м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Осінь

700 грн.

Теребовля + СПА-релакс в солоній ропі, чан, джакузі, сауна, прісноводний басейн

Теребовля - одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев'яною, і ратушою що торкається хмар, а найбільш славним кам'яним замком - охоронцем їх краю.

Підгорянська обитель є одночасно і монастирем, і замком, який на фоні десятків поруйнованих оборонних споруд області виглядає ще дуже навіть привабливо.

Відвідання СПА комплексу з оздоровчими водами та ропою.
Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою.
А ропа в цьому плані унікальна. Вона лікує захворювання опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи (радикуліти, полірадикулоневрити) і серцево-судинної, обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), органів дихання, гінекологічні хвороби тощо. Ефективно знімає запальні процеси в суглобах після операцій, допомагає спортсменам відновитися після виснажливих тренувань. Перебування у басейні з ропою добре розслабляє організм людини. Прийняття ропняних ванн має масажний ефект, знімаючи втому, емоційне виснаження. У той же час вона підвищує життєвий тонус, зміцнює захисні сили організму, має антистресову дію.
Протипоказань до лікування ропою дуже мало. Це онкологічні недуги, туберкульоз і відкриті рани.

Дати виїздів

під замовлення

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Теребовлянський замок - Підгорянський оборонний монастир - СПА з ропою.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Купальники (не білі або не нові, можуть забарвлюватися в жовтоватий відтінок), шльопанці, резинку для волосся, рушник, фен.

10.00 - 11.30 - Теребовлянський замок.

Теребовля - одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев'яною, і ратушою що торкається хмар, а найбільш славним кам'яним замком - охоронцем їх краю. Твердиня визирає з-поміж густого лісу, і здається зовсім маленькою, але якщо поглянути з висоти пташиного польоту - оборонна вежа пускає своє коріння далеко углиб лісу, й розростається кам'яними мурами.

12.00 - 12.30 - Підгорянський оборонний монастир.

Підгорянський Спаській монастир чину св. Василія (відомий ще, як Угорницький), що розташований на високому березі Серетупоблизу впадіння в нього Гнізни всього в парі кілометрів від Теребовлі – один з тих багаточисельних туристичних об’єктів Тернопілля, який вартий для відвідання, якщо вас вже занесло в Теребовлю. Підгорянська обитель є одночасно і монастирем, і замком, який на фоні десятків поруйнованих оборонних споруд області виглядає ще дуже навіть привабливо.

13.00 -14.00 - Обід у кафе.

14.00 - 17.00 - Відвідання СПА комплексу з оздоровчими водами та ропою.

Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованоюгусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим. А ропа в цьому плані унікальна. Вона лікує захворювання опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи (радикуліти, полірадикулоневрити) і серцево-судинної, обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), органів дихання, гінекологічні хвороби тощо. Ефективно знімає запальні процеси в суглобах після операцій, допомагає спортсменам відновитися після виснажливих тренувань. Перебування у басейні з ропою добре розслабляє організм людини. Прийняття ропняних ванн має масажний ефект, знімаючи втому, емоційне виснаження. У той же час вона підвищує життєвий тонус, зміцнює захисні сили організму, має антистресову дію. Протипоказань до лікування ропою дуже мало. Це онкологічні недуги, туберкульоз і відкриті рани.

17.30 - Виїзд додому.

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький.

Окремо оплачуються вхід в СПАкомплес - 350 грн/ 3год, екскурсія по Теребовлі - 100грн від 7чол. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: