м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна

250 грн.

Меджибізький замок

Меджибізький замок — це старовинна фортеця, фундамент якої було закладено ще у 13 столітті.

Цікаві факти:
У 1846 році Меджибіж відвідував Т. Г. Шевченко, про що свідчить не одне дослідження. На одній зі стін замку є табличка про те, що він брав участь в археологічному дослідженні.
В Меджибожі проживав рабин і цілитель, засновник хасидизму Ізраїль Баал Шем-Тов (Бешт). Його могила — місце паломництва хасидів, які з’їжджаються сюди кожен рік у травні.
Північно-західна частина замку відведена під музейні експозиції. Тут працює 6 залів, де можна поглянути на традиційний одяг подолян, роботи художників та скульпторів, ознайомитись з експонатами, присвяченими Голодомору 1932–1933 років.

Дати виїздів

Щочетверга/2024

Виїзд з Хмельницького

о 9.00 год виїзд від Будинку побуту (Юність, вул. Кам'янецька 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвtдених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Меджибізький замок - екскурсія відпочинок

Поради на день: Взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

10.00 - 11.00 - Екскурсія по меджибізькому замку, музей голодомору, церква святого Миколая

Меджибізький замок — це старовинна фортеця, фундамент якої було закладено ще у 13 столітті. На той час на місці замку стояло дерев’яне укріплення з глиняними насипами — це мало захистити людей від нападів монголо-татар. Поселення було розташоване на тому місці, де річка Буг поєднується з притокою Бужок — саме звідси пішла назва замку. Нині фортеця на 25 км віддалена від обласного центру, щоб до неї дістатися, необхідно виїхати з Хмельницького та рухатись у напрямку Вінниці. Після того, як побачите придорожнє кафе «Меджибіж», зверніть на бокову дорогу, перетніть міст і ви побачите замок, який і дотепер не втратив своєї величі. Не дивлячись на складну історію, Меджибізька фортеця сьогодні вважається такою, що найкраще збереглася з поміж усіх в Україні. Територія замку нагадує видовжений трикутник. Товщина муру складає 4 м, а його висота у окремих місцях сягає 17 м. У доброму стані знаходиться арочний виїзний міст. Гуляючи вздовж оборонних стін, можна подивитись на службові та житлові приміщення. У останніх доволі добре збереглися каміни, білокам’яні портали та фігурні декоративні стіни, кераміка. Фортечний ансамбль складається з кількох будівель, які мають унікальну архітектурну цінність — мова про Палац, Лицарську та Північну вежу, Офіцерську башту. Кожен об’єкт поєднує своєрідні архітектурні стилі та форми. У центрі замку на вас чекає церква Св. Миколая, що ніби гостинна господиня зустрічає всіх відвідувачів фортеці. На території також можна побачити руїни польського костелу, прогулятись по підземеллю. Щороку у фортеці проводиться фестиваль «Стародавній Меджибіж», під час якого можна побачити справжні лицарські бої. Тут ви зустрінете суворих князів та середньовічних красунь, поспостерігаєте за роботою справжніх ремісників (ковалів, ткачів, гончарів), зустрінетеся з лісовими мавками. На фестивалі також можна спробувати сортові вина, характерну для того часу їжу. На території замку працює лучний тир, організовують майстер-класи з метання ножів. Тут є автентична середньовічна фотозона, де можна сфотографуватися у обладунках на фоні Меджибізької фортеці або лицарського табору. Цікаві факти: У 1846 році Меджибіж відвідував Т. Г. Шевченко, про що свідчить не одне дослідження. На одній зі стін замку є табличка про те, що він брав участь в археологічному дослідженні. В Меджибожі проживав рабин і цілитель, засновник хасидизму Ізраїль Баал Шем-Тов (Бешт). Його могила — місце паломництва хасидів, які з’їжджаються сюди кожен рік у травні. Північно-західна частина замку відведена під музейні експозиції. Тут працює 6 залів, де можна поглянути на традиційний одяг подолян, роботи художників та скульпторів, ознайомитись з експонатами, присвяченими Голодомору 1932–1933 років.

11.00-13.00 - Вільний час, фото, підйом на вежу, де відкриваються чудові краєвиди, перекус з своїми продуктами.

13.00 - Виїзд додому.

14.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Меджибізький замок вхід+екскурсія 60грн (дорослий)/30грн(дитячий) *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: