Збір та виїзд з м.Хмельницького о 4.00год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Трускавець

Місто Трускавець — затишна та екологічно чиста зона з великим розмаїттям природних багатств. Цей курорт є одним із найдавніших в Європі. Цілюща, з унікальними лікувальними властивостями, мінеральна вода «Нафтуся» принесла місту популярність. 

Бути в Трускавці і не відвідати дельфінарій – просто непростимо! Тепер, відпочиваючи у Трускавці, у Вас буде нагода відвідати єдиний на території Західної України дельфінарій. 

Дельфіни – це прекрасні тварини, які несуть позитив, вони відкриті до спілкування, здатні знімати стреси та нервові напруження. Цих тварин вважають одними із найрозумніших, найчуйніших та найкомунікабельніших. Віднедавна курорт Трускавець став домівкою для цих морських жителів.

Дослідники вважають, що дельфіни є «кращими» лікарями серед тварин. Вони допомагають стабілізувати психоемоційний стан людини, зняти стрес, психологічне напруження, розвинути мовлення у дітей тощо. Дельфіни, взаємодіючи із пацієнтами, вловлюють їхній емоційний і фізичний стан. Тварини відчувають як потрібно поводитись із підопічними – спокійно плавати чи грати у веселі ігри. Як дорослі, так і діти відчувають себе упевненими та захищеними поруч із дельфінами.

Дрогобич

Рекомендуємо відвідати

ЦЕРКВА СВ. ЮРА 

В 2013 році до списку світової спадщини ЮНЕСКО було внесено 16 українських дерев’яних церков, вісім з яких знаходяться на території Польщі, а вісім – в Україні. Першою у цьому списку значиться дрогобицька церква св. Юра, як найкраще збережена зовні та всередині історична, культурна та релігійна пам’ятка. 

Живучи серед величезних лісових масивів, українці з деревини будували храми, аж поки з Візантії не прийшла мода на кам’яні храми. Таких ставало все більше‚ та залишались ще місця, де берегли старовинні дерев’яні споруди.

Серед них і є церква св. Юра в Дрогобичі, побудована в селі Надіїв без жодного цвяха, деревина кріпилася спеціяльними кілками. Теперішні майстри, на жаль, при ремонті церкви уже користувались металевими гвіздками. 

Побудована більше п’яти сотень років тому, Святоюрська церква була зовсім маленькою, і досить швидко перестала вміщати всіх місцевих жителів, внаслідок чого в 17 столітті з прикарпатського села Надіїв привезли дерев’яну церкву, за рахунок якої храм був істотно розширено. Примітно, що церква була не куплена, а виміняна на видобуваєму в той час в Дрогобичі сіль.

Але найбільша цінність храму не ззовні, а всередині – там можна побачити унікальні розписи та іконостас 17 століття, автором яких був Стефан Медицький. У всій країні налічується не більше десятка дерев’яних храмів, в яких збережено оригінальний внутрішній розпис, і в цей короткий список входять церкви Чесного Хреста і Святого Юра у Дрогобичі.

Дрогобицька солеварня

У часи Київської Русі (10–13 століття) слава про дрогобицьку сіль ширилась українськими землями. Дрогобицька солеварня була найбільшою на Перемишльській землі. Крім того, солеварня є найстарішою в Україні.
Дрогобицька солеварня розташована неподалік від родовищ соляної ропи або ж сировиці. Була заснована у 1250 році. Протягом багатьох століть солеваріння було основним промислом у Дрогобичі. Це й відобразилось на гербі міста: на синьому тлі зображено 9 соляних топок (форма, у яку пресували сіль). 

Тут можна відвідати екскурсію, де туристам покажуть сольову шахту і продемонструють, як видобувають сіль. До речі, цей процес за кілька століть практично не змінився.

Ропу витягують з глибини 60 метрів, після чого їх закачують у спеціальний резервуар. Потім сіль випарюють, дроблять і відправляють її на фасування. Стоїть завод над підземним солоним озером. Сіль звідти ось вже 765 років ніяк не закінчиться!

Музей нафтової і газової промисловості України

Історія Борислава сягає найдавніших часів. Тут завжди існували нафтові промисли. Зводилися вони до того, що у найпримітивніший спосіб збирали з поверхні річок, потічків або неглибоких ям-копанок нафту для змащування коліс у возах, а ще використовували як лікарський засіб для лікування шкіри. Також нафту змішували з іншими оливами, які наливали у каганці – лампи для освітлення. І так тривало до 1853 року…

На території Борислава почали з’являтися дедалі більше ям-копанок, глибиною 10, 20 і навіть 50 метрів. Тоді сюди приїхав відомий пруський промисловець і філантроп, якого сьогодні усі знають як виробника львівського пива, Роберт Домс. Він привіз зі собою робітників, які почали бурити першу свердловину. Це сталося 1861 року. Втім видобуток нафти однаково був незначним, аж доки до Борислава навесні 1893 року з Канади не приїхав відомий промисловець Вільям-Генрі МакГарві. Він привіз із собою так званий канадський спосіб глибинного буріння, із застосування парових машин і верстатів. Сьогодні у Бориславському музеї можна побачити макет канадської вежі МакГарві – унікальний експонат, схожих нема ні в Україні, ні в Європі.

Яким був Борислав понад 100 років тому, тепер можна побачити в місцевому музеї. Макети бурових вишок і справжня установка, яка колись викачувала нафту, встановлена перед будівлею управління. Колись на цьому місці була бурова вежа «Боден Кредит», яка діяла з 1902 року по 1965-ий.

17.00 Виїзд додому

Вартість: 600 грн (проїзд, страхування). 

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

 Уточнюйте за тел.0985594300, 0981050557, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші (див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів)

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Вартість квитків в дельфінарії “Оскар”

            Послуги

     Вт.-Пт. 

Ціни в грн.

    Сб.-Нд.

Ціни в грн.

       

   Пн.

Загальний білет 200 220

Санітарно-профілактичний день

(вихідний)

Місця VIP (перші три ряди центрального сектора) 250 250
Фото з дельфінами виходячи на поміст (на Ваш фотоапарат)

      200-250

Плавання з дельфінами (5 хв.)

850

Плавання з дельфінами (10 хв.)

1250

   
   

         Діти віком до 4 років: безкоштовно / (Дитині, якій виповнилося 4 роки — купується квиток на загальних підставах).

Солеварня – 30грн/15грн, Церква св. Юра 35грн/15грнДельфінарій, дитячий тур, Дрогобич, музей, музей нафти і газу, соляна шахта, Трускавець