м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Осінь

Пропонуємо Вам екскурсійні та відпочинкові маршрути для організованих груп школярів та студентів по Україні за доступними цінами!

Екскурсійні маршрути розроблені нами можуть змінюватись відповідно до Ваших побажань.

ОДНОДЕННІ ЕКСКУРСІЙНІ ПОЇЗДКИ

Меджибіж

Фортеця у Меджибожі, зведена між річками Південний Буг і Бужок, – одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України.Можливість по бажанню відвідування історичного музею,Музейну експозицію, присвячену пам'яті жертв Голодомору та єврейські святині- могила Бешт.

Рекомендований час виїзду 7.00

Антоніни

Подільський Лувр-залишкипалацово-паркового комплексу Сангушків-Потоцьких. Серед них виділяються чудовий ландшафтний парк, мурований манеж, будинок управителя графськими маєтностями, три брами з розкішною огорожею та ряд будівель, виконаних у голландському стилі, які не мають аналогів в Україні.

Рекомендований час виїзду 7.00

Меджибіж, Головчинці

Цікаві місцини Меджибожа та діючий Свято-Преображенський жіночий монастир у Головчинцях, чудотворна ікона покровителя обителі Святого Онуфрія та цілюще джерело.

Рекомендований час виїзду 7.00

Слобідка-Шелехівська

Крихітне село - і два маєтки. Перший -літературно-меморіальний музей Анни Ахматової та Шелехівський парк. Другий –Маєток Новицьких. Та свята криничка-джерело пророка Іллі.

Рекомендований час виїзду 7.00

Самчики, Старокостянтинів

Маєток графів Чечелів в Самчиках -один з найгарніших палацово-паркових ансамблів України. Тут є Блакитна зала, у якій влаштовували бали; Червона зала, що правила за їдальню; Японський кабінет, стіни якого вкриті розписами на далекосхідні теми і Римська зала, що своїм оздобленням нагадує про античну велич. Мальовничий замок князів Острозьких у Старокостянтинові, а також оборонний вузол, що складається з високої башти та храму-фортеці. На завершення пікнік – смачна рибна юшка, приготована на мангалі/за бажанням.

Рекомендований час виїзду 7.00

Сутківці, Маліївці

Сутковецька церква Покрови справжній невеликий оборонний замок, одночасно фортеця і храм,руїни Сутковецького замку. Саме у Сутківцях жив деякий час таємничий Верховний Магістр Каліостро. Славетний маєток графа Орловського, дивовижний водоспад та розкішний парк,джерело Св. Яна, Капище і Печери ченця.

Рекомендований час виїзду 7.00

Сатанів

Місто-легенда, місто-курорт. Головні пам’ятки старовинного Сатанова - це руїни колись могутнього кам’яного замку, оборонний Свято-Троїцький монастир XVI-XVIII століть, підземна церква і ще давніші Міські ворота, синагога оборонного типу, в якій в 1754р. побудували новий Арон-Кодеш – спеціальну шафу для зберігання священних книг. Найстарішийєврейський цвинтар та печера “Відлюдника”. Мiнеральна вода “Нафтуся” та штучний водоспад.

Рекомендований час виїзду 7.00

Отроків, Миньківці

Самопроголошене державне утворення - Миньковецька держава, музей Миньковецької держави, Отроківський замок або замок Сцибор-Мархоцького,який очолював Миньковецьку державу, башти, господарські приміщення та Триумфальна арка.

Рекомендований час виїзду 7.00

Гайове

Пізнавально-відпочинкова програма «Цікаве село Гайове» - майстер класи виготовлення з тіста Жайворонків і їх смакування з чаєм, Ковальство, виготовлення Іграшки-Мотанки, доїння Корови Ласунні.

Рекомендований час виїзду 7.00

Крафтовий Зіньків

Фортеця і краєвиди, костел ХV СТ, історія пивзаводу (кінець ХІХ ст), кринички з живою водою (легенди), Свято-Михайлівська дерев‘яна церква, палац останнього власника містечка Зіньків, зустріч з майстринею по писанкарству та міні-виставка народного одягу, обід «А-ля, Зіньків», дегустація фірмової чорної ковбаси та хліба, закупи продукціі, що сподобалася.

Рекомендований час виїзду 7.00

Кам’янець-Подільський

Національний історико-архітектурний заповідник Кам’янець. Домініканський костел, кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла, 40-метровиймінарет на якому встановлена зверху Богородиця, ратуша і Турецький міст, найстаріші в Україні, неповторна оборона споруда - Кам’янець-Подільська фортеця, двометровий пам'ятник туристу та оглядова екскурсія по місту семи культур.

Рекомендований час виїзду 7.00

Вінниця

У Вінниці є багато чого цікавого. Це і музей-садиба Пирогова, світломузичний фонтан Рошен, Музей ретро-техніки ``Автомотовелофоторадіо``, Краєзнавчий музей з скелетом мамонта, зоопарк, де можна погодувати тварин, та Динопарк з ``живими`` динозаврами, McDonald’s, Трамвайчик ``Везунчик``, Музей Повітряних сил, музей історії авіації та космонавтики, колишня ставка Гітлера.

Рекомендований час виїзду 7.00

Кам’янець-Подільський, Хотин

Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Та неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.

Рекомендований час виїзду 7.00

Перлини Поділля

Шлях пролягає по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть чарівні водопади Подільського краю Малієвецький та Бурбунський, казкові скелі, незвичайна природа, синя гладь дністровської води, скельно-печерний монастир Бакота та прогулянка старим містом Камянець-Подільський.

Рекомендований час виїзду 7.00

Остріг

Унікальна фортифікаційна споруда Острозький замок, який служив резиденцією князів Острозьких в 14-16 століттях. і Острозька академія,заснована в 1576 році, Музей книги та друкарства розташований в унікальній будівлі Луцької вежі 16 століття, Музей грошей. У місті є і прекрасні сакральні споруди, такі як руїни синагоги, Успенський храм і костел монастиря капуцинів, чоловічий монастир.

Рекомендований час виїзду 7.00

Зарваниця

Славнозвісний Марійський центр на Тернопільщині, один з найбільших на Україні, собор Зарваницької Матері Божої, Святотроїцький монастир, Хресна дорога. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір - озеро-святої Анни.

Рекомендований час виїзду 7.00

Біла Церква

Центральною частиною міста була гора із розташованим на ній замком та білокам’яним собором. Зараз на замковій горі стоїть костел святого Івана Хрестителя, всередині якого є великий орган. Також Ви матимете змогу оглянути єврейські торгові ряди - БРУМ та Зимовий палац. Ще однією видатною пам’яткою Білої Церкви є дендропарк ``Олександрія``.Парк в Білій Церкві – не менш романтичний, ніж в Умані. Окрім природних пейзажів, які зачаровують око, у парку було збудовано чимало архітектурних споруд із романтичними назвами, наприклад, водоспад ``Руїни``, Турецький будиночок, Китайський місток, колона смутку, колонада ``Луна`` та ін.

Рекомендований час виїзду 7.00

Борщів, Білче Золоте

Смачне місто з довгою пам’яттю, де щорічно на початку вересня проводяться щорічні фестивалі борщу. Завітаємо на екскурсію в краєзнавчий музей, де ви побачите посуд трипільної культури, якому вже понад 5000 років, надзвичайну експозицію борщівської вишиванки та багато інших цікавих речей. Біля села Більче-Золоте Тернопільської області знаходиться печера Вертеба. Зокрема в лабіринті Кам’яна Соломка поверхня стелі вкрита сталактитами, що нагадують солому. У Вертебі розміщено експозицію з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

Рекомендований час виїзду 7.00

Чортків, Бучач, Язлівець

Чортків – тихе провінційне містечко, що тільки починає заявляти про своє багатство на всю Україну, чи й весь світ. Надзвичайно красива архітектура, старовинні пам`ятки, зовнішній вигляд міста –все захоплює. І жодної «чортівні» у Чорткові немає! Адже у місті – чимало Божих храмів: давніх і нових. Та все ж у місцевих легендах домінують темні сили – аби полоскотати нерви. В Чорткові є замок Гольських, який зведено під горою, по формі — п’ятикутник. Одним з найкрасивіших і найзатишніших міст Тернопільської області є Бучач. Місто може похвалитися не тільки красивими архітектурними спорудами, а й унікальною Золотою липою. 400-річне дерево не випадково потрапило в список пам'яток. Липа була свідком важливої історичної події – підписання Бачацкого миру між Польщею і Туреччиною. Можем побачити руїни замку, фрагменти веж і стін, а також помилуватися дивовижним видом на місто, що відкривається з фортеці.Ратуша в Бучачі є однією з найстаріших в Україні, це пам'ятка архітектури середини 18 столітт, збудована у стилі бароко. Язлівець, ще за часів правління князів Коріатовичів у XIV ст. був важливим форпостом на обороні південно-західних кордонів Поділля, тому його часто називають «ключем Поділля». Тут на високому пагорбі зберігся Язловецький замок із палацом. Існує легенда, що Язловецький замок мав підземний тунель, який з’єднував його з Бучацьким замком.

Рекомендований час виїзду 7.00

Хотин, Кривче

Хотинськая фортеця – грандіозний середньовічний замок з п'ятдесятиметровими монолітними вежами та Кривченський замок (1639 р.), який був важливим стратегічним об’єктом. Але більш знамените Кривче не замком, а неймовірно красивою печерою ``Кришталева``. Мандрівка Кришталевою печерою, яку ще називають перлиною Придністровського Поділля – приблизно 27 км. Печеру не даремно назвали Кришталевою. - на її стінах повно кристалів вторинного гіпсу, багато з яких мають свої назви та химерні форми: Голова буйвола, Ящірку (в минулому дівчину Наталію), коридор з кристалів, Дельфіна, Слона, Кільце бажань, Бабу Ягу в молодості та старості, скам'янілу Жар-птицю, Печерну троянду.

Рекомендований час виїзду 7.00

Скала Подільська, Кривче, Більче Золоте

Містечко Скала-Подільська над Збручем -тут знаходився оборонний дерев'яно-земляний замо До нашого часу він зберігся лише частково. Також запрошуємо Вам познайомитися із неймовірним підземним світом печер Тернопільщини.“Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Під час екскурсії печерою Кришталева ви почуєте багато легенд про фантастичних мешканців цього дивовижного царства, зможете помилуватися його красою.

Рекомендований час виїзду 7.00

Замки Тернопільщини

Вишнівецький палацово-парковий комплекс має статус Національного заповідника. Довкола палацу збережені фрагменти оборонних стін 1640 року. Збаразький замок- був номінований на звання одного із семи чудес України. Тут діє краєзнавчий та історичний музей із понад 25 виставковими залами (археологія, етнографія, ремесла краю, зброя, твори сакрального мистецтва, нумізматика, органний зал, виставки картин, скульптури, вишивки). Кременецький замок- хоча замість неприступної твердині тепер на Замковій горі (100 метрів над містом) височіють руїни: башта над воротами, «Башта над новим домом», в’їздна арка у готичному стилі, частина бічних оборонних стін, але тут є чим помилуватись і що послухати. Білокриницький замок- чудовий замок-палац XIX століття у англо-готичному стилі, з елементами ренесансу. На готичний стиль будівлі вказують 2 вежі із невеликими зубцями по кутах та неоготична в’їзна брама.

Рекомендований час виїзду 7.00

Житомир

Музей космонавтики імені Корольова невипадково розташований саме в Житомирі. Місто є батьківщиною великого радянського вченого, конструктора ракетно-комічних систем Сергія Павловича Корольова та був відкритий його будинок-музей. Краєзнавчий музей у Житомирі розташований у старовинній історичній будівлі розташованій в центрі міста, у якій понад 150 років тому жив єпископ католицької церкви. Відтоді дім практично не зазнав змін: зберігся яскраво синій колір фасаду, лише з входу прибрали гармати. Та філія цього закладу – музей письменника Володимира Короленка. Музей природи в Житомирі відомий однією з найбагатших в Україні колекцій птахів і тварин, а також різноманітними зразками коштовного каміння. Є у фондах закладу й така рідкісна археологічна знахідка, як скелет мамонта. Пожежна вежа (Музей пожежної охорони) розташована в місті Житомирі з 1894р. У музеї можна ознайомитися з історією розвитку системи пожежогасіння та пожежної техніки.

Рекомендований час виїзду 6.00

Рівне

Краєзнавчий музей, організований з 1906 р. містить 140 тис. експонатів, серед яких археологічні знахідки, етнографічна виставка, колекція нумізматики, предмети козацької епохи, ікони. У сквері – експозиція військової техніки. Музей бурштину -серед експонатів музею – шматки бурштину, вік яких сягає до 40 млн. років, ювелірні вироби, предмети побуту та багато інших бурштинових див чекають на відвідувачів музею. У Рівному працює музей ковальського мистецтва, у якому зібрано більше сотні витворів ковальського мистецтва. Рівненський зоопарк розміщений на рельєфній парковій території площею 4,7га. Зразу при вході в зоопарк розміщений тераріум. Сектор приматів і віварій, сектор хижих і сектор акватераріуму – акваріум і тераріум під одним дахом. McDonald’s -мережа закладів швидкого харчування.

Рекомендований час виїзду 7.00

Остріг, Дубенський замок, Тараканівський форт

Стародавній Острог – одне з найбільш цікавих малих міст нашої країни. Туди обов’язково треба потрапити, аби побачити величний замок, Острозьку академію, старовинні храми і насолодитися затишком цього містечка. Дубенський замок оточений оборонним ровом, через який перекинутий міст. Увійшовши на територію замку, праворуч можна побачити палац Острозьких (XVI століття), а зліва – палац Любомирських (XVIII століття).З ``Дівочої вежею`` пов'язана легенда про княжну Беату. Диво фортифікаційної техніки минулого - аристократичний Тараканівський форт (Нова Дубенська фортеця),контури якого нагадують ромб. Гарнізон форту-застави визначався приблизно в тисячу чоловік.

Рекомендований час виїзду 7.00

Замки Львівщини

Величний замок в Підгірцях, за правом охрещений «українським Версалем», вважається найкрасивішим з замків Золотої підкови Львівщини. Олеський замок височіє на 50-метровій горі. Колись саме тут, за чутками, проходив легендарний Чорний шлях, яким татари нападали на Україну. Саме ця гора була однією з головних перешкод на їхньому шляху. Навколо Олеського замку розпростерся величезний парково-садовий комплекс, який захищає будівлю з усіх боків. Частина скульптур з часів польського володіння досі радує око відвідувачів у парку. Оборонний пункт, резиденція королів, заміська садиба, суд і в’язниця, німецька база, навчальний заклад – усе це Золочівський замок. У комплекс Золочівського замку входять: Великий палац і Китайський палац. Одна із загадок замку – камені з зашифрованими посланнями, які датуються кінцем 14 століття. Їх привезли з околиць Золочева у 2000 році, але розшифрувати написи досі не вдалося. Вважається, що вони належали тамплієрам.

Рекомендований час виїзду 7.00

Чортків, Червоноград, Джуринський водоспад

Чортків - надзвичайно цікаве місто, що лежить над мальовничим Серетом. Місто повне пам’яток, наприклад руїни замку (1610р.), дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – Успенська церква (1635р.) і Вознесенська церква (1717р.). Цікавими є також дві синагоги – Стара (1771р.) та Нова (1909р.). Справжньою окрасою міста є неготичний костел святого Станіслава з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері. Не шукайте Червоногород у списку міст і сіл України – даремна праця. Від колись велелюдного міста нині залишилися вежі колишнього палацу, пустка старого костелу й офіційна назва «урочище Червоне».Тут майже все червоне. І земля – червона, і мурашники, що визирають із трави – червоні. Джуринський (він же Червоногородський) водоспад є найбільшим рівнинним водоспадом України. Складається він із трьох каскадів загальною висотою 16 метрів і шириною до 20 м.

Рекомендований час виїзду 7.00

Чернівці та Сонячна долина

Місто Чернівці – центр найменшої в Україні області, яка складається з двох історичних регіонів - Північної Буковини та Бессарабії, розкинулося на пагорбах, які терасами спускаються в долину річки Прут. Найвідоміша вулиця міста носить ім’я Ольги Кобилянської, раніше вона називалася Панською. Резиденція митрополитів Буковини і Далмації по праву вважається візитною карткою Чернівців. Сьогодні тут знаходяться корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цікавий легендарний будинок-корабель, який знаходиться на площі Святого Хреста у Чернівцях. Турецький колодязь – єдине в той час водне джерело в місті. Музично-драматичний театр, міська ратуша, будинки з унікальною архітектурою: з вітражами, ліпниною, скульптурами. Миколаївський кафедральний собор або П’яна церква. Обласний музей архітектури та побуту або ж музей просто неба - презентує буковинські поселення середини XIX – першої половини XX століття. На території ГК Сонячної долини продумано безліч варіантів відпочинку. Природний парк в Сонячній долині витончено вимощений доріжками, а у величезній обгородженій території мирно пасуться десятки диких кабанів і олень та навіть є льви в Міні-зоопарку. Кінний клуб (прогулянки на конях і поні)

Рекомендований час виїзду 6.00

Банчени, Анина гора

Найголовнішою пам'яткою села Банчени є чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчень». На пагорбі, де розташована обитель, є джерело, з якого пили воду діти з сусіднього села, коли бігали сюди грати. Серед них був хлопчик, який мав фізичні вади. З часом всі стали помічати, що дитина одужує. Саме на цьому місці отець Лонгін вирішив звести спочатку церкву, а потім і монастир. Будівництво почалося в 1994 році., А в травні 1998 року монастир був освячений Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Всього за 17 років на пустирі було зведено шість храмів і скит. Недалеко є гора, що йменується Анниною (304 метри над рівнем моря), із срібними куполами монастирських церков. Тут засновано жіночій монастир Святої Праведної Анни на Анниній горі.

Рекомендований час виїзду 5.00

Заліщики, Кривче, Джуринський водоспад

Заліщики - унікальне українське містечко в обіймах Дністра в оточенні дністровських круч - в тому місці, де стрімкий Дністер круто вигинається і змінює свій напрямок майже на 180 градусів. Щоб побачити цю неземну красу, варто проїхати на оглядовий майданчик села Хрещатик. Кришталева печера в селі Кривче – це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Одне із найкрасивіших та неймовірних місць Тернопільщини - Джуринський водоспад - приносить море позитивних емоцій. Ще одна назва водоспаду Червоногородський. Вона походить від назви великого міста, яке колись було неподалік.

Рекомендований час виїзду 7.00

Чортків, Галич, Крилос

Чортків знаменитий своїм унікальним костелом св. Станіслава. Але варто оглянути місто повністю: Яскрава візитівка міста – годинникова вежа початку ХХ ст. із годинником швейцарської фірми, котрий відбиває часовий ритм у Чорткові й досі. Історичний Галич — колишній центр Галицько-Волинського князівства, сягає далеко за адміністративні межі теперішнього районного центру Івано-Франківщини, охоплюючи кілька населених пунктів. Тут, окрім збережених чи відновлених пам’яток (храм святого Пантелеймона XII ст., церква Різдва Христового XIII-XVIII ст., Успенська церква XVI ст., літописні Галичина могила та Княжа криниця), є ще фундаменти 14 церков XII-XIII ст., залишки печерних монастирів, фортифікаційних споруд тощо. Говорячи про давній Галич, ми маємо, насамперед княжий град поблизу сучасного села Крилос. Саме тут, на високому пагорбі над Дністром у 1367 році розпочалося спорудження замку – головної твердині Галицького староства. За описом 1627 року замок був оточений з трьох боків валами, на яких підносилися п’ять оборонних башт, і мав три в’їзні брами.

Рекомендований час виїзду 7.00

Тараканівський форт, Білокриниця, Дубенський замок

Тараканівський (або Дубенський) форт важко назвати фортецею чи замком, він просто не схожий на них. Це величезна оборонна споруда, унікальна в Україні. Збереглася двоповерхова казарма, де колись були господарські, складські й житлові приміщення гарнізону. А по периметру проходить полігональна вулиця, яка відділяє її від казематів. Форт був такою собі військовою міні-державою. Дубно видається одночасно середньовічним замковим і монастирським містом. До наших днів зберігся і замок - резиденція Острозьких, і костел монастиря бернардинів, підземні ходи якого описував М.Гоголь в творі »Тарас Бульба». Хто тільки не намагався взяти штурмом Дубенський замок. Але могутні стіни фортеці витримали всі осади. Він гарно зберігся, з мостом, ровом та оборонними баштами та палацом Любомирського. Неподалік від міста Кременець, в селі Білокриниця, знаходиться замок-палац XIX століття. Але історія замку почалася набагато раніше, ще у XVI столітті, коли власники навколишніх земель Збаразькі, спорудили на цьому місці мурований оборонний замок .Поруч із палацом розташований Білокриницький дендропарк, який знаходиться в межах старого замчища. Збереглася в унікальному вигляді в’їздна брама споруджена в неоготичному стилі. В приміщенні палацу знаходиться невеликий музей. Збереглися також фрагменти рову, що оточував замок.

Рекомендований час виїзду 6.00

Львів

Львів – одне з найбільш незвичайних міст України. Тут і багата історія, і неосяжна культурна спадщина, і незвичайні модні тренди. Кавова столиця України, де на кожному кроці можна натрапити на памятку архітектури або визначне місце. Попід замковою горою був закладений княжий двір, а поруч був розміщений перший православний храм Львова – собор Святого Миколи. Високий замок - найвища точка Львова На його вершині міститься оглядовий майданчик, звідки відривається панорама міста. Площа Ринок – найвідоміша площа міста, яка розташована в самісінькому центрі. Личаківський цвинтар – не просто місце для поховання, а історико-культурний музей-заповідник. Творіння сучасних дизайнерів -``пластиліновий будинок`` нагадує творіння Гауді. Розташований будинок недалеко від Личаківського парку. Львівська Майстерня Шоколаду розташувалась у центральній частині міста, неподалік від «Львівської копальні кави» — першої в Україні найдовшої кав'ярні-книгарні, створеною за легендою над кавовою шахтою просто на площі Ринок. Музей народної архітектури і побуту (Шевче́нківський гай) — музей просто неба у Львові, McDonald’s, а тепер ще й океанаріум, де ви зможете на власні очі полюбуватися підводним світом.

Рекомендований час виїзду 6.00

Тараканівський форт, Дубенський замок, Берестечко

Неприступний Замок Острозьких у Дубно, та неповторний зразок фортифікаційного мистецтва Тараканівський форт. Берестечко – місто битви козаків. Тут майже чотириста років тому відбулася знаменита Берестецька битва. На місці того бою сьогодні створено заповідник «Поле Берестецької битви». Крім того, в Берестечку можна побачити:костел Святої Трійці 18 століття;красивий трирівневий Троїцький собор 1910 року;помістя Пронських і Рінчинських;мурований стовп – каплицю-обеліск на могилі А. Пронського, сина засновника міста. Мурований стовп являє собою 16-метровий обеліск. Існує легенда, що срібна труну князя була наповнена коштовностями і висіла на золотих ланцюгах. На околиці міста Берестечко підноситься триметровий курган. На цьому кургані стоїть маленька каплиця Св. Теклі. Також цікаво буде відвідати у Берестечку садибу Ринчинських, Георгіївську церкву.

Рекомендований час виїзду 6.00

Тараканівський форт, Дубенський замок, Тунель кохання

Всесвітньовідомий тунель кохання в Клевані,який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці.Грандіозний оборонний тараканівський форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.І нездоланний Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).

Рекомендований час виїзду 6.00

Жовква, Крехів

До видатних місць Жовкви відносяться Ринкова площа (сучасна площа Вічева) із замком 1594 року, костелом Святого Лаврентія, Василіанським і Домініканським монастирями та ін. Високу художню цінність мають 2 дерев'яні церкви, збережені на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. За кількістю пам’яток вона мало не на першому місці серед малих міст Львівщини. В XVII столітті Жовква була резиденцією короля Речі Посполитої. Жовківський замок — це пам'ятка архітектури епохи ренесансу. Чотирикутний у плані із вежами на кутах, оточений ровом із водою не тільки зовні, а й з боку міста, замок був добре захищений від ворожих нападів. Жовківська синагога — одна з найбільших у Європі оборонних споруд. Колись місто мало чотири брами — Львівську, Жидівську, Глинську та Звіринецьку. Село Крехів широко відоме своїм старовинним василіянським Крехівським монастирем св.Миколая, і є ще дві цікавих пам'ятки старовини - дерев'яна церква св. Параскеви з розписами та покинутий костел.

Рекомендований час виїзду 6.00

Луцьк, Тунель кохання

Луцьк – це фантастичне місто, в якому ще чути відголоски лицарських турнірів. Маючи неофіційний статус південної столиці Великого князівства Литовського, місто прийняло відомий з’їзд монархів Європи, де вирішувалося важливе питання – чи стане Литва королівством, а Вітовт королем литовських і українських земель. Не судилось. З тих часів до наших днів зберігся хіба що замок.«Старий Луцьк» - це заповідник з історико-культурним значенням, це практично вся частина центру міста. У нього входять обхідний і Верхній замки, католицькі монастирі з їх багатою історією, жіночі і чоловічі (шарітки, єзуїти, брігітки, домініканці та ін.), синагога, православні Хрестовоздвиженська та Покровська церкви, будинок Косачів, різноманітні музеї. Кафедральний костел святих Петра і Павла та лабіринти в підземеллях, що знаходяться під Кафедральним костелом Святих Апостолів Петра і Павла, датуються XV-XVII століттям.Тунель кохання –мальовничий і казково гарний зелений тунель. У формі арки із листя дерев та кущів у поєднанні з квітучими рослинами утворюють навколо залізничної колії наче вкритий шовковистим зеленим килимом тунель.

Рекомендований час виїзду 6.00

Новодністровська ГЕС, с. Галиця, с. Буша

Новодністровськ- місто енергетиків, розміщується на межі Буковини та Вінниччини. Спустившись серпантином до річки, можна побачити з її крутих берегів чудо технічного прогресу – Новодністровську ГЕС,найвищу (понад 100 метрів) та наймасштабнішу гідроелектростанцію у Європі. У селі Галиця Сокирянського району розташовується чинний Свято-Миколаївський чоловічий монастир. Він розміщений у верхній частині крутого Дністрового схилу на висоті приблизно 120 метрів над рівнем Дністровського водосховища. У скелях монастиря є не лише келії монахів, а й скельні могильники. Буша - кажуть, що поселення, яке розташоване в долині трьох річок, стоїть на місці сили. Колись ця перлина Вінничини була одним з найбільших міст всього Поділля. А на початку нової ери тут було поселення під назвою Антаварія. Дохристиянський скельний храм; цінні археологічні знахідки часів III тис. до н. е.; парк скульптур; давня фортеця, що обороняла Бушу від ворожих нападів; три цікавих музеї; та інші природні та архітектурні пам’ятки. Гайдамацький яр — романтична картина із грабового лісу на крутих берегах річки Бушанки. Із унікальними скульптурами, створеними чи то дощами із сонячними вітрами, чи то руками велетня.

Рекомендований час виїзду 5.00

Умань

Тут знаходиться одне з найпрекрасніших місць на території України – “Софіївка”, національній дендрологічний парк. Парк був побудований князем Потоцьким на честь своєї коханої красуні Софії. Саме вона підказала ідею, як спроектувати парк і поєднати його з давньогрецькою міфологією. Умань асоціюється із парком «Софіївка», але крім парку, є й інші цікаві об’єкти. Одним із найстаріших музеїв Черкащини вважається Уманський краєзнавчиймузей. Архітектурна пам'ятка - Василіанський Свято-Покровський монастир. Під монастирем знаходиться мережа підземних ходів, яка прокладалась у 17-18 століттях. Існує легенда, що гайдамаки там заховали скарби. Фентезі-парк «Нова Софіївка». Розташований поряд з головним входом у парк «Софіївка».

Рекомендований час виїзду 6.00

Трускавець (дельфінарій), Дрогобич

Місто Трускавець - це найзнаменитіша оздоровниця Європи, в якому відкрито перший та єдиний на території Західної України дельфінарій “Оскар”. Дельфінарій в Трускавці гарантує яскраві враження, масу позитивних емоцій і незабутній відпочинок. Цікаве шоу за участю морських ссавців сподобається кожному. Дрогобич – невелике містечко в двох годинах їзди від Львова.Ще якихось сто років тому Галичина була таким собі нафтовим Дубаєм. Крім того в середні віки місто піднялося на солеварінні.Видобуток ведеться і до цього дня.Взагалі, солеваріння тут давнє – за однією з версій, саме слово «Галичина» походить від грецького «Галіс» – сіль. Соляна епоха залишила нащадкам дивовижну стару церкву Святого Юра – один із шедеврів України, побудований без жодного цвяха. А розписи на внутрішніх стінах і чудовий дерев’яний іконостас, що збереглися до наших днів, і сьогодні дивують наших сучасників та є під захистом ЮНЕСКО.

Рекомендований час виїзду 4.00

Київ

Київє важливим культурним центром української держави. Київ - дивовижне місто, в якому буквально на кожному кроці можна зустріти цікаві місця, і дізнатися багато нового.Київ – місто контрастів. Серед цікавих архітектурних об'єктів столиці, слід виділити Києво-Печерську лавру і Софійський собор, Золоті ворота та Андріївську церкву. Не слід забувати про вулицю Хрещатик і Майдан Незалежності.Серед найкрасивіших місць слід зазначити Київську фортецю ХІХ століття. Найбільший і найстаріший в українській державі планетарій. Один з найвищих монументів світу — пам’ятник «Батьківщина-Мати», який встановлено на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Висота монументу — 102 метри, McDonald’s -мережа закладів швидкого харчування.

Рекомендований час виїзду 6.00

"Прайс шкільний Завантажити"

*Вартість розрахована на організовану групу дітей 17-19+1 керівник, 35-37+2, 45-48+2.

**В одноденних поїздках у вартість включено проїзд, страхування.

Екскурсійні та вхідні квитки оплачуються окремо (розраховуються в залежності від кількості групи).

Є можливість безготівкового розрахунку.

Є можливість зустрічі групи в інших містах та вузлових залізничних вокзалах за домовленістю.

Надаємо допомогу в оформленні документів для дитячих груп.

Наша адреса: м. Хмельницький, проспект Миру, 69, ТЦ «Ріко», каб.203 Електронна скринька: Lopatyuk_Oleksandr@ukr.net

Приєднуйтесь у соцмережі ФЕЙСБУК та ІНСТАГРАМ до «ЕКО-ТУР».

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: