м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

600 грн.

Малієвецький водоспад, водоспад Бурбун, Бакота, Кам'янець-Подільськ - найгарнішими місцями Поділля

Маліївці - це місце сміливо можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців – 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом.

В одній з ущелин каньйону річка Бобравка формує п’ятиметровий водоспад, що впадає в блакитне озерце посеред скель. Ви наче потрапляєте на тропічний острів. Дивовижна блакитна лагуна.

На Дністрі, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота.  На вершині Білої гори, звідки відкривається прекрасний краєвид. Вiд пiднiжжя, просто з днiстрових вод пiдпирають схили, химернi скелi, складенi з вивiтрених тонкошаруватих сланцiв. Тут відкривається такий краєвид, що словами його передати неможливо. Вражаюча краса, і ти дякуєш Богу, за те, що можеш це бачити. Намилувавшись краєвидом, потроху спускаєшся до давнього скельного монастиря. Це те, що залишилося нам з давнини століть.

Кам’янець Подільський – місто семи культур. Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста. Кава, прогулянка старовинними вуличками та фото на фоні фортеці.

Дати виїздів

5.10, 13.10, 19.10, 27.10/2024

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Малієвецький маєток та водоспад - водоспад Бурбун - Бакота - Кам'янець-Подільськ на каву

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття. Є можливість купання на Бакоті, тому беремо купальники, шльопанці, полотенце і покривало.

8.15 - 10.30 - Малієвецький водоспад, палац у стилі раннього французького класицизму, старовинний парк з двома озерцями

Це місце сміливо можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців – 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом. Найдавніша писемна згадка у 1493 році свідчить, що поселення належало шляхтичам Яну і Петру Малейовським, від прізвища яких село і отримало свою назву. У 1785 році у тодішнього власника Юрія Свирського Маліївці придбав коронний надвірний ловчий Ян Онуфрій Орловський, який був фаворитом останнього польського короля Станіслава Августа Понятовського. Орловський перетворює Маліївці на свою постійну резиденцію. У 1788 році він закладає шикарний палац. Палац збудовано прямокутним у плані із блоків місцевого пісковику, які згодом потемніли від часу. Оскільки палац розташовано на косогорі, з парадної (північної) сторони від має два поверхи, а з паркової (південної) – триповерховий. На лівому бічному портику збереглася дата побудови палацу – 1788. На північ над палацу знаходиться ще одна цікава споруда – водонапірна башта, яка забезпечувала мешканців палацу водою. Вежа стилізована під замкову башту, є круглою і має висоту 25 метрів. Завершується вінцем навісних бійниць. На північ від палацу Орловські висадили фруктовий сад, а на південь на терасах було закладено ландшафтний парк площею 17,2 га. На території парку добре збереглося джерело питної води з барельєфом лева та невеликим басейном. Фонтан у басейні і досі працює. Головною цікавинкою парку і усіх Маліївців є самотня скеля висотою у 18 метрів, з якої падає рукотворний водоспад. Верхня печера – носила ім’я Різдва Іоанна Предтечі. Нижня – св. Онуфрія. Там стояла статуя цього святого. Над скелею недалеко є фігура Святого Яна. Невідомо, коли і звідки з’явилася фігура, але можна припустити, що її замовив і подарував монастирю фундатор палацу Ян Онуфрій Орловський. Поруч із фігурою Св. Яна є святе джерело. .

10.30-11.00 - Сніданок з своїми продуктами

12.00 - 13.00 - водоспад Бурбун - блакитна лагуна.

В одній з ущелин каньйону річка Бобравка формує п’ятиметровий водоспад, що впадає в озерце. Водоспад Бурбун розташований в каньйоні річки Бобрівка біля села Лисець Дунаєвецького району. Це несподівана знахідка серед місцевих природніх памяток: чаруючий водоспад нагадує райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом, кущі папороті. Довгий час це затишне місце залишалося поза увагою туристів, навідувалися туди лише місцеві жителі. Проте, як розповідають селяни, останніми роками водоспад став навдивовижу популярним і відвідуваним місцем серед мандрівників. Сюди їдуть відпочити, покупатися, насолодитися краєвидами і чи не впершу чергу… зробити ефекті фотографії на фоні блакитного озера з водоспадом посеред скель. Ви наче потрапляєте на тропічний острів. Дивовижна блакитна лагуна. Тільки вода тут крижана навіть влітку.

13.00 -14.00 - переїзд на Бакоту.

14.00 – 17.00 - Бакота - шматочок раю на Землі

На Дністрі, за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла 1981 року Бакоту було затоплено. На вершині Білої гори, звідки відкривається прекрасний краєвид. Вiд пiднiжжя, просто з днiстрових вод пiдпирають схили, химернi скелi, складенi з вивiтрених тонкошаруватих сланцiв. Але внизу тут, під водами водосховища, до 1981 року було село Бакота – колиска історії цього дивовижного краю. Існує дві версії розшифровки цієї назви: 1. “Бакота – “бокота” – кусень хліба ” (рум.) 2. “Бакота – бажане, чудове місце” (“ба” – приставка, корінь “кот”, “хот” – бажаний). На цьому місці протягом 1981-87 років сформувалося Дністровське водосховище, або Бакотська затока, яке є частиною Національного природного заповідника “Подільські Товтри”. З Білої гори, яка утворена вапняковими породами силурійського періоду (колись, мільйони років тому, тут було море), відкривається такий краєвид, що словами його передати неможливо. Вражаюча краса, і ти дякуєш Богу, за те, що можеш це бачити. Намилувавшись краєвидом, потроху спускаєшся до давнього скельного монастиря. Це те, що залишилося нам з давнини століть.

14.00 -14.30 - Обід на природі з своїми продуктами.

17.00 -18.00 - переїзд в Кам'янець-Подільський.

18.00 - 19.30 - Кам'янець-Подільськ (прогулянка старовинним містом, чудові фотозони, чашечка запашної кави, фото на фоні фортеці...)

Кам’янець Подільський – місто семи культур. Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі… До творіння неповторного архітектурного вигляду Кам’янець-Подільського у різні періоди його історії доклали майстерності архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін. До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця завглибшки 40м і діаметром 5м, видовбана у скелі.

19.30 - Виїзд додому

21.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Екскурсія по Маліївцях - 100грн/80грн, рекреаційний збір на Бакоті - 90грн/50грн (дорослі/діти). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: