м. Хмельницький, ТЦ"Ріко", проспект Миру, 69, каб. 203
+38 0676998791 +38 0981050557 +38 0985594300
insta fb
м. Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського, 46, каб. 415
+38 0678102020
ТИП

Україна

+ 1
ВИЇЗД З

Хмельницький

ПОРА РОКУ

Весна, Зима, Літо, Осінь

650 грн.

Буша – сакральне місце слов’ян, Лядівський скельний монастир та велич і красоти Новодністровської ГЕС

Буша – сакральне місце слов’ян, що зберігає в собі родову пам’ять століть і тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний Храм, присвячений Великій Богині-Матері.

Подільський Афон – так часто називають Лядівський скельний монастир. Велична святиня, як і тисячу років тому, мовчазно височіє в скельному масиві над Дністром на 150-ти метровій висоті.

Дністровська ГЕС – одна з гідроелектростанцій на Дністрі на південному заході України – унікальна за комплексним призначенням, конструктивними особливостями, складом і конструкцією обладнання.

Дати виїздів

5.03, 27.03

Виїзд з Хмельницького

о 6.00 год виїзд від Будинку побуту (зупинка Юність)

Подорож з дітьми

до 3р. без окремого місця - безкоштовно, до 10р. знижка -10% від вартості туру

Подорож з домашніми тваринами

заборонено

Подорож автобусами, бусами та мінівенами

Транспорт підбирається агенцією по мірі комплектації групи

У вартість туру включено

проїзд за визначеним програмою маршрутом

страхування в дорозі

супровід керівника групи

У вартість туру не включено

харчування

вхідні та екскурсійні

власні витрати

ПРОГРАМА ТУРУ

Докладніше ПРОГРАМА ТУРУ натискайте ''+'' .

Кожні 2-3 години санітарні зупинки та зупинка на сніданок у спеціально відвідених місцях. *В програмі час вказаний орієнтовний. Уточнення часу проводить керівник групи.

Опис - Буша – місце, де відпочиває душа - Лядівський скельний монастир - велич Новодністровської ГЕС

Поради на день: На сніданок та обід взяти з собою перекус. Зручний одяг та взуття.

9.00-9.30 - Сніданок в спеціально облаштованому місці

10.00 - 13.00 - Буша - джерело історичних фактів, легенд, пам’яток культури і самобутньої природи.

Бушанська долина - одна з найзагадковіших і найсильніших місць України. Буша розташована при злитті річок Мурафа і Бушанка в Ямпільському районі. Тут виявлено знаряддя трипільської культури, кераміка черняхівської та інші свідоцтва існування поселення протягом декількох тисячоліть. Місцями село, якому вже більше 700 років, нагадує мальовничі Карпати, куди можна втекти від буденщини і метушні, Державний історико-культурний заповідник «Буша» - визнана пам'ятка національного масштабу. Вона вразить кожного великою кількістю археологічних пам'яток, легенд і таємниць, які огортають цю місцевість. Заповідник Буша - сакральне місце слов'ян, що зберігає в собі родову пам'ять століть і тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний Храм, присвячений Великій Богині-Матері. Потужною енергетикою наповнюєшся, як тільки робиш перші кроки по Бушанської землі, а особливо, коли торкаєшся видатних пам'яток археології та архітектури - знаменитого Бушанського рельєфу. Своїх гостей заповідник зустрічає найбільшим в Європі музеєм історичних скульптур під відкритим небом. У заповіднику зібрані спадщини трипільської культури і стародавніх слов'ян, ритуальні місця, обереги та обрядові предмети, які зберігають на собі відбиток тисячоліть. Заповідник, площею 6,68 га, створений на основі комплексу об'єктів культурної спадщини. На території заповідника знаходяться 2 пам'ятки національного значення: скельний храм II-V-ХVII ст, підземні ходи та оборонна фортеця ХVІ - ХVІІ століття, Міська ратуша XVI століття, а також багатошарові поселення трипільської, скіфської, пеньківської та давньоруської культури, середньовічне кладовище. Символом Буші і її візитною карткою стала кам'яна вежа. Буша ввійшла в історію України як одна із славних віх визвольної війни 1648-1654 років, яка проходила під керівництвом Богдана Хмельницького. На той час це було велике місто Брацлавщини з замками, підземними ходами і вежами. Одна з них зберегла ту епоху для нас і досі. “Скельний храм” дохристиянської та християнської епох. На ньому виявили унікальний скельний рельєф, що зображає світове дерево, півня, оленя, і схилену до долу людину. До якого історичного періоду він відноситься, і досі точно невідомо, як невідомо і те, що позначає вирізаний над фігурами таємничий прямокутник. Але одне відомо точно, це місце не залишить байдужим нікого!

13.00 -14.00 - Обід в кафе або на природі зі своїми продуктами.

15.00 – 16.00 - Лядівський скельний монастир

Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир вважається одним із семи чудес Вінниччини. Він височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром, що протікає поблизу с. Лядова Могилів-Подільського району. Це один із найдавніших православних скельних монастирів України: в молитві та покаянні ченці тут служать Господу вже понад тисячу років. А заснував його славнозвісний родоначальник православного чернецтва у Київській Русі преподобний Антоній Печерський. Той, що започаткував і Києво-Печерську лавру. Подільський Афон – так часто називають Лядівський скельний монастир. Велична святиня, як і тисячу років тому, мовчазно височіє в скельному масиві над Дністром на 150-ти метровій висоті. Тому щоб доторкнутися до унікального історичного місця, помолитися, насолодитися чудовою панорамою, тишею і спокоєм вам доведеться підніматися нагору по звичайній грунтовій дорозі. Монастир пережив не одне руйнування, останній раз більшовики в 30-их роках заклали вибуховий пристрій і знищили церкви та 15-ти метрову вежу-дзвіницю. Сьогодні на її місці височіє вже нова дзвіниця. Реставрація монастиря розпочалася порівняно недавно – всього 20 років тому. Будівельні роботи не припиняються і до цього дня. Нині Лядівський скельний монастир перетворився на один із духовних центрів Поділля, місце релігійного паломництва та популярну туристичну локацію. Адже тисячолітня історія монастиря вабить і світський люд. Аби побачити його, туристи піднімаються крутими стежками на майже стометрову гору. До того ж, місцевість, у якій розташована обитель, надзвичайно мальовнича: з оглядового майданчика відкривається чудовий краєвид на долину Дністра, який звивається, утворюючи вигадливі форми рельєфу.

17.00 - 18.00 - велич Новодністровської ГЕС

Сучасний Дністер це не тільки унікальна мальовнича природа. Річка має також велике господарське значення для країни. Дністровська ГЕС – одна з гідроелектростанцій на Дністрі на південному заході України – унікальна за комплексним призначенням, конструктивними особливостями, складом і конструкцією обладнання. Поряд зі станцією на правому березі ріки, разом з будівництвом ГЕС, виросло місто енергетиків – Новодністровськ. Верхня водойма Дністровської ГАЕС – найбільша штучна водойма Європи. Глибина – від 15 до 30м. Площа 225 гектарів. Загальний об’єм – 35 млн. куб. метрів води. Над її розбудовою працювало понад 500 одиниць техніки. У самій водоймі вже вирощують річкову форель у промислових обсягах.

18.00 - Виїзд додому

22.00 - Орієнтовно приїзд в м.Хмельницький

Окремо оплочуються екскурсійний збір та вхідні квитки. Буша - 60грн екскурсія, Лядівський монастир - добровільна пожертва. *Агенція не несе відповідальності за підняття або зниження вартості вхідних квиткі.

    Зателефонуйте нам:
    0676998791 , 0985594300
    , 0981050557 м.Хмельницький
    0678102020 м.Кам’янець-Подільський

    Або напишіть і ми передзвонимо: