м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020

Українська Венеція

ТИП ТУРУ
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

СЕЗОН

Весна, Літо, Осінь

2550 грн.

Одещина 3 дні ``Українська Венеція``

Одеса – місто, в яке хочеться вернутися і поринути в унікальну атмосферу, яку створюють місцеві жителі. Швиденько завершуйте свої справи і гайда у мандри.

“Українська Венеція” - Вилково. Незвичайність міста полягає в тому, що стара його частина розташована на воді. Тому вулицями в місті служать канали, по яких переміщаються переважно на місцевих “гондолах” і моторних човнах, які є найпопулярнішим транспортом в місті.

Пропонуємо Вам провести незабутній час в дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей і заплавних лісів – останній «живий» дельті Європи. Майстерно приготована на вогні рибацька юшка зі знаменитим місцевим вином «Новак», чай на місцевих травах з дров’яного самовара з місцевим медом зроблять Вашу подорож особливо приємним і незабутнім.

Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю…

Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

Дати виїздів

ВИХІДНІ 3 дні (ПТ-СБ-НД) - 2-3-4.10, 16-17-18.10,

Виїзд з Хмельницького

о 1.00 год (ночі) виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 23.00 год (в четвер) виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом та страхування в дорозі

проживання в готелі 2 ночі

2 вечері, 2 сніданки

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

перший сніданок

обіди

вхідні та екскурсійні, супровід інструктора, трансфери

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

В дорозі кожні 2-3 години заплановані санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

День 1 - сонячне місто Одеса - Поселення - Прогулянка, відпочинок на морі - Вечеря.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Купальники, шльопанці, головний убір, крем для засмаги, полотенце.

8.00-8.30 - Сніданок (з своїми продуктами або на заправці)

9.30 - 12.30 - екскурсійна прогулянка по Одесі - фото - відпочинок.

Пропонуємо провести один день вікенду у прекрасному, сонячному місті Одеса. Місто сповнене теплом, цікавими локаціями, ароматами моря. Тут поєднується галасливий ринок із вишуканими проспектами. У цьому місті неможливо сумувати, це ж столиця гумору, і всі знають, що вона найкраща. Почнемо подорож із Потьомкінських сходів, які є однією із найупізнаваніших пам’яток Одеси. Вони з’явилися у середині 19 століття, як говорить легенда, внаслідок величного почуття кохання князя Воронцова до своєї дружини Єлизавети. Князь розпорядився побудувати сходи як подарунок коханій. Над проектом працювали два геніальні архітектори: Авраам Мельников та Франц Боффо. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки та входять до десятки найгарніших у цілій Європі. Вони ведуть до Приморського бульвару Бульвар називають візиткою Перлини біля Чорного моря. Тут ви побачите знаменитий пам’ятник Дюку де Рішельє. Однією з найкрасивіших будівель Одеси сміливо можна назвати Оперний театр. Він є найстаршим оперним театром України і датується 19 століттям. Споруда виконана у стилі віденського бароко. Найкраще пізнати місто можна, відвідавши центральну пішохідну вулицю Одеси. Тут ви зануритеся у місцевий неповторний колорит. На Дерибасівській багато затишних ресторанів, кафешок, бутиків, готелів. Забудова вулиці відбувалася в основному в 19 столітті. Площа на вулиці, правда ж, непоєднувані речі? Але в Одесі можливо все, тому на вулиці Дерибасівській розташована площа Остапа Бендера. І унікальність її полягає в тому, що вона найменша у світі: займає всього 5 квадратних метрів.

12.30 -13.00 - Обід в затишних та колоритних кафе Одеси

14.30 - Приїзд в смт. Затока (або Вилково, або Приморському). Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет на 1-2 номера) .

15.00 - 19.00 - Купання, відпочинок на морі, прогулянка по морському узбережжю, фотосесія.

19.00 - Смачна вечеря, відпочинок.

День 2 - Сніданок - Вилково – ''Українська Венеція'' - виїзд на катері по дельті Дунаю до моря з виздним обідом - вечеря - прогулянка, відпочинок на морі.

Поради на день: Бажано мати дощовики, перекус, воду, головний убір, сонцезахисні окуляри. Зручний одяг та взуття.

8.30 - Ситний сніданок.

11.30 - 18.30 - Вилково – Українська Венеція

Незвичайність міста Вилково полягає в тому, що стара його частина розташована на воді. Тому вулицями в місті служать канали, по яких переміщаються переважно на місцевих ''гондолах'' і моторних човнах, які є найпопулярнішим транспортом в місті. Канали, так звані єрики, у Вилковому неширокі – всього 1-2 метра в ширину, вони займають майже половину території міста, і по каналам на човні можна потрапити в будь-яку його частину. По обидва боки каналів і вздовж будинків – дерев’яні кладки-тротуари, по яких пересуваються мешканці. А через єрики перекинуті простенькі дерев’яні містки, які при необхідності перетворюються у своєрідні розвідні мости – їх можна підняти для того щоб провезти по каналу вантаж. Унікальність Вилкове полягає ще й в тому, що більшість населення міста складають старовіри – липовани. Селище тут в середині ХVII століття заснували донські і запорізькі козаки, переслідувані царською владою з релігійних і політичних мотивів і вимушені бігти на Дунай. В ті часи територія дунайського гирла належала Османській імперії, яка дуже прихильно поставилася до невірних. Пропонуємо Вам провести незабутній час в дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей і заплавних лісів – останній «живий» дельті Європи. Майстерно приготована на дров вогні рибацька юшка зі знаменитим місцевим вином «Новак», чай на місцевих травах з дров’яного самовара з місцевим медом зроблять Вашу подорож особливо приємним і незабутнім.

14.00 -15.00 - Обід на острові рибацькою юшкою зі знаменитим місцевим вином «Новак», чай на місцевих травах з дров’яного самовара з місцевим медом (за окремим замовленням та оплатою)

21.00 - Повернення, відпочинок

21.30 - Смачна вечеря, прогулянка, відпочинок на морі.

День 3 - Сніданок - Білгород-Дністровська фортеця - екскурсія по Центру культури вина Шабо - виїзд додому.

Поради на день: Поради на день: Зручний одяг та взуття. Бажано мати дощовики, перекус, воду, головний убір.

8.30 - Ситний сніданок.

10.30 - 12.30 - Білгород-Дністровська фортеця - тематична екскурсія - фотосесія

Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю… Білгород-Дністровська (інша назва – Аккерманська) фортеця, могутній замок Білого Міста, була збудована на руїнах античного міста Тіра. Своїми кам’яними стінами, що не втратили міцності за пів тисячоліття, вона обіймає більше дев’яти гектарів прекрасних чорноморських берегів. Нині поряд з фортецею можна побачити розкопані археологами залишки цього міста, заснованого наприкінці VI століття до н.е. Античне місто було зруйноване завойовниками, а потім стерте з берегів водами Дністровського лиману. На його місці виникло нове поселення. Основу фортечного комплексу становить Цитадель – найбільш укріплена частина, збудована ще генуезцями. Раніше вона складалася з чотирьох великих башт, з’єднаних потужним муром. Башти ці мали власні назви: Придвірна (північно-східна), Комендантська (південно-східна), Темниця (південно-західна) та Скарбниця (північно-західна). Нині башта Скарбниця напівзруйнована, решта ж перебувають практично у відмінному стані. Площа двору цитаделі – 300 квадратних метрів. Тут є багато приміщень та розгалужена мережа підземних ходів. Підземні ходи, на жаль, практично не досліджені. Колись у цитаделі містився комендантський палац. Крайня південно-східна башта фортеці має дві назви – Овідієва та Дівоча. Перша назва пов’язана із переказами про те, що у Тірі у 8 році деякий час жив опальний римський поет Овідій Назон. На честь нього Дністровський лиман нібито називався Овідієве озеро. А на протилежному березі лиману лежить місто Овідіополь названий на честь Овідія. Але хто так назвав башту у фортеці – невідомо. Інша назва башти пов’язана із легендою про дуже вродливу, але свавільну і жорстоку дочку молдавського князя Олександра Доброго Тамару. За те що дочка зібрала ватагу розбійників і грабувала околиці та каравани, справедливий батько наказав замурувати дочку у башту живою. Відтоді башта називається Дівоча. Але легенда ця дуже популярна не лише у Білгороді. Наприклад, щось подібне сталося із дочкою засновника Сум Герасима Кондратьєва, але там батько наказав замурувати дочку не в башту, а в стіни церкви. В Аккерманській фортеці проводились зйомки російського фільму «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні», проводити які дозволили тут у 2009 році. Пропонуємо відвідати : ТЕМАТИЧНА ЕКСКУРСІЯ «ЗАГАДКИ ТА МІФИ ДАВНЬОЇ ФОРТЕЦІ» Унікальність цієї екскурсії полягає у тому, що ви ознайомитесь з таємницями історії античного міста Тіра та середньовічної фортеці, версіями будівництва потужної цитаделі. Пропонуємо вам надзвичайний маршрут вздовж зовнішньої стіни фортеці по бермі, де ви зможете побачити фрагмент однієї з центральних вулиць римського міста, дізнаєтесь про оберіг укріплення та культові споруди, що були розташовані на території фортеці.

12.30 -13.30 - Обід в кафе

16.00 - 17.30 - Екскурсія по Центру культури вина Шабо.

Мальовнича територія виноградників розміром, як 70 Олімпійських стадіонів. Двохсотлітні історичні підвали, сучасні арт-об’єкти, професійні дегустації і масштабне виробництво. Все це в єдиному в країні Центрі культури вина SHABO. Об’єкт, визнаний культурною спадщиною Європи. Його щорічно відвідують десятки тисяч туристів. Центр культури вина SHABO – унікальний соціальний проект, який був створений в 2009 році. На території розташовано 1200 га виноградників, сучасне виробництво і історія, яка збережена в музеях. В процесі екскурсії гостям пропонують не тільки побачити особисто процес створення вин, а й взяти участь у професійній дегустації. Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

17.30 - Виїзд додому

2.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Екскурсія по Одесі - 100грн (від 10чол), прогулянка на кораблику по Вилково – 500грн/особи з обідом (450грн дитячий до 12р.), Білгород-Дністровська фортеця вхідний - 80грн/40грн + 50грн екскурсія(від 10чол), екскурсія по Шабо «Стандарт» без дегустації - 200грн, екскурсія по Шабо «Стандарт» з дегустацією - 290грн. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.