Тараканівський форт, Дубинський замок, Остріг або Тунель кохання

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту(зупинка Юність)

Тараканівський форт

Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою.Сьогодні від фортеці залишилися лише руїни. Але неймовірна кількість легенд, які досі оточують форт, і містичні залишки колись гарної будови щороку приваблюють все більше туристів.

Приїзд в с.Тараканів. Екскурсія Тараканівським фортом. (1,5 год)

Згідно однієї з легенд, це місце перетворилося на Місто привидів. Кажуть, примари тут дійсно є і вже багато років поспіль лякають місцевих жителів. Можливо, це пов’язано з тим, що на початку 20 століття тут загинуло дуже багато солдатів і вони досі не можуть знайти спокій. Багато людей зараховують Нову Дубенську фортецю до числа найбільш містичних місць України.

Історія Тараканівського форту Тараканівський форт – яскравий приклад того, як можна недооцінити свої власні засоби захисту. Фортеця була побудована ще у кінці 19 століття для захисту західних кордонів Російської імперії. Звідси добре проглядалася розташована поруч залізниця. Але, під час Першої світової війни росіяни вирішили, що форт їм не дуже потрібен. Тому фортецю здали полякам практично без бою. Отямившись, форт вирішили повернути. Але для цього довелося докласти величезних зусиль. У результаті, форт, зруйнований власною ж артилерією, був відбитий.

Чесно кажучи, після численних мандрів, важко побачити в Україні щось таке, що вразило би дуже сильно. Але Дубенський (або ж Тараканівський) форт перевершив усі сподівання. Та інформація і фото, що є в Інтернеті, не передають і маленької частки того враження, яке справляє ця споруда.

Дубно. Дубенський замок

 Замок князів Острозьких XVст. В м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).

Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.

11.00 год – Дубно. Дубенський замок  (2 год)

АБО

Остріг 

Волинські Афіни. Так називають невеличкий районний центр, що розмістився за півсотні кілометрів на південний схід від Рівного. Це давнє місто Острог.

Передусім славився Острог слов’яно-греко-латинською академією — першим вищим навчальним закладом у Східній Європі.  В Острозькому культурному осередку разом з академією виникло найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Тут побачили світ греко-слов’янський “Буквар” — перший український підручник та перша друкована повна слов’яномовна Острозька Біблія.

Саме тут, на Замковій горі, більше тисячі років тому виникло перше в Острозі дерев’яне укріплення. Саме звідси і починається історія цього давнього міста. Стоїть Мурована вежа або замок на найдавнішій частині Острога Замковій Горі.

Тут і до сьогодні збереглися споруди Богоявленського собору і Круглої вежі. Раніше на Замкову гору вів дерев’яний міст, 200 років тому його розібрали. Тепер тут просто земляний насип, а на місці надбрамної вежі у 1905 році спорудили дзвіницю.

Збереглася і Татарська вежа. Вона стояла на татарській вулиці у мусульманському передмісті Острога.

АБО

Тунель кохання

Тунель кохання – це найромантичніше місце в Україні, куди приїздять закохані та наречені з усієї Європи. Манить їх сюди не лише дивовижний вигляд тунелю, що є ідеальним місцем для весільних фотосесій, а й магічна атмосфера, що пронизана романтикою та нагадує казку.

Рівненський тунель кохання зачаровує з першого погляду – опинившись тут, важко не повірити в його магічну дію та вплив на долю закоханих. Якщо ви опинитесь в цьому осередку любові зі своєю парою, перевірте на собі силу його дії:

  • Якщо водночас загадати одне бажання на двох та поцілуватись, воно неодмінно збудеться.

  • Прогулянка закоханих по тунелю зміцнить союз на довгі роки та зможе повернути втрачену романтику у відносинах.

  • Щоб сімейне життя будо щасливим та безтурботним, молода пара повинна пройтись тут в день своїх заручин.

Навіть якщо у вас немає коханої людини, а всі ваші бажання вже давно здійснились, ви можете просто пройтись наодинці по тунелю чи в компанії друзів. Тут можна довго розглядати чудернацькі сплетіння гілок, узори, які створюють світлові проміжки між деревами та яскраве забарвлення – зелене літом та весною, жовто-багряне восени та білосніжно-біле взимку.

Вартість: 500грн (проїзд, страхування)

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

Окремо оплочуються вхідні та екскурсійні, харчування, власні витрати.

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів)

Деталі уточнюйте за тел.0985594300,

0981050557, 0676998791.

Турагенство пропонує подарункові сертифікати на

1,2,3-х денні поїздки, які  будуть  найоригінальнішим подарунком  Вашим рідним, близьким та коханим!!!Список міток порожній