м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

900 грн.

Золочівський замок, Підгорецький замок, Олеський замок - найгарніші замки Львівщини.

Замки Львівщини є основними туристичними принадами довкола Львова. Їх красива архітектура, містична історія і мальовничі пейзажі завжди приваблювали людей. Це чудова можливість оглянути замки Львівщини за один день!

Дати виїздів

Під замовлення/2023

Виїзд з Хмельницького

о 8.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського (вартість 750грн)

о 5.00 виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Золочівський замок - Підгорецький замок - Олеський замок

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

10.00-10.30 - Сніданок в спеціально облаштованому місці з своїми продуктами

11.00 - 12.00 - Золочівський замок (екскурсія, фотосесія).

У межах маленького містечка Золочів знаходиться Золочівський замок. Він вам неодмінно сподобається. Замок оточений високими валами, а п’ятикутні бастіони увінчують сторожові вежі. Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Перебуваючи там, дійсно відчуваєш себе представником королівської родини. Пройдіть по дерев’яному мосту над глибоким ровом, далі арка відкриває перед вами прекрасний сад, який садівники оформили й доповнили так, як він виглядав декілька століть тому: алеї і зелені газони поєднуються з фонтанами, скульптурами і підстриженими кущами. Усе це дійсно виконано у стилі пізнього ренесансу. Плити на сторожових вежах з гербами колишніх власників ще раз нагадують нам про королівське походження замку-фортеці. Цінність Рожевого палацу значна, адже це один із небагатьох зразків східної архітектури, яких так мало залишилось на українських землях. У ньому розташований музей східних культур, де зібрані рідкісні експонати із Китаю, Японії, Індії та інших країн. Також відкритий вхід до Великого палацу, який і всередині зберіг тенденції стилю усього замку. Його кімнати оформлені із простотою, але лаковані дерев’яні меблі, ліпні каміни і багато іншого передають велич тих часів. У Золочівському замку необхідно звернути увагу на два непримітні каменя. Вони були знайдені у лісі поблизу села Новосілка й зараз розташовані у саду замку. На одному камені висічений готичний текст, який до сих пір намагаються розгадати, а на другому – два переплетених вінка, які символізують життя і смерть. Посередині знаходиться отвір. Кажуть, якщо повернути свій палець у цьому отворі до тернового вінка, то виконається бажання матеріального характеру, а якщо до вінка із квітів – романтичне.

12.30 – 14.00 - Підгорецький замок (екскурсія, фотосесія)

Підгорецький замок – історико-архітектурний шедевр ХVІІ століття, один із найкрасивіших замків України в стилі ренесанс, який за вишуканістю не поступається французькому Версалю. Розташований він у селі Підгірці Львівської області. Архітектурний ансамбль замку доповнює красивий парк. Це насправді пам’ятник садово-паркового мистецтва. Підгорецький парк було розбито у XVII столітті, він виконаний в італійському стилі. Це ледь не єдиний італійський парк в Україні. Існує легенда, пов’язана з періодом правління Жевуських. Вона оповідає про те, що князь Вацлав зненавидів свою дружину й звелів замурувати її у стінах замку живою… Деколи можна почути її плач або ж побачити на фото білий силует. Заворожує також оповідь про алхіміка Северина Жевуського (син князя Вацлава). Дехто вірить, що під землею сховано багато його скарбів і безцінних напрацювань. А сам алхімік, вірніше його тінь, часто запрошує відвідувачів до скарбниці.

14.00 -15.00 - Обід в кафе.

15.30 – 17.00 - Олеський замок (екскурсія, фотосесія).

На високому пагорбі, схили якого піднімаються над заболоченими луками річки Ліберція, самотньо височіє могутня твердиня – Олеський замок. Старовинний замок був побудований на початку 14 століття. Вважають, що замок спорудив один із синів Галицько-Волинського князя Юрія Львовича. Історики вважають, що заснований він у XIII столітті, коли татарські орди зруйнували городище Пліснеське. Частина уцілілих жителів змогла перебратися в Олесько, де почали будівництво нової фортеці. В різні часи замок процвітав чи перебував у занепаді. У 1951 році від удару блискавки замок згорів дотла. Його відновлення і повторне відкриття відбулося лише в 1975 році. З того часу це філія Львівської галереї мистецтв і один з найцікавіших музеїв України. Відновлений замок активно використовували в кінематографії: тут знімались фільми «Пастух Янко», «Дике полювання короля Стаха», «Королева Бона», «Три мушкетери», «Борис Годунов». Зараз Олеський замок приймає туристів з усього світу, які хочуть побачити легенду на власні очі. Олеський замок наповнений таємницями та цікавими легендами. Дехто вірить, що в замку є привиди. За однією версією, тут живе дух чеського монаха Яна Каспера. Колись під час служби в День святого Антонія, Каспер на очах у тисячі прочан стрибнув у колодязь. Такі свідчення зафіксовані у літописі замку. І сьогодні душа його блукає коридорами і не може знайти вічного спокою. Кажуть, вночі можна також побачити дві тіні. Це душі закоханих, що йдуть на відлуння голосів, але ніяк не можуть зустрітися одна з одною.

17.00 - Виїзд додому

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Золочівський замок -150грн/50грн +60грн/екскурсія, Підгорецький замок - 150грн/50грн +60грн/екскурсія, Олеський замок - 150грн/50грн +60грн/екскурсія. (дорослий/дитячий) *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: