м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Осінь

1950 грн.

Одещина 2 дні ``Одеса+Білгород-Дністровська фортеця``

Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю…

Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

Одеса – місто, в яке хочеться вернутися і поринути в унікальну атмосферу, яку створюють місцеві жителі. Швиденько завершуйте свої справи і гайда у мандри.

Дати виїздів

ВИХІДНІ 2 дні (СБ-НД) - 26-27.03

Виїзд з Хмельницького

о 1.00 год (ночі) виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 23.00 год (в четвер) виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

 проїзд за визначеним програмою маршрутом та страхування в дорозі

 проживання в готелі 1 ніч

 1 вечеря, 1 сніданок

 супровід керівника групи

У вартість туру не включено

перший сніданок

 обіди

вхідні та екскурсійні

 власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

В дорозі кожні 2-3 години заплановані санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

День 1 - Білгород-Дністровська фортеця - екскурсія по Центру культури вина Шабо - поселення - відпочинок.

Поради на день: Зручний одяг та взуття. На сніданок взяти з собою перекус. Головний убір.

8.00-8.30 - Сніданок (з своїми продуктами або на заправці)

9.00 - 11.30 - Білгород-Дністровська фортеця - тематична екскурсія - фотосесія

Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю… Білгород-Дністровська (інша назва – Аккерманська) фортеця, могутній замок Білого Міста, була збудована на руїнах античного міста Тіра. Своїми кам’яними стінами, що не втратили міцності за пів тисячоліття, вона обіймає більше дев’яти гектарів прекрасних чорноморських берегів. Нині поряд з фортецею можна побачити розкопані археологами залишки цього міста, заснованого наприкінці VI століття до н.е. Античне місто було зруйноване завойовниками, а потім стерте з берегів водами Дністровського лиману. На його місці виникло нове поселення. Основу фортечного комплексу становить Цитадель – найбільш укріплена частина, збудована ще генуезцями. Раніше вона складалася з чотирьох великих башт, з’єднаних потужним муром. Башти ці мали власні назви: Придвірна (північно-східна), Комендантська (південно-східна), Темниця (південно-західна) та Скарбниця (північно-західна). Нині башта Скарбниця напівзруйнована, решта ж перебувають практично у відмінному стані. Площа двору цитаделі – 300 квадратних метрів. Тут є багато приміщень та розгалужена мережа підземних ходів. Підземні ходи, на жаль, практично не досліджені. Колись у цитаделі містився комендантський палац. Крайня південно-східна башта фортеці має дві назви – Овідієва та Дівоча. Перша назва пов’язана із переказами про те, що у Тірі у 8 році деякий час жив опальний римський поет Овідій Назон. На честь нього Дністровський лиман нібито називався Овідієве озеро. А на протилежному березі лиману лежить місто Овідіополь названий на честь Овідія. Але хто так назвав башту у фортеці – невідомо. Інша назва башти пов’язана із легендою про дуже вродливу, але свавільну і жорстоку дочку молдавського князя Олександра Доброго Тамару. За те що дочка зібрала ватагу розбійників і грабувала околиці та каравани, справедливий батько наказав замурувати дочку у башту живою. Відтоді башта називається Дівоча. Але легенда ця дуже популярна не лише у Білгороді. Наприклад, щось подібне сталося із дочкою засновника Сум Герасима Кондратьєва, але там батько наказав замурувати дочку не в башту, а в стіни церкви. В Аккерманській фортеці проводились зйомки російського фільму «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні», проводити які дозволили тут у 2009 році. Пропонуємо відвідати : ТЕМАТИЧНА ЕКСКУРСІЯ «ЗАГАДКИ ТА МІФИ ДАВНЬОЇ ФОРТЕЦІ» 2 год. Унікальність цієї екскурсії полягає у тому, що ви ознайомитесь з таємницями історії античного міста Тіра та середньовічної фортеці, версіями будівництва потужної цитаделі. Пропонуємо вам надзвичайний маршрут вздовж зовнішньої стіни фортеці по бермі, де ви зможете побачити фрагмент однієї з центральних вулиць римського міста, дізнаєтесь про оберіг укріплення та культові споруди, що були розташовані на території фортеці.

11.30 -12.00 - Обід в кафе

12.30 - 14.30 - Екскурсія по Центру культури вина Шабо.

Мальовнича територія виноградників розміром, як 70 Олімпійських стадіонів. Двохсотлітні історичні підвали, сучасні арт-об’єкти, професійні дегустації і масштабне виробництво. Все це в єдиному в країні Центрі культури вина SHABO. Об’єкт, визнаний культурною спадщиною Європи. Його щорічно відвідують десятки тисяч туристів. Центр культури вина SHABO – унікальний соціальний проект, який був створений в 2009 році. На території розташовано 1200 га виноградників, сучасне виробництво і історія, яка збережена в музеях. В процесі екскурсії гостям пропонують не тільки побачити особисто процес створення вин, а й взяти участь у професійній дегустації. Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

15.00 - Приїзд в смт. Затока (перша лінія). Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет на 1-2 номера) .

16.00 - 19.00 - Купання, відпочинок на морі, прогулянка по морському узбережжю, фотосесія.

19.00 - Смачна вечеря, відпочинок.

День 2 - Сніданок - насолоджуємось Одесою - виїзд додому.

Поради на день: Поради на день: Зручний одяг та взуття. Бажано мати дощовики, перекус, воду, головний убір.

9.00 - Сніданок.

11.00 - 16.00 - екскурсійна прогулянка по Одесі - морська прогулянка на катері - фото - відпочинок - виїзд додому.

Пропонуємо провести один день вікенду у прекрасному, сонячному місті Одеса. Місто сповнене теплом, цікавими локаціями, ароматами моря. Тут поєднується галасливий ринок із вишуканими проспектами. У цьому місті неможливо сумувати, це ж столиця гумору, і всі знають, що вона найкраща. Почнемо подорож із Потьомкінських сходів, які є однією із найупізнаваніших пам’яток Одеси. Вони з’явилися у середині 19 століття, як говорить легенда, внаслідок величного почуття кохання князя Воронцова до своєї дружини Єлизавети. Князь розпорядився побудувати сходи як подарунок коханій. Над проектом працювали два геніальні архітектори: Авраам Мельников та Франц Боффо. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки та входять до десятки найгарніших у цілій Європі. Вони ведуть до Приморського бульвару Бульвар називають візиткою Перлини біля Чорного моря. Тут ви побачите знаменитий пам’ятник Дюку де Рішельє. Однією з найкрасивіших будівель Одеси сміливо можна назвати Оперний театр. Він є найстаршим оперним театром України і датується 19 століттям. Споруда виконана у стилі віденського бароко. Найкраще пізнати місто можна, відвідавши центральну пішохідну вулицю Одеси. Тут ви зануритеся у місцевий неповторний колорит. На Дерибасівській багато затишних ресторанів, кафешок, бутиків, готелів. Забудова вулиці відбувалася в основному в 19 столітті. Площа на вулиці, правда ж, непоєднувані речі? Але в Одесі можливо все, тому на вулиці Дерибасівській розташована площа Остапа Бендера. І унікальність її полягає в тому, що вона найменша у світі: займає всього 5 квадратних метрів.

13.00 -14.00 - Обід в затишних та колоритних кафе Одеси.

16.00 - Виїзд додому

23.30 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Білгород-Дністровська фортеця вхідний - 80грн/40грн + 50грн екскурсія(від 10чол), екскурсія по Шабо «Стандарт» без дегустації - 280грн, екскурсія по Шабо «Стандарт» з дегустацією - 360грн, екскурсія по Одесі - 100грн (від 10чол), *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: