м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ВИЇЗД З

Тернопіль, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

4200 грн.

Закарпаття 3 дні ``Перлини Закарпаття``

Запрошуємо до чарівного Закарпаття! Край старовинних замків та цікавих історій, лікувальних термальних та солоних озер, та небаченої краси гір, водоспадів, озер, рік...

Дати виїздів

Щотижня - Пт-Сб-Нд

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Тернополя

о 7.30 год виїзд з заправки БРСМ на Збаразькому кільці за попередньою домовленістю

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

Проживання в районі смт. Пилипець приватні котеджі готельного типу

Номери 2,3,4-х місні з зручностями в номері

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом та страхування в дорозі

проживання в готелі 2 ночі

2 вечері, 2 сніданки

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

перший сніданок

обіди

вхідні та екскурсійні, супровід інструктора, трансфери

власні витрати

Долина Крокусів в Колочаві 11-12-13.04

Алея сакур в Мукачево 11-12-13.04, 18-19-20.04, 25-26-27.04

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

В дорозі кожні 2-3 години заплановані санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

День 1 - Тустань залишки оборонної фортеці - канатно-крісельний підйомник на гору Гимба - водоспад Шипіт Карпат - поселення, вечеря.

Поради на день: Зручний одяг та взуття, бажано мати дощовики, для підйому на канатці - тепліший одяг

8.00 - Сніданок (з своїми продуктами або в придорожньому кафе лінія швидкого харчування)

11.30-12.30 - Тустань залишки оборонної фортеці

Тустань – фортеця IX–XIII сторіччя була важливим стратегічним об’єктом Карпатської лінії оборони рубежів Київської Русі, а згодом – Галицько-Волинського князівства. Фортецю також використовували як митницю між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною, а пізніше – між Польським королівством та Угорщиною. Її відкрив львівський архітектор і археолог Михайло Рожко у 1971 році, коли почав дослідження слідів наскельної будівлі поряд із бойківським селом Урич на Львівщині. Тустань, як з’ясувалося в результаті археологічних досліджень, не має аналогів в Європі. В Європі мурували фортеці та замки на скелях, і з дерева теж. Але творці Тустані геніально поєднали природну гряду скель зі штучною забудовою. Вони використали скелі як готові мури і лише доповнили їх деревом. Щоб закріпити дерев’яні деталі, середньовічні будівельники видовбували пази в камені.

12.30-13.00 - Обід.

14.30 - 16.30 - Канатно-крісельний підйомник на гору Гимба або виїзд на гору джипами.

Канатно-крісельний підйомник в Пилипці, що знаходиться у підніжжі гора Гимба. Гора Гемба має 1491 метрів над рівнем моря. Гемба є частиною гірського масиву полонини Боржава, який інколи називають Боржавським хребтом. Канатна дорога доставить нас на гору Гемба. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти з півгодини. На вершині відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним. Поруч із підйомником вросла в землю своєрідна дерев’яна халабуда. Це знаменита «Чайовня». Її власники проявили оригінальність уже тим, що не відкрили тут банальну колибу. Меню теж цікаве: замість традиційних баношу й чанахів — лише тістечка та гарячі напої. Але головний скарб кафе — краєвиди за вікном. Красу гір тут ще можна побачити завдяки екстремальним розвагам: катанням на квадроциклах, або в польотах на парапланах.

17.00 - 18.00 - водоспад Шипіт Карпат

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з мальовничим водограєм. Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить «Шипіт», струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.

18.00 - Виїзд на поселення.

18.30 - Приїзд, поселення.

19.30 - Смачна вечеря, відпочинок.

День 2 - Сніданок - Колочава Старе село - о. Синевир - заповідник бурих ведмедів або Долина вовків - Вечеря.

Поради на день: Мати дощовики, зручний одяг та взуття.

8.30 - Ситний сніданок.

10.00 - 10.30 - Заповідник бурих ведмедів

Національний природний парк ''Синевир'' не випадково став місцем для будівництва центру реабілітації бурих ведмедів, які потребують допомоги. Природа і кліматичні умови повністю відповідають тим умовам проживання, в яких мають потребу бурі ведмеді. Тварини, які потрапляють до центру, проходять карантин, відповідні щеплення, а відтак здійснюється їх адаптація до напіввільних умов перебування. Вольєр реабілітаційного центру розташований в лісі. Тут зроблені 6 кліток та 2 секції для утримання тварин різного віку та за станом здоров'я. Є басейни і штучні барлоги. Також містяться природні плантації чорниці, малини і ожини, які так полюбляють ведмеді. Окрім цього працівники центру спорудили ''ігрові конструкції'' для пришвидшення адаптації тварин. Це місце вразить і не залишить байдужим.

10.30 -10.50 - Перед походом на о. Синевир робимо замовлення на обід, поки нагулюєм апетит - все готується з пилу з жару. .

11.00 - 13.30 - Озеро Синевир - одне з семи природних чудес України!

Легендарне Морське Око – найбільше озеро Українських Карпат, окраса неприступних Ґорґанів, розташоване у Міжгірському районі Закарпаття. Велична пам’ятка природи, народжена потужним зсувом гори 10 тис. років тому, розташувалася на висоті близько 1 тис. метрів над рівнем моря та має глибину до 20 метрів. В прозорих водах Синевира відбивається давня історія Карпат, лісова тиша та вічна небесна блакить. Гірські схили ще й самі дрімають, поколисуючи сонні смереки. Та зів’ялі від осені кущі папороті вже проймає ранковий озерний туман. Ліс обережно вдихає його, смакуючи холодний ще запах справжньої весни. А там далеко, за деревами, у найтихішому місці, зачаїлась голуба безодня. То Синевир. Він знає, що не довго вже спати Карпатам, знає, скільки ще днів до тепла. Він глибокий і древній. Він таємничий і, мабуть, навічно нерозгаданий у безкрайності своїх вод, що кануть у надра гірські. Що там, у тій воді, звідки вона взялась? Чи то все сльози юної Сині? То ж вона, разом із коханим, залишилась назавжди стояти тут на березі…

13.30 -14.30 - Обід в колибі з національною кухнею та настоянками.

15.00 - 16.00 - Екопарк Долина Вовків.

Багато цікавих місцин розташовані на території національного природного парку «Синевир». Однією з таких локацій, що заслуговують на увагу, є зоопарк «Долина Вовків». Під час подорожі Карпатами радимо Вам обов’язково завітати сюди. У порівнянні з країнами-сусідами, в українських Карпатах найменша кількість вовків, всього 300 особин. З огляду на це, відпочинок в Карпатах на території України є безпечнішим. Зоопарк Синевир дає вам можливість познайомитися з цими хижаками зблизька та поспостерігати за їх поведінкою в безпечних умовах.

15.30 - 17.00 - або Колочава «Старе село» - унікальне село 10 музеїв.

Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців приваблюють туристів. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. Колочавська вузькокалійка. Розташувався цей музей на території музейного комплексу «Старе село» — у вигляді потягу, що складається із діючого паровоза та 10 вагонів. У вагонах чеського та радянського періодів представлені унікальні експонати, які розповідають про історію розвитку вузькоколійки не тільки Колочави, а й усього Закарпаття. Тут можна побачити пасажирські вагони, якими лісорубів доправляли на роботу в гори, вантажні вагони для перевезення худоби та лісу, різноманітні інструменти та прилади, якими користувалися залізничники та пасажири.

День3 - Термальні басейни Косино або Берегово - або Мукачево - Центр міста, замок Паланок - Виїзд додому.

Поради на день: На сніданок можна взяти з собою перекус. Для купання в термальних водах взяти купальники, резинові шльопанці, полотенце.

8.00 - Сніданок. Виселення з готелю

10.00 - 14.00 - Термальні басейни Косино або Берегово

Термальні води Берегово У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин . Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріву, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою, басейни на відкритому повітрі, джакузі і також прісні басейни, сауни: хамам, баня. Термальні басейни та аквапарк Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води «Косино” розташований у 200-річному дубовому гаю. Місцеві термальні води мають унікальний хімічний склад і застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Відчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. Середня температура в термальних басейнах + 41 °C Дві зони гідромасажу, атракції «швидка ріка» та «тиха ріка» допоможуть розслабитись, зняти біль і напругу у м’язах. Смарагдовий басейн - для тих, хто любить приймати оздоровчі термальні процедури на свіжому повітрі в будь-яку погоду. Зручні сидіння з гідромасажем для спини та ніг, підводний аеромасаж, гідроподушки для ефективного масажу верхньої частини тіла, приємна музика та заспокійлива кольорова гама створюють максимально розслаблюючу атмосферу. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом” і “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. До ваших послуг відвідування унікальних королівських саун, аналогів яких в Україні не існує: евкаліптова, римська, трав’яна, угорська, хамам, крижана, соляна - Лисяча нора. До вхідного квитка входять розваги в аквапарку - з 15 різноманітними водними гірками та дитяча аква-зона. Такого поєднання приємного з корисним, як у Косино, годі й шукати. Тут не нудьгуватимуть ні дорослі, ні діти.

11.00 - 14.00 - або Мукачево - Центр міста, Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури.

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.

14.00 -14.30 - Обід в кафе з національними стравами: бограч, боб гуляш, гурка, крумплі...

15.00 - Виїзд додому

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Замок Паланок – 150грн/80грн вхідний +50грн/особи екскурсія (від 12чол), Берегово 3год – 300грн/150грн(діти до 150см), Косино 3 год - 700грн/б/к діти до 150см(діти до 130см мають бути в нарукавниках), о. Синевир – 60грн/30грн, Заповідник бурого ведмедя – 60грн/30грн, Колочава – 200грн/100грн вхідний +60грн/особи екскурсія(від 7чол), водоспад Шипіт Карпат – 20грн/10грн, канатно-крісельний підйомник – 350грн, Тустань – 160грн/80грн +50грн/особи екскурсія (від 7чол). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 , м.Хмельницький

    Або напишіть нам на вайбер 0985594300