Збір та виїзд о 7.00 год з м.Хмельницького від Будинку побуту (зупинка Юність)

9.00- 11.30 год — приїзд в Хотин (екскурсія по фортеці)

Історія старовинного буковинського міста Хотин – це запеклі війни, великі повстання, славетні перемоги та страшні поразки, це історія жорстоких битв за володіння могутньою фортецею. Вже не одне століття свідком історичних подій є Хотинська фортеця, яка  входить до рейтингу «Сім чудес України». Хотин – місто в Чернівецькій області, що розташоване на березі Дністра. До найближчої залізничної станції Кам’янець – Подільський – 20 км., до обласного центру Чернівці – 65км. Населення міста – 10 тис. осіб. На сьогоднішній день Хотин є одним з найважливіших культурних і туристичних центрів Буковини.

Місто має давню й багату історію, воно споконвіку було бажаним місцем для проживання. Як встановили науковці, сама назва міста – Хотин – означає «бажаний», «жаданий». В Добу Середньовіччя Хотин славився  на всю Європу своїми ринками та ярмарками.  

12.00-13.00 год – приїзд у місто Кам’янець-Подільський. Обід в кафе

Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.

13.00-15.00.00 год – екскурсія містом у супроводі екскурсовода

Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста – практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.

Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України. 

До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м, видовбана у скелі. Досі тут збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

У підземеллях Замкового комплексу відкрито експозиції, що відтворюють сторінки його історії. У західному бастіоні реконструйовано оборону замку 1672 р. під час турецької навали. У східному бастіоні розміщено експозицію, присвячену історії легкої метальної зброї на Поділлі, де відвідувач може вистрілити з арбалета та відчути себе середньовічним воїном. До нашого часу збереглася система ходів і казематів.

15.00 – 17.00 год – вільний час (прогулянка містом, фотосесія, відпочинок за чашечкою кави чи чаю в кафе, милування пейзажами…)

17.00 год -виїзд додому.

Вартість поїздки – 330грн (проїзд, страхування)

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) 

Телефони для довідок  0985594300, 0981050557, 0676998791.

Окремо оплочується екскурсійний збір та вхідні квитки в музеї.

      Камянець-Подільський

Фортеця
дитячий
дорослий
Вхідні
40 грн
60 грн
Екскурсія
200грн/група
 
Старе місто
 
 
Екскурсія
400грн/група
 

          Хотин

Фортеця
дитячий
дорослий
Вхідні
25 грн
50 грн
Екскурсія
200грн/група
 

*Ціни вказані на 01.08.19

 

 дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, Кам'янець-Подільський, корпоратив, куди поїхати на вихідні, пасажирські перевезення, поїздки, поїздки для школярів, романтична подорож, Старе місто, студентські поїздки, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, фортеця