м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

3500 грн.

Карпати 3 дні ``Похід на Хом'як``

Карпати – про ці місця існує дуже багато легенд, міфів. Тут найкраще збереглися Українські традиції. Колаж незабутніх вражень у неймовірно цікавій поїздці по казкових Карпатах.

Гора Хом’як – одна з типових локацій нескладного одноденного маршруту. Погода на горі Хом’як дозволяє мандрувати нею навіть сім’ям з малолітніми дітьми, обираючи власне місце висоти відпочинку. Під вершиною лежить полонина Хом’яків, де у вікенди та на свята рясніють наметові містечка туристів.

Серце Карпат - Яремча, безліч розваг на Буковелі, найвисокогірніший регіон українських Карпат з гуцульськими звичаями та традиціями з неймовірними краєвидами у Верховині.

Дати виїздів

ПТ-СБ-НД - ВИХІДНІ - щотижня

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 8.00 год виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом та страхування в дорозі

проживання в готелі 2 ночі

2 вечері, 2 сніданки

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

перший сніданок

обіди

вхідні та екскурсійні, супровід інструктора, трансфери

власні витрати

Проживання в смт. Яблуниця або Верховина приватні котеджі готельного типу

Номери 2,3,4-х місні з зручностями в номері

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

В дорозі кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

День 1 - майстер-клас гри на дримбі - музей штопора і дегустація вина - знайомство з гуцульськими традиціями та обрядами - Поселення - Вечеря.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Зручний та теплий одяг.

8.00 - Сніданок (з своїми продуктами або в придорожньому кафе, заправка)

12.00 -13.30 - Майстер-клас гри на дримбі.

А я собі дримбу куплю, хоч би-м була боса. Шоби дримба вигравала коло мого носа. Ви точно чули її звук. Ба більше – думали, що то якийсь шаманський інструмент. І почасти це правда. Однак таку музичну штуку мають безліч народів світу, зокрема, й українці. Українська дримбою відрізняється від варганів інших етносів формою. Наш інструмент виглядає як невеличка металева підкова, що закінчується вузьким видовженим кінцем. Від середини підківки через звужений її кінець проходить тоненька, вигнута наприкінці металева пластинка – язичок, або як ще кажуть «міндик». На Закарпатті іноді зустрічаються двоязичкові дримби. Цей музичний інструмент до першої чверті ХХ ст. був поширений по всій території України. І в кожному регіоні дримба мала свою назву – варган, віґран, дрімка, торомба, доромба, дрімля, друмля, дромба та ще з десяток локальних «імен», які доки не записали науковці. На цьому інструменті грають за допомогою губ, зубів, язика й дихання одночасно: однією рукою дримбу прикладають до губ, упритул до зубів, а іншою смикають за язичок. Високі звуки досягаються звуженням рота, низькі – розширенням, а гучність налаштовують диханням. Звучить дримба на два голоси: один чують слухачі, а інший – тільки той, хто грає. Оскільки дримбу міцно притискають до зубів, у тілі музики створюється сильна камертонова вібрація. Поза сумнівом, варган чи дримба – не тільки музичний інструмент. Мольфари вважають, що вона має особливу силу. За народними повір’ями, її звуки можуть вилікувати хворобу, пробудити енергію каменя, дерева, металу. За допомогою дримби можна причарувати кохану людину, приручити дикого звіра, а ворога зробити другом.

14.00 -15.00 - Обід в кафе або колибі.

15.00 - 16.30 - Знайомство з гуцульськими традиціями та обрядами, переодягання у гуцульський одяг, зцілення живою ватрою.

Гуцульські традиції та обряди — приватний музей у Верховині, присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею в цікавій бесіді розкаже Вам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Вас чекає знайомство з гуцульськими традиціями та обрядами, одягання в гуцульське вбрання і фотографування, зцілення живою ватрою.

17.00 -18.00 - Музей штопора та дегустація вина.

Дегустаційний зал – музей Штопора - це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 400 штопорів різних типів. Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів. Ціни приємно здивують Вас своєю доступністю, а смаки – своєю вишуканістю.

18.30 - Приїзд, поселення.

19.30 - Ситна вечеря, відпочинок.

День 2 - Сніданок - підйом на гору Хом'як - Полонина Перців - Чани, шашлик (за бажанням) - Вечеря.

Поради на день: Обов'язково мати дощовики, зручне, неслизьке взуття, яке щільно прилягає до ноги. Обід з собою (для цього ми заїджаємо у супермаркет), воду. Щось на голову, та мати з собою тепліший одяг (бажано штани та кофта, в залежності від погоди вітровка). Для чанів ввечері купальники та резинові шльопанці.

8.30 - Смачний сніданок.

9.00 - Виїзд.

10.00 - 12.00 - Підйом на гору Хом'як

Таємничість Карпат вабить до себе в усі пори року та при будь-якій погоді. Відкривши для себе скарбницю цих природніх чудес, ви вже ніколи не зможете відмовитися від відпочинку там. Чи не найзагадковішими у смузі Українських Карпат є Ґорґани – гірський масив з вершинами, що тягнеться від Івано-Франківської до Закарпатської області. Масивні брили каменів та пісковики, якими покриті Ґорґани, придають їм в якійсь мірі неприступності, що дуже мотивує туристів піднятись на їх вершини.Проте, не зважаючи на складність маршрутів Ґорґанами, гірський хребет має вершини, на які піднімаються цілими родинами. Однією з таких є гора Хом’як, що лежить в межах південно-східної частини Ґорґан над селом Татарів, що на території Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. Завдяки популярності родинного відпочинку на цій локації, мандрівники прозвали гору Хом’як вершиною «вихідного дня». Висота гори Хом’як становить 1542 м, вона складається з пісковиків і конгломератів. Привершинна частина Хом’яка вкрита кам’яними розсипищами, а далі – полонинами і криволіссям. Схили гори зеленіють смерековими та буковими лісами, які посмуговані притоками річок Женця і Прутця Яблуницького. Через дахоподібну форму вершини місцевим мешканцям вона здалася схожою на спину хом’яка, звідки й пішла назва. Вершина Хом'яка вкрита розсипами та валунами. Південний схил занадто стрімкий та кам'янистий, а ось північно- та північно-східний відроги гори Хом'як придатні для сходження. Декілька метрів нижче вершини росте гірська кучерява сосна, або ж як її називають, - жереп. Сучасні ж туристи порівнюють гору Хом’як з пірамідою Хеопса, з висоти якої вдається побачити краєвиди одразу кількох географічних об’єктів Українських Карпат. Піднявшись на вершину, видно гори Синяк й Довбушанкy. Більше того, при ясній погоді на Хом’яку відкриваються панорами на Чорногірський масив з Петросом і Говерлою та милі пейзажі навколишніх гуцульських сіл.

12.00-13.00 - Обід беремо з собою.

16.00 - 18.00 - Полонина Перців

Справжній відпочинок з перчинкою на Полонині Перці! Вас зустрінуть файні газди, старовинна гуцульська хата з унікальним колоритом, народні музики. Незвичайна полонина з охайними алеями, гарними стежками та етнічними скульптурами вразить кожного. Відпочинок на свіжому сіні в справжньому гуцульському оборозі та смачна екологічна їжа, старовинні звичаї та жива музика, притягують сюди с кожним роком все більше туристів. Подорож до полонини, знайомство з гуцульською культурою, побутом та майстерністю горян дає можливість кожному туристу хоч на мить відчути себе трохи гуцулом.

19.00 - Ситна вечеря (чани, шашлик за бажанням).

День 3 - Сніданок - Виселення – Виїзд на джипах в гори з заїздом на екоферму та дегустація сирів або прогулянка по Стежці Довбуша - Яремча (сувенірний ринок, водоспад Пробій, парк легенд Гедзьо) – Виїзд додому..

Зручний одяг та взуття.

8.30 - Смачний сніданок, виселення.

9.00 - Виїзд.

10.30-13.00 - Виїзд на джипах в гори

Джипінг в Карпатах – подорож на автомобілі підвищеної прохідності з подоланням природних перешкод. Це драйвовий вид спорту і відпочинку. У цих захоплюючих поїздках може взяти участь будь-хто, у кого є спрага до пригод, і бажає отримати незабутні враження. А коли ви на джипах піднімаєтесь високо в гори і десь в далині виблискує звивиста стрічка гірської річечки, а он там грайлива водичка переростає в бурхливий та нестримний водоспад. Легенькими ніжними доторками яскраве сонечко вимальовує кольорами веселки на прозорому водяному полотні свої зрозумілі тільки природі картини. Ніби суворі сторожі, обступили з усіх сторін гірські вершини. Одні із них холодні покриті білосніжною шапкою снігу, а інші — вкриті густими лісами, нагадують мохнатих ведмедів, які поринули у сплячку… … і як тут не задихнутись від задоволення…

11.00-13.00 - або Стежка Довбуша

Народ високо цінував Олексу Довбуша, тому склав про нього багато легенд: про незліченні скарби Олекси, таємниці його сил, історії кохання, снів; пісень, переказів, оповідань, поем. Олекса Довбуш став символом мужності, чесності й нескореності також серед Галичан, жителів Буковини та Закарпаття. «Стежка Довбуша» – таємнича місцевість, яка всіх зацікавлює, інтригує.Вона повільно підіймається горою Маковицею, блукаючи буково-ялівцево-смерековим лісом. Кажуть, колись тут переховувались опришки зі своїм звитяжним ватажком. Хто знає, може поміж цього каміння й справді сховане золото самого Довбуша.

13.00-14.00 - Обід в колибі з національною гуцульською кухнею та настоянками.

14.00-16.30 - Яремче (Водоспад Пробій, сувенірний ринок, парк легенд Гедзьо).

Водоспад Пробій - красиве, мальовниче і популярне місце в Яремче. Мабуть свою назву, водоспад отримав не через свою красу і навіть не через висоту, а через те з якою потужністю потік пробивається крізь скелі і спадає вниз. Водоспад немов «пробиває» шлях річки Прут серед гірських порід, скидаючи вниз величезну кількість води, звідси і назва - «Пробій». Вода в ньому котиться по камінню з невеликої висоти, проте навесні, коли гірський сніг починає танути, водоспад буває дуже повноводним. Потужні струмені води так і вирують в глибокій кам'яної чаші, а протягом настільки сильне , що зносить все на своєму шляху. Потрібно сказати, що водоспад входить до числа «Семи природних чудес України» і заслужено є «візитною карткою» міста. Поруч з водоспадом знаходиться найбільший сувенірний ринок Яремче, де крім того, що можна купити вироби місцевих майстрів, можна ще й сфотографуватися в гуцульському одязі. Це – Мекка народного прикладного мистецтва. З умілих рук майстрів виходять писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев’яні скриньки, тарелі, ложки, діжки, різноманітний посуд, кераміка, куманці й вишиті сорочки, рушники, килими, верети, вироби з бісеру, металу та шкіри. За бажанням прогулянка містом Яремче - підвісні місточки, гора Слон, центр міста і все оповите гуцульським колоритом...

16.30 - Виїзд додому

21.30 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. майстер-клас гри на дримбі - 100грн, Штопор екскурсія+дегустація - 100грн, Галєрія з переодяганням - 100грн, Полонина Перців - 200грн, Стежка Довбуша – 80грн/40грн/ +екскурсія на групу, джипи+дегустація сиру - 600грн/особи, Хом'як - вхідний квиток 50грн/80грн, +послуги екскурсовода 300грн (від 12чол.). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: