м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020

Містичні Карпати

ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

1800 грн.

Карпати 3 дні ``Містичні Карпати``

З давніх-давен Карпати вважали місцем скупчення особливої енергетики, що забезпечує заряд бадьорості, наділяє мудрістю та дарує довголіття. З українськими Карпатами пов’язано багато легенд, містичних оповідань, від яких «стине у жилах» кров.

Таємниці карпатських мольфарів відкриті тільки для тих хто не злякався скаменілих догм, хто не зважає на стереотипи, чий допитливий розум палко прагне не тимчасової правди – лише вічної істини.

Кажуть, що вся сила мольфара полягає в слові та співі. Існує легенда: один раз на рік мольфар залишає свою хатину та прямує, в невідомі людям, печери. Там, протягом дванадцяти днів, віщун має знаходитися в позі ембріона і не робити зайвих рухів. Таким чином, відбувається його очищення. І лише після цього, знахар може повернутися до власної домівки. Мольфари й досі проживають в Карпатах, і з ними мандрівник може зустрітися віч-на-віч.

Тільки у нас, вперше, пропонуємо  магічну зустріч з Мольфаром-примівником, похід до сакрального трикутника з факелами, здійснення обрядів біля палаючої ватри... Це буде надзвичайно цікаво і атмосферно!

А ще однією з родзинкою нашої подорожі стане виїзд в гори на майстер-клас по приготуванні та дегустація баношу та інших карпатських страв.

А також, похід до  дивовижного природного утворення «ПРОТЯТЕ КАМІННЯ», що є групою скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Та Терношорська Лада — містична скульптура вагітної жінки - доповнить ваші враження та знання про щось вічне, неземне, містичне та додасть сили, енергії і віри в краще. На кожному об'єкті, до того ж можна і потрібно загадувати бажання, які обов'язково збудуться...

Дати виїздів

ВИХІДНІ - Щотижня (ПТ-СБ-НД)