м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Осінь

700 грн.

Чортків + СПА-релакс в солоній ропі, чан, джакузі, сауна, прісноводний басейн

Чортків – місто, яке увійшло в топ 5 найкрасивіших містечок України в 2019 р, тихе, затишне, мальовниче.

Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви XVII і XVIII століть, Католицький костел св. Станіслава 1731 року побудови (домініканці), Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква 1905 року.

Відвідання СПА комплексу з оздоровчими водами та ропою.
Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою.
А ропа в цьому плані унікальна. Вона лікує захворювання опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи (радикуліти, полірадикулоневрити) і серцево-судинної, обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), органів дихання, гінекологічні хвороби тощо. Ефективно знімає запальні процеси в суглобах після операцій, допомагає спортсменам відновитися після виснажливих тренувань. Перебування у басейні з ропою добре розслабляє організм людини. Прийняття ропняних ванн має масажний ефект, знімаючи втому, емоційне виснаження. У той же час вона підвищує життєвий тонус, зміцнює захисні сили організму, має антистресову дію.
Протипоказань до лікування ропою дуже мало. Це онкологічні недуги, туберкульоз і відкриті рани.

Дати виїздів

під замовлення

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Чортків – місто, яке увійшло в топ 5 найкрасивіших містечок України в 2019 р, тихе, затишне, мальовниче.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус або в придорожньому кафе. Зручний одяг та взуття, купальники, резинові шльопанці.

8.30 - Сніданок з своїми продуктами в придорожному кафе чи на заправці.

9.30 - 11.30 - Прогулянка містом, вільний час або за бажанням групи екскурсія містечком. Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви, Католицький костел св. Станіслава, Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква

Незважаючи на дещо містичну назву, Чортків місто тихе і спокійне. Доречі, про назву. Дослідники пов'язують її з іменем злого Чорнобога. За іншою теорією, більш наближеною до реальності, назва походить від першого поселенця на прізвище Чорний. Або від Чортової долини, що була відома до виникнення поселення. Також існує ще одна гіпотеза про походження назви місцевості від прізвища поляка Чартковського — магната, якому належали дані землі. Що подивитися: Чортківський замок, Дерев’яні церкви XVII і XVIII століть, Католицький костел св. Станіслава 1731 року побудови (домініканці), Чортківська ратуша з годинниковою вежею, Покровська церква 1905 року.

12.00 – 13.00 - Обід в кафе.

13.15– 13.45 - Оглядовий майданчик.

14.00 - 17.00 - Відвідання СПА комплексу з оздоровчими водами та ропою.

Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованоюгусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим. А ропа в цьому плані унікальна. Вона лікує захворювання опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи (радикуліти, полірадикулоневрити) і серцево-судинної, обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), органів дихання, гінекологічні хвороби тощо. Ефективно знімає запальні процеси в суглобах після операцій, допомагає спортсменам відновитися після виснажливих тренувань. Перебування у басейні з ропою добре розслабляє організм людини. Прийняття ропняних ванн має масажний ефект, знімаючи втому, емоційне виснаження. У той же час вона підвищує життєвий тонус, зміцнює захисні сили організму, має антистресову дію. Протипоказань до лікування ропою дуже мало. Це онкологічні недуги, туберкульоз і відкриті рани.

17.30 - Виїзд додому.

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький.

Окремо оплачуються вхід в СПАкомплес - 350 грн/ 3год, екскурсія по Чорткову - 100грн від 7чол. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: