м. Хмельницький, ТОЦ "ДОМІНАНТ" Вул. Соборна 12, оф. 30
+380676998791 +380981050557 +380985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+380678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Кам'янець-Подільський, Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Літо, Осінь

1300 грн.

Неймовірна велич та краса Буцького каньйону та завжди прекрасний та романтичний парк ``Софіївка``

Буцький каньйон - його ще називають «Маленькою Швейцарією». Тут розташовані залишки ймовірно рукотворної споруди з величезних брил граніту, що дуже подібні до всесвітньовідомого Стоунгенджу. Там виходять досить атмосферні фото.
Щоб побачити щось цікаве, не обов'язково їхати за кордон. Україні також є, що показати туристам – як місцевим, так й іноземним.

І звичайно, національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років.

Дати виїздів

28.10, 5.11/2023

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Виїзд з Кам'янця-Подільського

о 3.00 год виїзд з Проспекту Грушевського 46 (“Карандаш”)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Гранітна краса Буцького каньйону - прогулянка завжди прекрасним та романтичним парком ''Софіївка''

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття. Бажано мати дощовик.

8.00-8.30 - Сніданок (з своїми продуктами або в придорожньому кафе)

10.00 – 13.00 - Гранітна краса Буцького каньйону

Подорож до Буцького каньйону, який іноді гордо іменують «маленькою Швейцарією». Буцький каньйон (який ще часто пишуть як Букський каньйон) в Черкаській області став популярний серед туристів відносно недавно. Скельний каньйон довжиною близько 5 кілометрів розташований на річці Гірський Тікич біля села Буки (звідси і його назва). Він досить глибокий, але водночас вузький - максимальна глибина каньйону сягає 20 метрів, а ширина коливається в межах 20-40 метрів. Ну а вік гранітних порід, через які протікає річка, оцінюється приблизно в 2 мільярди років. Види з каньйону неймовірні, але й спуститься вниз до води досить цікаво. Видовище дійсно того варте, щоб викроїти хоча б день на поїздку туди. На самому ж початку каньйону річка стрімко скочується з брили граніту, завдяки чому утворюється галасливий двометровий водоспад-перекат Вир – ще одна місцева визначна пам'ятка. За бажання можна просто посидіти півгодинки біля водоспаду, зануривши ноги у вируючу воду. Біля самого водоспаду в дев'ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, однак на сьогоднішній день від нього збереглися лише фрагменти. До речі, там виходять досить атмосферні фото. Щоб побачити щось цікаве, не обов'язково їхати за кордон. Україні також є, що показати туристам – як місцевим, так й іноземним.

14.00 -15.00 - Обід в кафе або на природі з своїми продуктами.

15.00 - 18.00 - прогулянка та фотосесія завжди прекрасним та романтичним парком ''Софіївка'' (за бажанням екскурсія)

Національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Парк розкинувся на площі майже 180 га на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. Заснував парк у 1796 р. польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії та подарував його у день її янгола, в травні 1802 р. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфологій належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років. У парку навіть зберігся дуб, віком біля 400 років, – німий свідок багатьох подій, що відбувалися у цих місцях. За народними переказами, саме під цим дубом збиралися на наради з козаками легендарні українські ватажки Максим Залізняк та Іван Гонта. Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній став (понад 8 га), Нижній став (близько 1,5 га), водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший до 20 м) тощо.

18.00 - Виїзд додому

22.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Вхідний квиток в парк ''Софіївка'' - 100грн, екскурсія - 65грн *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: