м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна

800 грн.

Тюльпанове поле +Чернівці+Хотин

Чернівці називають «Малим Віднем» – містом людей і книжок. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

На Буковині є місце, де кожної весни як подарунком до Великодня розквітають тисячі прекрасних тюльпанів (с. Бояни)
Cюди їдуть родинами та компаніями задля того, щоб насолодитися прекрасним явищем – квітучим тюльпановим полем.

Дати виїздів

19.04, 3.05/2025

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Хотинська фортеця - Тюльпанове поле- Чернівці - «Малий Відень» – місто людей і книжок.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус або в придорожньому кафе. Зручний одяг та взуття.

7.30 - Сніданок з своїми продуктами в придорожному кафе чи на заправці.

9.00 - 10.30 - Хотинська фортеця, яка входить до рейтингу «Сім чудес України».

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її… Не випадково скелястий мис над Дністром наші предки називали «Хотінь». Назва міста походить від дієслова «хотіти», оскільки мис був бажаним та надійним місцем для давніх поселенців. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які, своєю чергою, сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі. Розташований на основних транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького (Байди), Петра Дорошенка. Під час Визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького. Відома Хотинська фортеця і подіями Хотинської війни, яка проходила під стінами фортеці у вересні – на початку жовтня 1621 р. Ця війна прославила запорозьких козаків та їхнього гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і стала переломним моментом в історії Османської імперії. Перемога під Хотином врятувала Західну Європу від вторгнення яничар, справила сильне враження на всі народи і набула відголосу у світовій літературі. Упродовж XVII ст. Хотин переходив з рук до рук, ним володіли і польські королі, і турецькі феодали, не раз місто визволяли запорозькі козаки. Під час Визвольної війни у Хотині перебували війська Богдана Хмельницького (1650–1653 рр.). Тільки на початку XVIII ст. туркам вдалося остаточно закріпитися в Хотині і в фортеці. Після реконструкції 1712–1718 рр. (за участю французьких інженерів) вона стала наймогутнішим вузлом османської оборони на сході Європи. І хоча в ХVIII–ХІХ ст. фортеця поступово втрачає своє оборонне значення, та під її мурами продовжували кипіти битви. У 1826 р. місту Хотину був наданий герб: в золотому полі срібна фортеця з трьома баштами; на двох крайніх вміщено по бунчуку, а на середній – півмісяць на держаку; над ним хрест:навхрест – дві шаблі лезами вниз, над ними – срібний хрест на ознаку взяття Турецької фортеці. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох художніх фільмів, серед яких «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда». Серед недавніх – екранізація твору відомого українського письменника Юрія Мушкетика «Яса» та зйомки кінострічки «Запорозька Січ» за повістю Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

11.30 – 13.30 - Тюльпанове поле - Маленька Голландія в с.Бояни.

Весна дуже щедро обдарувала теплим повітрям та ніжними променями землю. Тюльпанчики також надто швидко потягнулися до сонця. І ось така невеличка частинка Голландії в Україні – на Буковині розцвітає тюльпанове поле . Маленька Голландія, розташована у смт. Лужани стала найпопулярнішим та найвідвідуванішим місцем туристів. Місце висадки тюльпанів щороку змінюється - село Мамаївці, село Лужани. Різноманітні за кольорами тюльпани вкривають землю, наче шлейф розкішного вбрання, виготовленого з коштовної тканини. Квіти дивують різноманітністю та зачаровують неймовірним ароматом. На подібну красу хочеться дивитись неодноразово. Найрізноманітніші сорти тюльпанів червоного, білого, жовтого, рожевого та бузкового кольорів розцвітають на полі. І неймовірно гарні фото вам просто гарантовані.

14.00 - 15.30 - Екскурсія по Чернівецькому національному університеті, який без перебільшень вважають шедевром архітектури епохи Габсбургів.

Назвати колишню Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації архітектурною перлиною якось не повертається язик – це прозвучить занадто банально. Навіть епітети розкішна, вишукана, витончена якось бліденько характеризують окрасу Чернівців. Вона – грандіозна! Це підтвердить найдосвідченіший знавець архітектури. Таких досконалих архітектурних ансамблів на теренах країни зовсім небагато, його унікальність підтверджена включенням до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО, його неосяжна, монументальна краса підкорює з першого погляду. Ошатна теракотова споруда зі стрункими вежами та кам’яним різьбленням зводилась майже 20 років (1864-1882 рр.) та втілила у собі еклектичне поєднання різних архітектурних стилів – від візантійських елементів до суворої романської масивності, від готичних вертикалей до мавританського ажуру. Святкові орнаментальні візерунки кольорової глазурованої черепиці дахів відтворюють тенденції національного мистецтва. Таке поєднання буковинських мотивів із помпезністю китайського шовку, венеціанських дзеркал та кольорового мармуру характерне і для внутрішнього оздоблення комплексу. Чернівецький університет ім. Юрія Федьковича – це не лише alma mater, а й надзвичайно популярний туристичний об’єкт, тому що таку красу складно приховати від допитливих очей мандрівників, які без утоми борознять старовинні вулиці колишньої негласної столиці Європи. Завітавши до величної Митрополичої Резиденції в Чернівцях, ви переконаєтесь, що в Україні є архітектурні пам’ятки не гірші за розтиражовані західно-європейські взірці.

16.00 – 17.30 - Прогулянка містом, вільний час.

17.30 - Виїзд додому.

21.30 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки: Тюльпанове поле 250грн/100грн (до 11р), Чернівецький університет 100грн /30грн, Хотинська фортеця 150/100грн, (дорослий/дитячий). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 , м.Хмельницький

    Або напишіть нам на вайбер 0985594300