м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020

Тунель кохання

ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

900 грн.

Тараканівський форт, Дубенський замок, Тунель кохання

Чесно кажучи, після численних мандрів, важко побачити в Україні щось таке, що вразило би дуже сильно. Але Тараканівський форт перевершив усі сподівання. Та інформація і фото, що є в Інтернеті, не передають і маленької частки того враження, яке справляє ця споруда.

Колись давним давно в неприступних стінах Дубенського  замку та широких лабіринтах підземель були заховані скарби – сімейні реліквії Острозьких, які передавалися новостворенним сім’ям. Всі ці багатства приваблювалі завойовників, але нікому жодного разу не вдалося взяти в облогу Дубенську фортецю.

Рівненський Тунель кохання зачаровує з першого погляду – опинившись тут, важко не повірити в його магічну дію та вплив на долю закоханих. Якщо ви опинитесь в цьому осередку любові зі своєю парою, перевірте на собі силу його дії...

Дати виїздів

8.10, 15.10/2023

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попередньою домовленістю та доплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Тараканівський форт - Дубенський замок - Тунель кохання

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

9.00-7.30 - Сніданок в спеціально облаштованому місці з своїми продуктами

10.00 - 12.00 - Тараканівський форт - фортифікаційна оборонна споруда.

Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою.Сьогодні від фортеці залишилися лише руїни. Але неймовірна кількість легенд, які досі оточують форт, і містичні залишки колись гарної будови щороку приваблюють все більше туристів. Згідно однієї з легенд, це місце перетворилося на Місто привидів. Кажуть, примари тут дійсно є і вже багато років поспіль лякають місцевих жителів. Можливо, це пов’язано з тим, що на початку 20 століття тут загинуло дуже багато солдатів і вони досі не можуть знайти спокій. Багато людей зараховують Нову Дубенську фортецю до числа найбільш містичних місць України. Історія Тараканівського форту Тараканівський форт – яскравий приклад того, як можна недооцінити свої власні засоби захисту. Фортеця була побудована ще у кінці 19 століття для захисту західних кордонів Російської імперії. Звідси добре проглядалася розташована поруч залізниця. Але, під час Першої світової війни росіяни вирішили, що форт їм не дуже потрібен. Тому фортецю здали полякам практично без бою. Отямившись, форт вирішили повернути. Але для цього довелося докласти величезних зусиль. У результаті, форт, зруйнований власною ж артилерією, був відбитий. Чесно кажучи, після численних мандрів, важко побачити в Україні щось таке, що вразило би дуже сильно. Але Дубенський (або ж Тараканівський) форт перевершив усі сподівання. Та інформація і фото, що є в Інтернеті, не передають і маленької частки того враження, яке справляє ця споруда.

12.30 – 14.00 - Замок князів Острозьких - Дубенський замок

Свідки багатьох історичних подій стіни Дубенського замку і нині зберігають пам’ять про відомих особистостей, які свого часу тут жили та гостювали. Упродовж кількох століть ця твердиня над рікою Іквою жодного разу не була взята приступом чи штурмом. Протягом свого існування замок неодноразово перебудовувався й укріплювався, а під його мурами були прокладені широкі кам’яні підземні ходи, куди під час ворожих нападів ховалися місцеві жителі зі своїм майном, тут зберігалися запаси води і провізії для оборонців під час облоги. Невеличкий відсоток цих підземних тунелів можна побачити й сьогодні. У XVI ст. замок мав на озброєнні 73 гармати. Арсенал постійно поповнювався за рахунок власної ливарної майстерні. За період свого існування Дубенський замок ніколи і ніким не був здобутий приступом. Замок, як родовий маєток князів Острозьких, переходив через шлюби від однієї князівської династії до іншої, а загалом він був приватною власністю князів Острозьких, Заславських, Сангушків, Любомирських. І лише наприкінці XIX ст. замок був проданий військовому відомству і відтоді тут почергово розташовувалися армійські частини: російського царя Миколи II, австрійського цісаря, поляків, червоноармійців, фашистів, радянських військ. Легенда замку. Кажуть, що в 16 столітті під час набігу татарських військ на Дубенський замок почалася сильна паніка. А племінниця Острозького – красуня Беата, вибравшись на вежу, розпорядилася стріляти прямо по загону хана і його наметі. Крім того, Беата сама підпалила вогонь в гарматі, за підсумком – мета була вражена і битва закінчилася. З тих самих часів вежу Дубенського замку називають «Беатка». Цікавий факт, що Фортеця збудована таким чином, що в підвалах знаходяться таємні ходи та лабіринти. Так, основні дії в творі «Тарас Бульба» розгортаються саме біля Дубенського замку. Гоголь не дарма вибрав саме цю фортифікаційну споруду, так як вона вражала своєю красою в саме серце.

14.00 -15.00 - Обід в кафе на території Дубенського замку.

15.00 -16.00 - переїзд в смт. Клевань

16.00 – 17.30 - Тунель кохання - найромантичніше місце в Україні

Тунель кохання – це найромантичніше місце в Україні, куди приїздять закохані та наречені з усієї Європи. Манить їх сюди не лише дивовижний вигляд тунелю, що є ідеальним місцем для весільних фотосесій, а й магічна атмосфера, що пронизана романтикою та нагадує казку. Рівненський тунель кохання зачаровує з першого погляду – опинившись тут, важко не повірити в його магічну дію та вплив на долю закоханих. Якщо ви опинитесь в цьому осередку любові зі своєю парою, перевірте на собі силу його дії: Якщо водночас загадати одне бажання на двох та поцілуватись, воно неодмінно збудеться. Прогулянка закоханих по тунелю зміцнить союз на довгі роки та зможе повернути втрачену романтику у відносинах. Щоб сімейне життя будо щасливим та безтурботним, молода пара повинна пройтись тут в день своїх заручин. Навіть якщо у вас немає коханої людини, а всі ваші бажання вже давно здійснились, ви можете просто пройтись наодинці по тунелю чи в компанії друзів. Тут можна довго розглядати чудернацькі сплетіння гілок, узори, які створюють світлові проміжки між деревами та яскраве забарвлення – зелене літом та весною, жовто-багряне восени та білосніжно-біле взимку.

17.30 - Виїзд додому

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Вхідний квиток у Форт - 40грн, Дубенський замок - 40грн вхідні+екскурсійні. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: