м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

600 грн.

Печера Атлантида, Жванецький замок, на каву в Кам'янець-Подільський

Унікальна печера, яка приваблює туристів зі всього світу, є на Хмельниччині. Це печера Атлантида. Вона розташована  на Кам’янеччині й вражає своїми кристалами. Наразі в печері досліджено близько семи з половиною кілометрів підземних лабіринтів, і кристали там повсюди: вони на стінах, стелі, підлозі. Спелеологи їх нарахували близько десяти видів. Усі різної форми та кольору, схожі на квіти, зірки, бурульки.

Усім, хто полюбляє активний відпочинок, захоплюється екстримом, або ж хоче перевірити себе на витривалість, може спробувати себе у ролі спелеолога та відкрити для себе дивовижний світ підземних лабіринтів.

Дати виїздів

2.11, 24.11/2024

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського (вартість 350грн)

9.00 виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Жванецький замок - Печера Атлантида - На каву в Кам'янець-Подільський.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус або в придорожньому кафе. Зручний одяг та старе змінне взуття для відвідин печери, шапочку, банданку, рукавички.

8.30- - Сніданок з своїми продуктами в придорожньому кафе чи на заправці.

9.30 – 10.00 - Замок у Жванці – розміщений на високій горі, з якої відкривається краєвид на долину Дністра, Жванчика та Збруча.

Жванецький замок був споруджений в 15 столітті. Кам’яних споруд було мало, можливо мурованою була північна вежа, яка і зараз стоїть на крутому схилі гори і є найкраще збереженою частиною замку. Археологічні розкопки показали, що ця вежа споруджена на місці більш давньої, яка була у вигляді відкритого з боку фортеці бастіону. Замок в 16 столітті набув п’ятикутного виду, а на початку 17 століття був розбудований Валентином-Олександром Калиновським під оновлені військові вимоги – башти були перебудовані у бастеї, щоб мати змогу протистояти артилерії. Хоча замок пізніше декілька разів перебудовувався і укріплювався, за Валентина Калиновсього він отримав більш-менш остаточний вигляд, замок мав п’ять веж, шостою була вежа над воротами. Жванецький замок був споруджений в 15 столітті. Кам’яних споруд було мало, можливо мурованою була північна вежа, яка і зараз стоїть на крутому схилі гори і є найкраще збереженою частиною замку. Археологічні розкопки показали, що ця вежа споруджена на місці більш давньої, яка була у вигляді відкритого з боку фортеці бастіону. Замок в 16 столітті набув п’ятикутного виду, а на початку 17 століття був розбудований Валентином-Олександром Калиновським під оновлені військові вимоги – башти були перебудовані у бастеї, щоб мати змогу протистояти артилерії. Хоча замок пізніше декілька разів перебудовувався і укріплювався, за Валентина Калиновсього він отримав більш-менш остаточний вигляд, замок мав п’ять веж, шостою була вежа над воротами. Зараз Збереглася північна вежа, залишки ще однієї і набрамної вежі, прослідковуються стіни. На території замку біля північної вежі є добре збережений ДОТ, який спорудила радянська влада у 20-х роках ХХ століття. Ця кулеметна точка прострілювала долину Дністра, Жванця і Збруча на багато кілометрів. Власне цей краєвид на долину рік і становить головну особливість замку – тут надзвичайно красиво.

10.30 - Прибуття на спелеобазу, підготовка.

11.00 – 16.00 - Відвідання печери Атлантида.

Неймовірні кристали, химерні гіпсові коридори та червонокнижні тварини заховані в печері на Кам'янеччині. На річці Збруч розташована 3-поверхова печера, яку вважають другою за красою у Європі. У ній три сполучених яруси, загальною протяжністю – 2525 метрів, площею – 4440 метрів. Вся печера вкрита різнокольоровими кристалами, довжина яких може сягати аж 1,5 метра. Вхід в Атлантиду знаходиться на висоті 7 метрів над землею. Усім, хто полюбляє активний відпочинок, захоплюється екстримом, або ж хоче перевірити себе на витривалість, може спробувати себе у ролі спелеолога та відкрити для себе дивовижний світ підземних лабіринтів. Кількагодинна подорож вузькими тунелями печери, химерними розпорами та просторими кам’яними галереями не залишить байдужим нікого. На додачу провідник з вами поділиться захопливими фактами і легендами про історію печери і, можливо, навіть вдасться познайомитися з тамтешніми місцевими мешканцями.

16.30 - 18.00 - Кам'янець-Подільськ (прогулянка старовинним містом, чудові фотозони, чашечка запашної кави, фото на фоні фортеці)

Кам’янець Подільський – місто семи культур. Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі… До творіння неповторного архітектурного вигляду Кам’янець-Подільського у різні періоди його історії доклали майстерності архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін. До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця завглибшки 40м і діаметром 5м, видовбана у скелі.

18.00 - Виїзд додому.

20.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки: Вхідний квиток з екскурсією та прокат комбінезону +ліхтар - 650 грн . *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квитків.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 , м.Хмельницький

    Або напишіть нам на вайбер 0985594300