м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

750 грн.

С. Полупанівка ``Свята гора``, Скалатський замок, Теребовлянський замок, Підгорянський оборонний монастир, Інтерактивний музичний музей «Камертон».

На сході села Полупанівка височіє Свята Гора… За переказами, колись там з’явилася Матір Божа і на цьому місці було збудовано криницю з капличкою, у якій текла чиста, цілюща джерельна вода. Тут було побудовано Хресну дорогу.

Майже в самому центрі старовинного містечка Скалат сучасних туристів зустрічають масивні чотириярусні вежі замку, який кілька століть був магнатської резиденцією і однією з відомих фортець Галицької землі.

Теребовля - одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев'яною, і ратушою що торкається хмар, а найбільш славним кам'яним замком - охоронцем їх краю.

Підгорянська обитель є одночасно і монастирем, і замком, який на фоні десятків поруйнованих оборонних споруд області виглядає ще дуже навіть привабливо.

Інтерактивний музичний музей, у якому зібрані понад 200 музичних інструментів з усіх континентів з більш як 80 країн світу. Тут не лише цікаво розповідають про експонати і демонструють їх гру, а й дають всім охочим пограти на них. Особливо зацікавлює гостей музичний інструмент із водопровідних труб, який створив засновник музею.

Дати виїздів

13.01, 27.01, 3.02, 17.02/2024

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (вул. Кам'янецька, 2)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

Виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”) за попереднім узгодженням та оплатою

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - ''Свята гора'' - Скалатський замок - Теребовлянський замок - Підгорянський оборонний монастир - Інтерактивний музичний музей ''Камертон''.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

8.15 - 8.45 - Хресна дорога.

На сході села Полупанівка височіє Свята Гора… За переказами, колись там з’явилася Матір Божа і на цьому місці було збудовано криницю з капличкою, у якій текла чиста, цілюща джерельна вода, сюди приходять віруючі, аби з трепетом пройти цю Хресную Дорогу, подібної якій немає на Тернопільщині, зупинитися біля кожної із 14-ти Стацій Ісуса Христа й щиро помолитися Всевишньому.

9.00 - 10.30 - Скалатський замок.

Майже в самому центрі старовинного містечка Скалат сучасних туристів зустрічають масивні чотириярусні вежі замку, який кілька століть був магнатської резиденцією і однією з відомих фортець Галицької землі. Значна будівля Скалатського замку з глухими оборонними стінами, водяним ровом і земляними валами з моменту свого виникнення стала важливою ланкою в ланцюзі фортифікаційних споруд для захисту кордонів Речі Посполитої від ворожих набігів.

11.00 - 12.30 - Теребовлянський замок.

Теребовля - одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев'яною, і ратушою що торкається хмар, а найбільш славним кам'яним замком - охоронцем їх краю. Твердиня визирає з-поміж густого лісу, і здається зовсім маленькою, але якщо поглянути з висоти пташиного польоту - оборонна вежа пускає своє коріння далеко углиб лісу, й розростається кам'яними мурами.

13.00 - 13.30 - Підгорянський оборонний монастир.

Підгорянський Спаській монастир чину св. Василія (відомий ще, як Угорницький), що розташований на високому березі Серетупоблизу впадіння в нього Гнізни всього в парі кілометрів від Теребовлі – один з тих багаточисельних туристичних об’єктів Тернопілля, який вартий для відвідання, якщо вас вже занесло в Теребовлю. Підгорянська обитель є одночасно і монастирем, і замком, який на фоні десятків поруйнованих оборонних споруд області виглядає ще дуже навіть привабливо.

13.30 -14.30 - Обід у кафе.

16.00 - 17.00 - Інтерактивний музичний музей ''Камертон''.

Інтерактивний музичний музей, у якому зібрані понад 200 музичних інструментів з усіх континентів з більш як 80 країн світу. Тут не лише цікаво розповідають про експонати і демонструють їх гру, а й дають всім охочим пограти на них. Особливо зацікавлює гостей музичний інструмент із водопровідних труб, який створив засновник музею.

17.00 - Виїзд додому.

20.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Скалатський замок - 40грн/25грн (від 10осіб), Теребовлянський замок - 30грн/20грн (від 10осіб), Підгорянський оборонний монастир - 20грн (від 10осіб), Інтерактивний музичний музей ''Камертон'' - 50грн (дорослий/дитячий). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: