м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

1200 грн.

Завжди прекрасний та романтичний парк ``Софіївка`` та вражаючі Фонтани ROSHEN

Національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років.

Вінниця – місто фонтанів! Якщо раптом хтось скаже, що Дніпропетровськ чи Львів, чи Одеса – місто фонтанів – не вірте. Справжнє місто фонтанів, то Вінниця. Запам’ятайте це.

Маленькі, великі, звичайні й вигадливі, відомі та не дуже, свого роду єдині, а головне – красиві. У Вінниці водограї на кожному кроці. Але серед них є усім фонтанам – фонтан. У вечері місцеві та туристи сходяться до берегів Південного Бугу аби побачити грандіозне водне дійство. Шоу починається, публіка вмикає відеокамери та завмирає.

Дати виїздів

21.05, 29.05

Виїзд з Хмельницького (вартість 650грн)

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського (вартість 850грн)

о 4.00 год виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попередньою домовленістю і доплатою.

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Завжди прекрасний та романтичний парк Софіївка - вражаючі Фонтани ROSHEN''

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття. Бажано мати дощовик та тепліший одяг на вечір.

8.00-8.30 - Сніданок (з своїми продуктами або в придорожньому кафе)

10.30 - 14.00 - прогулянка та фотосесія завжди прекрасним та романтичним парком ''Софіївка'' (за бажанням екскурсія)

Національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Парк розкинувся на площі майже 180 га на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. Заснував парк у 1796 р. польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії та подарував його у день її янгола, в травні 1802 р. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфологій належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років. У парку навіть зберігся дуб, віком біля 400 років, – німий свідок багатьох подій, що відбувалися у цих місцях. За народними переказами, саме під цим дубом збиралися на наради з козаками легендарні українські ватажки Максим Залізняк та Іван Гонта. Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній став (понад 8 га), Нижній став (близько 1,5 га), водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший до 20 м) тощо.

14.00 -15.00 - Обід в кафе або на природі з своїми продуктами.

15.00 -17.00 - Вільний час в парку ''Софіївка''.

18.30 – 20.30 - Вільний час у Вінниці (прогулянка, McDonald's)

Чому потрібно їхати до Вінниці? По-перше, потрібно відчути дух самого міста. Той неповторний подільський типаж українця. По-друге, до Вінниці потрібно їхати за фонтанами. Побачити грандіозне видовище єдиного в світі й єдиного в Європі фонтана. Але їхати потрібно не лише за фонтанами, але й не забувати про те, що в нашому місті є що побачити. …Свою назву місто отримало від старослов’янського слова “вєно” – подарунок, дар. При чому тут дар, спадок, посох і подарунок до історії нашого міста? Вся річ у тому, що в 14 столітті, власне в 1363 році, відбувається підпорядкування цієї території з монгольської влади до литовців. Литовці сюди приходять на чолі с князем Ольгердом. Литовців по факту в нашому місті українська історіографія не вважає окупантами. Бо приходять вони з дуже цікавим правилом, яке всі знають зі шкільної парти – старого не рушимо, нового не вводимо. Князь Ольгерд дарує територію Поділля своїм племінникам братам Коріатовичам. І вони, згідно літописам, “умурували” град Вінницю. Що значить умурували – безумовно не заснували. Вони налагодили економічний зв’язок і поставили банальним чином “забірник”. Це була перша оборонна система для нашого міста. Далі вінничани заради власної безпеки винайшли ще один спосіб захиститися. Вони вирили підземні ходи. Кажуть і нині можна побачити Вінницю підземку. Правда це чи вигадка спробуємо розібратися. Починаючи з 1400 року кожен рік Вінниця страждала від кримських татар, які відвозили людей на східні ринки. Дуже багато людей наших попали в полон. Чоловіки гинули в боротьбі, а жінки й діти потрапляли в полон. Тоді місцеві придумали як ховатися у підземеллях. Вінничани створили цілу мережу ходів під землею. Невідомо скільки витратили часу та сил аби втілити цей задум. Але він грандіозний. Дослідники підтверджують – увесь центр міста пронизаний підземними ходами.

20.30 – 22.00 - Шоу починається, публіка вмикає відеокамери та завмирає.

світломузичний фонтан «Рошен» на Південному Бузі, який був урочисто відкритий 2011 року. Наразі він найбільший серед плавучих у Європі. За оцінками експертів, також входить у десятку найвидовищніших водограїв по всьому світу. Висота вертикального струменю становить 60 метрів, фронтальний розліт — 140 метрів. Використання лазерного проєктора та екрана з водно-повітряної суміші дозволяє демонструвати відео формату 3D. Удень струмені води створюють ефект гармонії та спокою, а ввечері на фонтані у Вінниці розпочинається грандіозне шоу: перед масштабною глядацькою залою на гігантському водному полотні просто неба демонструються різні мультимедійні шедеври. Поєднання класичної музики, танцювальних постановок та яскравих сюжетів вабить помилуватися дійством і робить водограй символом Міста ідей. Кожна тематична програма є не просто розважальною виставою на воді, а справжнім витвором сучасного мистецтва та розрахована на широку публіку, незалежно від віку, статі та вподобань: «Маленький принц» (за твором Екзюпері про пригодницьку подорож принца; поєднані анімація, хореографія та голос казкаря) «Ельфи» (запрошує глядачів до доброго, чарівного світу казкових ельфів, куди вторгається дракон; двобій із ним перетворюється на екшн, але гепіенд потішить і дорослих, і малечу) «Винаходи» (захопливо та яскраво оповідає про цікаві винаходи людства від колеса до новітніх технологій) «Лебедине озеро» (сполучення класичної музики балету П. І. Чайковського та модернової танцювальної постановки; у головних ролях українські танцюристи — учасники телешоу СТБ «Танцюють всі» Юлія Сахневич, Роман Дмитрик, Юрій Пристаєцький) «Українське» (попередня назва «Струни рідної душі»; у виконанні Ніни Матвієнко, Дмитра Гнатюка, Олега Скрипки звучать чудові українські музичні композиції «Два кольори», «Щедрик-щедрик», «Мій рідний край» тощо) Унікальність фонтана «Рошен» у Вінниці полягає в тому, що він використовує «живу» воду річки, а не штучної водойми чи басейну. Холодної пори року він занурюється для зимування під водну товщу. Лазерне шоу Вінниці щорічно приваблює тисячі туристів з усієї України та закордону. Вони приїздять великими групами, сім’ями, романтичними парами та навіть подорожують наодинці. Обладнана набережна Roshen, зелені зони, масштабний амфітеатр просто неба — усе це дозволяє комфортно відпочивати та насолоджуватися сюжетними відеопроєкціями зі світловими ефектами й музичним супроводом. Місцеположення міста та розвинена транспортна система дають змогу швидко та зручно добратися з кожного куточка країни, а готелі й гостели на будь-який гаманець дадуть прихисток і гарантують приємний відпочинок.

22.15 - Виїзд додому

23.45 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Вхідний квиток в парк ''Софіївка'' - 100грн, екскурсія - 65грн. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: