м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Осінь

800 грн.

Чернівецький університет, вільний час, музей під відкритим небом + гарбузове поле

Чернівці називають «Малим Віднем» – містом людей і книжок. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

Вперше назва міста Чернівців в офіційних документах згадується у 1408 році. Сама назва міста походить від городища, яке згадується як Черн на Пруті (Чернъ на Прутѣ).

Обласний музей народної архітектури та побуту – одна з туристичних перлин Чернівців.
Експозиція музею розповідає про Буковину XIX-XX сторічь, дає змогу оцінити, як змінювався побут селян, як будували хати, що виробляли та як жили звичайні люди в цих місцях. Нині можна поринути в минуле та прогулятися етнографічними зонами Хотинщина та Західне Подністров’я. В близькому майбутньому у музеї відкриють ще три такі зони – Гуцульщина, Давня Буковина та Прикарпаття. У кожній з них відтворено всі деталі побуту, можна роздивитися традиційний одяг (його збирають по всій країні).

Дати виїздів

13.10, 27.10/2024

Виїзд з Хмельницького

о 7.00 год виїзд від Будинку побуту (Юність, вул. Кам'янецька,2)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відведених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Чернівці - «Малий Відень» – місто людей і книжок - Хотинська фортеця - Гарбузове поле.

Поради на день: На сніданок взяти з собою перекус або в придорожньому кафе. Зручний одяг та взуття.

8.30 - Сніданок з своїми продуктами в придорожному кафе чи на заправці.

9.00 - 11.00 - Хотинська фортеця, яка входить до рейтингу «Сім чудес України».

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її… Не випадково скелястий мис над Дністром наші предки називали «Хотінь». Назва міста походить від дієслова «хотіти», оскільки мис був бажаним та надійним місцем для давніх поселенців. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які, своєю чергою, сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі. Розташований на основних транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького (Байди), Петра Дорошенка. Під час Визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького. Відома Хотинська фортеця і подіями Хотинської війни, яка проходила під стінами фортеці у вересні – на початку жовтня 1621 р. Ця війна прославила запорозьких козаків та їхнього гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і стала переломним моментом в історії Османської імперії. Перемога під Хотином врятувала Західну Європу від вторгнення яничар, справила сильне враження на всі народи і набула відголосу у світовій літературі. Упродовж XVII ст. Хотин переходив з рук до рук, ним володіли і польські королі, і турецькі феодали, не раз місто визволяли запорозькі козаки. Під час Визвольної війни у Хотині перебували війська Богдана Хмельницького (1650–1653 рр.). Тільки на початку XVIII ст. туркам вдалося остаточно закріпитися в Хотині і в фортеці. Після реконструкції 1712–1718 рр. (за участю французьких інженерів) вона стала наймогутнішим вузлом османської оборони на сході Європи. І хоча в ХVIII–ХІХ ст. фортеця поступово втрачає своє оборонне значення, та під її мурами продовжували кипіти битви. У 1826 р. місту Хотину був наданий герб: в золотому полі срібна фортеця з трьома баштами; на двох крайніх вміщено по бунчуку, а на середній – півмісяць на держаку; над ним хрест:навхрест – дві шаблі лезами вниз, над ними – срібний хрест на ознаку взяття Турецької фортеці. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох художніх фільмів, серед яких «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда». Серед недавніх – екранізація твору відомого українського письменника Юрія Мушкетика «Яса» та зйомки кінострічки «Запорозька Січ» за повістю Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

12.30 - 14.00 - Гарбузове поле - масштабно, красиво та по-осінньому атмосферно.

Провести час із близькими, насолодитися красою та влаштувати затишну фотосесію у парку сімейного відпочинку. На території є усі зручності: дитячі розваги, кафе, еко-парк із чотиронигоми улюбленцями.

14.30 – 16.30 - Прогулянка містом, вільний час, за бажанням відвідування чернівецького університету, обід.

17.00 – 18.00 - Прогулянка по Музею під відкритим небом, за бажанням екскурсія (Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту).

Обласний музей народної архітектури та побуту – одна з туристичних перлин Чернівців. Працює заклад не так давно, нараховує всього тридцять років своєї історії, але вже завоював прихильність всіх тих, хто цікавиться минулим цього краю. Перше, що викликає здивування – територія музею, бо він займає близько десяти гектарів. Прогулюючись по відтворених сільських вуличках, можна побачити селянські садиби минулого, а також різноманітні споруди громадського та господарського призначення. Експозиція музею розповідає про Буковину XIX-XX сторічь, дає змогу оцінити, як змінювався побут селян, як будували хати, що виробляли та як жили звичайні люди в цих місцях. Нині можна поринути в минуле та прогулятися етнографічними зонами Хотинщина та Західне Подністров’я. В близькому майбутньому у музеї відкриють ще три такі зони – Гуцульщина, Давня Буковина та Прикарпаття. У кожній з них відтворено всі деталі побуту, можна роздивитися традиційний одяг (його збирають по всій країні). Завдяки небайдужим людям кількість експонатів постійно зростає – тут у фондах музею є багато цікавих об’єктів, що їх подарували жителі Чернівців та інших міст і сіл регіону. Саме завдяки цьому можна відтворити будівлі та побутові речі так, що виникає відчуття, що врешті решт вигадано машину часу, яка вміє перенести людину до минулого.

18.00 - Виїзд додому.

21.30 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки: Чернівецький університет 80грн/30грн дитячий, Старе село - 70/40грн, Хотинська фортеця 100/50грн, Гарбузове поле - 250грн/100грн(до 12років) (дорослий/дитячий). *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: