м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

700 грн.

Плебанівський віадук та печера Млинки

Млинки - це печера, довжина якої становить близько 40 кілометрів. Тому під час подорожі по ній вам доведеться не тільки проходити крізь великі зали з сталагмітами, сталактитами, великою кількостю різнокольорових кристалів, але і пролазити в вузькі щілини. Якщо у вас є цей дух першовідкривача, який весь час вимагає пригод, то тур в печеру Млинки є відмінним способом хоч ненадовго заглушити цей голос.

Чортків – місто, яке увійшло в топ 5 найкрасивіших містечок України в 2019 р, тихе, затишне, мальовниче.

Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви XVII і XVIII століть, Католицький костел св. Станіслава 1731 року побудови (домініканці), Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква 1905 року.

Дати виїздів

18.11/2023

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Печера Млинки - Чортків – місто, яке увійшло в топ 5 найкрасивіших містечок України .

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус або в придорожньому кафе. Зручний одяг та взуття, за бажанням спецодяг.

9.00-9.30 - Сніданок з своїми продуктами або в придорожньому кафе.

10.00 – 14.00 - Відвідання печери Млинки - гіпсовий лабіринт.

Якщо вас хоч трохи зацікавив спелеотуризм, то найбільш оптимальним варіантом почати нове захоплення є організація екскурсії в печеру Млинки. У такому випадку вас чекає неймовірна подорож, в якому тільки світло вашого ліхтарика буде відокремлювати вас від непроглядної пітьми. Млинки - це печера, довжина якої становить близько 40 кілометрів. Тому під час подорожі по ній вам доведеться не тільки проходити крізь великі зали з сталагмітами, сталактитами, великою кількостю різнокольорових кристалів, але і пролазити в вузькі щілини. Якщо у вас є цей дух першовідкривача, який весь час вимагає пригод, то тур в печеру Млинки є відмінним способом хоч ненадовго заглушити цей голос. Дана печера знаходиться в Тернопільській області біля міста Чортків. Мільйони років тому на цьому місці було море. Вода потроху вимивала ходи, створюючи дійсно заплутаний лабіринт, по якому колись плавали риби. Однак море пішло, а лабіринт залишився, і тепер у вас з'явилася можливість насолодитися пригодою в дійсно унікальному місці, куди до 1960-х років не ступала нога людини. Саме в цей час печера була знайдена першовідкривачем. До сих пір спелеологам невідомі всі ходи в Млинках. Щорічно відкриваються нові проходи. Також тунелі можуть створюватися за допомогою контрольованих вибухів. Печера переважно розташовується в горизонтальній площині, однак присутні кілька місць, для подолання яких вам доведеться використовувати спеціальне обладнання. Однак подібні маршрути призначені виключно для досвідчених спелеологів. Екскурсія в печеру Млинки дозволить вам не тільки насолодитися духом пригоди, а й отримати незабутні враження від відвідування унікальних місць: зал «Казка» - стеля якого вкрита сталактитами неймовірної краси; зал «Кажан» - стеля вкрита бурштиновими камінням, які світяться в темряві, створюючи силует кажана, тут же ви можете прокататися на кам'яних гірках; зал «Рогатка» - в ньому присутня волога глина, яка відмінно підходить для ліплення, ви зможете побачити приголомшливий замок, який був створений спелеологами, а також повправлятися в ліпленні самостійно. І це далеко не всі красиві місця! Хто знає, які дива запропонує вам печера Млинки під час вашого першого відвідування.

14.30 – 15.00 - Обід в кафе.

15.00 - 16.30 - Прогулянка містом, вільний час або за бажанням групи екскурсія містечком. Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви, Католицький костел св. Станіслава, Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква

Незважаючи на дещо містичну назву, Чортків місто тихе і спокійне. Доречі, про назву. Дослідники пов'язують її з іменем злого Чорнобога. За іншою теорією, більш наближеною до реальності, назва походить від першого поселенця на прізвище Чорний. Або від Чортової долини, що була відома до виникнення поселення. Також існує ще одна гіпотеза про походження назви місцевості від прізвища поляка Чартковського — магната, якому належали дані землі. Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви XVII і XVIII століть, Католицький костел св. Станіслава 1731 року побудови (домініканці), Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква 1905 року.

16.30 - Виїзд додому.

20.00 - Орієнтовно приїзд в м. Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки: Вхідний квиток з екскурсією 200 грн*, на прокат можна взяти: комбінезон 50 грн, ліхтар 50 грн, екскурсія по Чорткову - 100грн від 7чол. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квитків.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: