, а перебратися до нового поселення, яке виростало неподалік. Перша згадка про сучасний Збараж, як місто датується 1583р. Могутній Збаразький замок, який можна побачити і сьогодні, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава. Після завершення будівництва замок складався з двоповерхового палацу, побудованого в стилі пізнього ренесансу, казематів, валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Увійти в замок можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Укріплення займали площу понад 16 гектарів. Влітку 1649 року замок був у центрі протиборства військ Богдана Хмельницького і Речі Посполитої. Про ці події розповів Г.Сенкевич в романі «Вогнем і мечем». Після смерті Юрія Збаразького замок перейшов у володіння князів Вишневецьких, згодом – Потоцьких. В середині XVIII століття відбулися зміни, які спричинили втрату фортифікаційної слави замку. Польські магнати Потоцькі перетворили замок на звичайне феодальне помістя. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур.

11.30 – 13.00 - Вишнівецький палац (екскурсія, фотосесія)

Це яскравий представник класицизму з вкрапленням раннього французького ренесансу. Сам палац спорудив Михайло Сервацій – один із останніх польських шляхтичів тих часів. В комплекс палацу входять декілька об’єктів, включаючи укріплення та дзвіниця. При відвідуванні першого поверху моментально зачаровує дзеркальний зал завдовжки 80 метрів з керамічним декором та малюнками на стінах. Навколо замку розташовуються широкі сади, а далі за ними – річка. Замок вважався найбагатшим і виділився серед інших на Волині.

13.00 -13.30 - Обід з своїми продуктами або в кафе.

14.00 – 15.30 - Залишки Кременецького замку (екскурсія, фотосесія).

Кременецький замок – оборонна споруда на горі Бона, яке підноситься над містом Кременець на висоті 397 метрів над рівнем моря. Це місце відоме в Україні як неприступна стіна: в 1240 році його намагався взяти Хан Батий, однак замок витримав річну облогу, в 1254 не піддався воєводі Золотої Орди Куремсі. На початку 20 століття замок хотіли розібрати, а камінь використовувати для будівництва доріг. На щастя, це не було реалізовано. Зараз від замку залишилися лише значна частина стін із залишками бійниць, два яруси надбрамної вежі, а також сліди від колодязя.

16.30 – 17.00 - Білокриниця. Замок-палац. (фотосесія).

Неподалік від міста Кременець, в селі Білокриниця, в стороні від головної дороги, що пролягає селом, знаходиться замок-палац XIX століття. Але історія замку почалася набагато раніше, ще у XVIстолітті, коли власники навколишніх земель Збаразькі, спорудили на цьому місці мурований оборонний замок. Тридцять років після 1808 замок стояв пусткою. Та в середині XIX століття Олександр Колонна-Чосновський споруджує на території старої фортеці палац в готичному англійському стилі з елементами ренесансу. Під час будівництва до новобудови були залучені і залишки мурів лівого крила старого замку, які збереглися в пристойному вигляді. Це був невеликий палац, зовсім не схожий на замок, що був раніше. В готичному стилі було споруджено башту у чотири яруси з зубцями та декоративними баштами по кутах, та житлові приміщення на двох рівнях. Головний фронтон палацу трохи виступав вперед та в завершенні мав дві невеликі круглі вежі, вхідні двері та вікна фронтону були завершені красивими арками.

17.00 - Виїзд додому

20.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Збаразький замок - 130грн/70грн (від 10чол), Вишнівецький палац - 130грн/70грн, Кременецький замок - 100грн/60грн, Білокриницький замок - 50грн. (дорослий/дитячий) *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: