м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

800 грн.

Кривче + Заліщики + Джуринський водоспад - найцікавіші місця на Тернопіллі, які обов’язково варто відвідати!

Печера Кришталева у селі Кривче Борщівського району Тернопільської області – це одне із тих див, яке викликає захоплення та неймовірні емоції… Дивуватися є чому: підземелля Придністровського Поділля зі своїми вигадливими залами, галереями, гротами розкинулось на 23 кілометри на глибині сорока метрів! Не дивно, що ця печера – заповідник державного значення. Уся вона покрита темно-коричневими гіпсами, які у деяких місцях нагадують кришталь.

З оглядового майданчика можна побачити унікальне природне явище, яке називається меандр Дністра. Це величезний підковоподібний поворот річки. Вигин русла в одному місці становить майже 360 градусів. Серед трикілометрового меандру лежить містечко Заліщики. Візуально здається, що він розташований на острові.

Джуринський водоспад без вагань можна назвати атракціоном, адже адреналін та гострі враження тут вам гарантовані. Навіть від просто милування красою червоно-бурої землі та камінням з чіткими гранями, по яких течуть прямовисні хвилі, – враження неймовірні.

Дати виїздів

5.11, 18.11/2023

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 9.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Кришталева печера - Чудова фотозона на оглядовому майданчику в Заліщиках - відпочинок та купання в Джуринському водоспаді

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття. Є можливість купання у Джуринському водоспаді, тому беремо купальники, шльопанці, полотенце і покривало.

9.00 - Сніданок на заправці в Кам'янці-Подільському

10.00 – 11.30 - Кривче - кришталеві печери

Печера Кришталева у селі Кривче Борщівського району Тернопільської області – це одне із тих див, яке викликає захоплення та неймовірні емоції… Дивуватися є чому: підземелля Придністровського Поділля зі своїми вигадливими залами, галереями, гротами розкинулось на 23 кілометри на глибині сорока метрів! Не дивно, що ця печера – заповідник державного значення. Уся вона покрита темно-коричневими гіпсами, які у деяких місцях нагадують кришталь. Двадцять мільйонів років тому вся ця південно-західна частина геологічної платформи була покрита мілководним Сарматським морем. З часом воно відступило, залишивши по собі могутні товщі гіпсів. Коли ж два мільйони років тому піднімалися гори Карпати, а Волино-Подільські плити “зарухалися”, ці товщини гіпсів розсіклися густою сіткою тріщин, куди з часом потрапила вода. Вона розмивала легкорозчинні породи, і у результаті складних процесів тріщини перетворилися у канали, утворюючи печери-лабіринти. Ще через тисячоліття у зв’язку з поглибленням русел річок грунтові води знизились настільки, що печера повністю звільнилася від води. А її формування продовжувалося: на виступах окремих блоків, на стінах залів, де конденсувалася волога, виросли великі друзи гіпсових кристалів. Є тут і зал самого господаря печери, якого видно у профіль, а точніше його бороду, вуса, рот, ніс, око, чоло. Навіть у такому підземеллі є “тещин язик” і “зятеве горло”. А ще чудодійний камінь-“анальгін”: якщо до нього прикласти голову, коли вона болить, то біль пройде. Чудеса, та й годі!

12.30 – 13.30 - Оглядовий майданчик село Заліщики

Красень Дністер в’ється змійкою між Буковиною і Тернопіллям, створюючи між ними природній кордон. В одному місці він вигинається майже на 360 градусів, утворюючи трикілометровий меандр, посеред якого лежать Заліщики – колишній польський курорт № 1, а сьогодні – просто райцентр Тернопільської області. Назва, скоріш за все, походить від проживання перших поселенців, які жили «за лісом». А можливо й від «ліщини»: у Х – ХІ столітті по Дністру проходив важливий шлях між Галичем та Молдавією. А купці, начебто, відпочивали під заростями ліщини.

13.00 -13.30 - Обід на природі з своїми продуктами.

15.30 - 18.00 - Джуринський водоспад - залишки Червоноградського замку - купання та відпочинок біля водоспаду

с. Нирків Заліщицький район Тернопільська область. Перше, що кидається в очі – червона земля, червоні камінні породи скель. А після дощу складається таке враження, що по стежках хтось розлив томатний сік. Звідси і пішла назва міста Червоноград. Ще одним дивом цього краю є Джуринський водоспад. Коли прямуєш до водоспаду, ще здалеку починаєш чути шалений гуркіт води, а коли він несподівано виринає з-за дерев, просто перехоплює подих. Висота Джуринського водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України. У Джуринського водоспаду є відразу кілька версій щодо виникнення. За першою, водоспад спеціально був створений татарами. Нібито в 1620 році татари намагалися захопити оточений водою Червоногородський замок (до речі, водоспад часто називають і Червоногородським), і для цього зруйнували кам’яний кряж та змінили русло річки, щоб вона минала замок. Місцеві мешканці переповідають, що підземними ходами замку можна потрапити до печери «Поросячка». За легендами, у ній колись жив монах, а сьогодні її охороняє безголовий лицар. А ще, кажуть, це не просто печера, а зал страшного суду, а підземні ходи замку – ходи у пекло. За іншою версією, водоспад було створено під час перебудови замку на палац польськими шляхтичами Понінськими на початку ХІХ століття. Нібито, як було тоді модно, навколо розбили величезний ландшафтний парк і, щоб прикрасити його, водоспад і створили. Водоспад без вагань можна назвати атракціоном, адже адреналін та гострі враження тут вам гарантовані. Навіть від просто милування красою червоно-бурої землі та камінням з чіткими гранями, по яких течуть прямовисні хвилі, – враження неймовірні.

18.00 - Виїзд додому

22.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Вхідний квиток та екскурсійні в Кришталеві печери - 60грн. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: