м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020

Приморські оксамити 5 днів

ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Літо

3350 грн.

Херсонщина 5 днів ``Приморські оксамити``

Рожеве озеро - історія появи самого Лемурійського озера дуже цікава, і навіть більше схожа на міф. Переказують, що 26 серпня 1969 року у цьому місці розбився військовий літак. При падінні він врізався глибоко в землю і вибухнув. Від удару утворилася глибочезна воронка, яка згодом заповнилася водами цілющого джерела, що вийшло на поверхню. У результаті утворилася водойма, насичена різноманітними корисними солями та мінералами. Вчені вважають, що це ніщо інше, як залишки доісторичного Лемурійського моря, яке омивало береги міфічного затонулого континенту з високорозвиненою цивілізацією. Солоність води у озері досягає 270-300 г/літр, це майже як в знаменитому Мертвому морі. А рожевого кольору їй надають одноклітинні водорості з романтичною назвою “Дуналіелла солоноводна”, які під дією сонця виробляють бета-каротин (його вважають джерелом молодості). Та цілюща не тільки вода, а й грязі, які утворилися на березі озера.

І все це під морський прибій на узбережжі Чорного моря!

Дати виїздів

БУДНІ 5 днів - щотижня ПН-ВТ-СР-ЧТ-ПТ - до 1 жовтня

Виїзд з Хмельницького

о 23.00 год (в неділю) виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 21.00 год (в неділю) виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

 проїзд за визначеним програмою маршрутом та страхування в дорозі

 проживання в готелі 4 ночі

4 вечері, 4 сніданки

 супровід керівника групи

У вартість туру не включено

 перший сніданок

 обіди

 вхідні та екскурсійні, супровід інструктора, трансфери

 власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

В дорозі кожні 2-3 години заплановані санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

День 1 - Актівський каньйон - Арбузинський каньйон - Білі скелі - Поселення - Прогулянка, відпочинок на морі - Вечеря.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Бажано взяти дощовики. Купальники, шльопанці, головний убір, крем для засмаги, полотенце.

7.00 - Сніданок (з своїми продуктами або на заправці)

7.30 - 9.30 - Актівський каньйон - фото - відпочинок.

Коли ми чуємо слово «каньйон», уява неодмінно малює нам пейзажі Великого каньйону Колорадо. Але мало хто знає що зовсім поруч, в Миколаївській області, є «молодший брат» американського природного дива – Актовський каньйон. Цей унікальний природний комплекс, в якому поєдналася велич гранітних скель та живописна краса водної стихії, розташований недалеко від селища Актове Миколаївської області на р. Мертвовод. За свій майже неземний ландшафт та моторошну назву річки, в якій велика концентрація сірководню, Актівський каньйон отримав назву «Долина диявола». І справді, в цих величних пейзажах є щось надприродне.

10.00 - 11.00 - Арбузинський каньйон - Білі скелі - фото - відпочинок.

Арбузинський каньйон утворився в скелях вулканічного походження через водну ерозію потоків з річки Південний Буг та прилеглих водотоків. Вулкан, що колись створив ці скелі, ще повністю не охолов, тому ґрунт тут майже ніколи не промерзає. Це сприяло формуванню унікальної екосистеми з величезною кількістю рідкісних тварин та рослин. Середня температура — +1°C взимку; +20°C влітку. Вдалині привертають увагу білосніжні скелі — це кар’єр, де видобували крейду. Зараз він виглядає покинутим, але майже інопланетні білі скелі, наче драконячі зуби, можуть бути чудовими декораціями для фотосесії.

13.00 -13.30 - Обід в придорожньому кафе, заправка або з своїми продуктами (заїжджаєм в супермаркет)

15.00 - Приїзд в Залізний Порт, поселення в номерах зі всіма зручностями.

15.30 - 19.00 - Купання, відпочинок на морі, прогулянка по морському узбережжю, фотосесія.

19.00 - Смачна вечеря, відпочинок.

День 2 - Сніданок - Купання, відпочинок на морі - лікувальний гейзер - вечеря - прогулянка, відпочинок на морі.

Поради на день: Купальники, шльопанці, головний убір, крем для засмаги, полотенце.

8.30 - Ситний сніданок.

9.00-12.30 - Купання, відпочинок на морі.

13.00 -13.30 - Обід в готелі (за окремим замовленням та оплатою)

16.00 - 20.00 - Лікувальний гейзер (за бажанням)

Це артезіанська свердловина глибиною 1,5 кілометра, з якої вода, насичена біологічно активними компонентами, під великим тиском надходить в три невеликих обладнаних басейну. Йод, бром, бор і багато інших елементів роблять це джерело унікальним явищем природи. Вода дуже солона, дуже гаряча, насиченого темно-бурого кольору. Гарячі джерела в Україні за своїми лікувальними властивостями нічим не поступаються водам Мертвого моря. Проблеми з суглобами і щитовидною залозою, турбує астма і варикозне розширення вен, або хочеться просто трохи оздоровитися? Тоді вам точно сюди – до гейзера, в Залізний Порт.

20.00 - Смачна вечеря, прогулянка, відпочинок на морі.

День 3 - Сніданок - Заповідник Асканія Нова - прогулянка парком - Ретросафарі - Лемурійське озеро - вечеря - прогулянка, відпочинок на морі.

Поради на день: Бажано мати дощовики, перекус, воду, головний убір. Зручний одяг та взуття.

8.30 - Ситний сніданок.

11.00 - 14.00 - Заповідник Асканія Нова - прогулянка парком - Ретросафарі

На території України в Херсонській області поблизу однойменного населеного пункту існує біосферний заповідник Асканія-Нова — рукотворне диво. Це унікальний музей під відкритим небом. Другого такого місця не існує на планеті. Загальна площа заповідника становить 33 тисячі гектар і ділиться на дендропарк, зоопарк та заповідний цілинний степ, де зібрані близько трьох тисяч видів тварин і п’ятисот видів рослин. Але, це ще не всі цікаві факти про заповідник Асканія Нова. Унікальність даного місця полягає в тому, що дендропарк створений штучно на місці солончаків і сильних вітрів — там, де в принципі не може нічого рости. На даний момент колекція парку налічує близько трьох тисяч рослин. А в зоопарку зібрано близько тридцяти видів птахів і надані практично всі види тварин, які населяють степи Асканії… Далі пропонуємо побачити весь тваринний світ та велич степів Асканії на власні очі в захоплюючому «Ретрофотосафарі» Екскурсія на автомобілі, продовжується 2 години. Тут можна познайомитись з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Вся площа по периметру обнесена огорожею з металевої сітки і поділена на різні за площею загони. У пасовищний сезон тварини розміщуються залежно від травостою та сумісності. Взимку мешканців тропічних широт (зебр, антилоп, гаялів, ватусі, кафрських буйволів) забирають у приміщення (антилопники). На території залишаються тільки ті тварини, які добре пристосовані до холодного клімату: сайгаки, бізони, олені благородні та плямисті, кулани, коні Пржевальського.

14.30 -15.00 - Обід в кафе за попереднім замовленням

16.00 - 17.00 - Лемурійське озеро - фото - купання

Історія появи самого Лемурійського озера дуже цікава, і навіть більше схожа на міф. Переказують, що 26 серпня 1969 року у цьому місці розбився військовий літак. При падінні він врізався глибоко в землю і вибухнув. Від удару утворилася глибочезна воронка, яка згодом заповнилася водами цілющого джерела, що вийшло на поверхню. У результаті утворилася водойма, насичена різноманітними корисними солями та мінералами. Вчені вважають, що це ніщо інше, як залишки доісторичного Лемурійського моря, яке омивало береги міфічного затонулого континенту з високорозвиненою цивілізацією. Солоність води у озері досягає 270-300 г/літр, це майже як в знаменитому Мертвому морі. А рожевого кольору їй надають одноклітинні водорості з романтичною назвою “Дуналіелла солоноводна”, які під дією сонця виробляють бета-каротин (його вважають джерелом молодості). Та цілюща не тільки вода, а й грязі, які утворилися на березі озера.

19.30 - Смачна вечеря, прогулянка, відпочинок на морі.

День 5 - Сніданок - Купання, відпочинок на морі - вечеря - прогулянка, відпочинок на морі.

Поради на день: Купальники, шльопанці, головний убір, крем для засмаги, полотенце.

9.00 - Ситний сніданок.

9.30-12.30 - Купання, відпочинок на морі.

13.00 -13.30 - Обід в готелі (за окремим замовленням та оплатою)

19.30 - Смачна вечеря, прогулянка, відпочинок на морі.

День 5 - Сніданок - Олешківські піски - обід в кафе - виїзд додому

Поради на день: Бажано мати дощовики, перекус, воду, головний убір. Зручний одяг та взуття для походу по піску.

7.00 - Ситний сніданок.

9.00 - 11.00 - Олешківські піски - українська пустеля

Мало хто знає, але в Україні є своя пустеля Сахара – Олешківські піски на Херсонщині є другою за величиною пустелею Європи, бархани тут подекуди сягають 20 метрів. Вдень піски прогріваються до 70 градусів, а вночі тут досить свіжо. Пустеля розташована поблизу міста Олешки, що на Херсонщині. Особливістю ландшафтів Олешківські піски завдячують своєму походженню. Існує цікаве припущення, що створення пустелі стало результатом того, що долиною стародавнього Дніпра за льодовикової епохи рухався велетенський масив континентального льоду. Він періодично приходив з півночі руслом Дніпра і приносив із собою сотні кілометрів ґрунтової маси, що залишалася після танення льодовика. Цей ґрунт формував природні дамби, що відмежовували прильодовикові озера від нижньої ділянки русла ріки. Коли ж льодовик танув, рівень води в цих озерах поступово підіймався, і в якусь мить дамба не витримала напруги і прорвалася. Величезний потік води рухався Дніпром до Чорного моря і змивав все на своєму шляху. В районі сучасної Нової Каховки швидкість потоку зменшувалася і трильйони тон піску, змитого з берегів Дніпра, осідали на дно, що утворило масивні піщані арени. Попри те, що у певному сенсі піски завжди існували в долинах Дніпра, все ж їх поширенню сильно сприяла людська діяльність. У 18-19 століттях тут велося активне тваринництво, а саме вівчарство. Худоба почала знищувати рослинний покрив, збільшуючи простір для пісків. До того ж розширення піщаного масиву було підсилене вітровою ерозією. Олешківські піски варто відвідати хоча б раз у житті, щоби насолодитися пустельними краєвидами.

12.00 -12.30 - Обід в кафе (за окремим замовленням та оплатою)

13.00 - Виїзд додому

22.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Пішохідна екскурсія Українською пустелею – близько 100грн , гейзери – 50грн , Асканія Нова – 70грн/50грн екскурсія, + 250грн сафарі *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: