м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020
ТИП

Україна

ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

550 грн.

Почаївська Лавра, служба, скит Святого Духа, озеро святої Анни.

Відбиток Стопи Пресвятої Богородиці із цілющим джерелом, чудотворна ікона Божої Матері та нетлінні мощі прп. Іова (спочив 1651, обрітення мощей відбулося 1659 р.) утворили трійцю тих святинь, через які багато людей отримали від Господа зцілення від хвороб і утішання у скорботах. Випадки благодатних чудес, що відбулися по молитвах перед Почаївськими святинями, записувалися монастирською братією, примножували славу обителі, привертали сюди все нових та нових прочан. Почаївська гора стала світочем Православної віри для усіх навколишніх земель.

Дати виїздів

12.02, 20.02, 26.02, 5.03, 13.03, 19.03, 27.03

Виїзд з Хмельницького

о 4.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвtдених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Почаївська Лавра - служба - екскурсія за бажанням - Скит Святого Духу - озеро святої Анни.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття. За бажанням окунання в озері, мати нічну сорочку, косинку на голову, шльопанці, полотенце. Можна взяти бутилки для води.

7.00-10.00 - Служба в одному з храмів Почаївської Лаври, приклоніння до чудотворних ікон.

На високій кам’янистій горі височить Лавра над всією околицею. Перші історичні відомості про монастир відносяться до 13ст, коли хан Батий розгромив Київ і зруйнував його святині. Тоді деякі православні ченці покинули київські печери й оселилися на Почаївській горі. Засновником був виходець із Афону – преподобний Мефодій. Відтоді тут знаходиться оде з найголовніших святинь України, де відбувається багато чудес і зцілень. І де кожен може відчути зв'язок з Богом і чудотворною енергетикою. Цілюща Стопа Богородиці - як свідчить народний переказ, записаний в старовинних книгах, в 1240 році на Почаївській горі декільком ченцям з’явилася Пресвята Богородиця. На місці, де відбулося явище, Цариця Небесна залишила відбиток своєї правої стопи. З цього місця забило джерело цілющої води, від якої і понині отримують зцілення віруючі люди. А також всі поспішають приклонитись до Чудотворного образу Божої Матері, яку привіз на Русь з Константинополя грецький митрополит Неофіт, і подарував Ганні Гойській за надану йому гостинність. З того часу від ікони стало відбуватися багато чудес і Ганна вирішила віддати її в Почаївський монастир і ось уже 400 років від цієї ікони зцілюються люди. Нині ікона Богоматері знаходиться в Успенському Соборі, над Царськими воротами, в сяючому камінням кіоті.

10.00 – 12.30 - Прогулянка або екскурсія по Почаївські Лаврі, відвідування печерного Храму, обід в трапезні.

Під час екскурсії Ви відвідаєте комплекс Почаївської лаври (Успенська церква, церква св. Трійці, церква Преподобного Іова, побудована в скелі і побуваєте в печері, де жив і молився Преподобний Іова) Екскурсію проводить один з ченців монастиря. У печерному храмі вже понад 350 років почивають у срібній раці нетлінні мощі преподобного Іова, засновника Почаївського монастиря, і щодня відкриваються людям для поклоніння. А також мощі Преподобного Амфілохія . Ще за життя прославився Преподобний даром прозорливості і зцілення. А після його подання 1971 року народження, на місці поховання старця стали відбуватися дива, які не припиняються й донині. Відбиток Стопи Пресвятої Богородиці із цілющим джерелом, чудотворна ікона Божої Матері та нетлінні мощі прп. Іова (спочив 1651, обрітення мощей відбулося 1659 р.) утворили трійцю тих святинь, через які багато людей отримали від Господа зцілення від хвороб і утішання у скорботах. Випадки благодатних чудес, що відбулися по молитвах перед Почаївськими святинями, записувалися монастирською братією, примножували славу обителі, привертали сюди все нових та нових прочан. Почаївська гора стала світочем Православної віри для усіх навколишніх земель.

13.00 – 14.00 - Скит Святого Духа.

15.00 – 16.30 - Скит – монастир Праведної Анни. Купання в джерелі Святої Праведної Анни.

Поїздка до цілющого джерела св. Анни, який розташований в декількох кілометрах від Почаєва. Джерело Праведної Анни – це одна з найдавніших святинь православ’я, до якої не одне століття поспішають паломники з надією зануритися в його благодатних водах, черпаючи в них сили і здоров’я, як душевне, так і тілесне. Вода в джерелі завжди має однакову температуру + 4 градуси. Купання проходить круглий рік. За святим писанням, тут з’явилася ікона св. праведної Анни, яку першими помітили діти-пастушки. Незабаром все село дізналося про чудо і зібралися на місці появи образу. Ікона урочистою ходою була перенесена до храму. Однак на наступний день її там не виявилось: вона повернулася на місце появи. Селяни вдруге, вже зі священиками, відслуживши молебень, піднесли ікону до церкви. Але вранці її знову знайшли на попередньому місці. Тоді всі зрозуміли, що св. Анна сама вибрала собі належне місце і не має бажання нікуди переходити. На місці появи ікони спочатку була побудована капличка: в ній зберігалася святиня. З того часу тут забило цілюще джерело. Протягом століть православні звідусіль приходили до джерела, щоб зануритися в його священні води і отримати зцілення від своїх недуг.

16.30 - Виїзд додому.

19.30 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. За власними потребами і бажанням. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: