“Чернівці + Хотин” 1 день

Виїзд о 6.00 год   з м. Хмельницького від Будинку побуту (зупинка Юність)

  Хотин (екскурсія по фортеці)

  Історія старовинного буковинського міста Хотин – це запеклі війни, великі повстання, славетні перемоги та страшні поразки, це історія жорстоких битв за володіння могутньою фортецею. Вже не одне століття свідком історичних подій є Хотинська фортеця, яка  входить до рейтингу «Сім чудес України».  Хотин – місто в Чернівецькій області, що розташоване на березі Дністра. До найближчої залізничної станції Кам’янець – Подільський – 20 км., до обласного центру Чернівці – 65км. Населення міста – 10 тис. осіб. На сьогоднішній день Хотин є одним з найважливіших культурних і туристичних центрів Буковини.

Чернівці (Університет, прогулянка містом, музей під відкритим небом) 

Прагу, Австрію і Швейцарію можна замінити поїздкою в Чернівці. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтерєрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

Прогулянка містом, обід в кафе.

“Старе село”

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст.  Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

17.00 —  Виїзд до м. Хмельницький

Вартість поїздки: 450 грн (проїзд, страхування)

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

 Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

Телефони для довідок  0985594300, 0981050557, 0676998791.

 

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) поїздка в Чернівці, Старе Село, Хотин, чернівецький університет, Чернівці