Збір та виїзд з м.Хмельницького о 4.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

 Почаївська лавра

На високій кам’янистій горі височить Лавра над всією околицею.
Перші історичні відомості про монастир відносяться до 13ст, коли хан Батий розгромив Київ і зруйнував його святині. Тоді деякі православні ченці покинули київські печери й оселилися на Почаївській горі. Засновником був виходець із Афону – преподобний Мефодій.

Під час екскурсії Ви відвідаєте комплекс Почаївської лаври (Успенська церква, церква св. Трійці, церква Преподобного Іова, побудована в скелі і побуваєте в печері, де жив і молився Преподобний Іова) Екскурсію проводить один з ченців монастиря.

Цілюща Стопа Богородиці

Як свідчить народний переказ, записаний в старовинних книгах, в 1240 році на Почаївській горі декільком ченцям з’явилася Пресвята Богородиця. На місці, де відбулося явище, Цариця Небесна залишила відбиток своєї правої стопи. З цього місця забило джерело цілющої води, від якої і понині отримують зцілення віруючі люди.

Чудотворний образ Божої Матері

Святу ікону Богоматері привіз на Русь з Константинополя грецький митрополит Неофіт, і подарував Ганні Гойській за надану йому гостинність. З того часу від ікони стало відбуватися багато чудес і Ганна вирішила віддати її в Почаївський монастир і ось уже 400 років від цієї ікони зцілюються люди. Нині ікона Богоматері знаходиться в Успенському Соборі, над Царськими воротами, в сяючому камінням кіоті.

Печерний храм

У печерному храмі вже понад 350 років почивають у срібній раці нетлінні мощі преподобного Іова, засновника Почаївського монастиря, і щодня відкриваються людям для поклоніння. А також мощі Преподобного Амфілохія . Ще за життя прославився Преподобний даром прозорливості і зцілення. А після його подання 1971 року народження, на місці поховання старця стали відбуватися дива, які не припиняються й донині.

Відбиток Стопи Пресвятої Богородиці із цілющим джерелом, чудотворна ікона Божої Матері та нетлінні мощі прп. Іова (спочив 1651, обрітення мощей відбулося 1659 р.) утворили трійцю тих святинь, через які багато людей отримали від Господа зцілення від хвороб і утішання у скорботах. Випадки благодатних чудес, що відбулися по молитвах перед Почаївськими святинями, записувалися монастирською братією, примножували славу обителі, привертали сюди все нових та нових прочан. Почаївська гора стала світочем Православної віри для усіх навколишніх земель.

Переїзд в Скит Святого Духа. 

На одній із гір поблизу Свято-Успенської Лаври в Почаєві розташований давній монастир – Свято-Духівський скит. Місцевість тут мальовнича, довкола колись росло багато лісів, у яких влаштовували полювання на дичину вельможі, що мешкали неподалік. Якось в один із приїздів залишились прибульці на почаївських горах на відпочинок та ночівлю. Тоді і явилося їм видіння Матері Божої. Вважається, що й донині вона не покидає Свято-Духівського скиту в Почаєві. Місцевість, де розташований православний скит, за всієї зовнішньої простоти, сповнена спокою і миру, а помолитися і відчути на собі Господню благодать і підтримку сюди щороку прибуває багато і прочан, і звичайних туристів.   

Скит – монастир Праведної Анни. Купання в джерелі Святої Праведної Анни

Поїздка до цілющого джерела св. Анни, який розташований в декількох кілометрах від Почаєва. 

Джерело Праведної Анни – це одна з найдавніших святинь православ’я, до якої не одне століття поспішають паломники з надією зануритися в його благодатних водах, черпаючи в них сили і здоров’я, як душевне, так і тілесне.

Вода в джерелі завжди має однакову температуру + 4 градуси. Купання проходить круглий рік.

17.00 год – Виїзд додому.

Вартість поїздки – 380 грн.

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

 Деталі уточнюйте за тел.0985594300,0981050557, 0676998791.

 

Для купання:
Жінки – непрозора сорочка «за коліна» і закриває плечі. Сорочку можна купити на місці в монастирі Праведної Анни. Також можна взяти фен, який є де підключити, висушити волосся після купання.
Чоловіки – звичайні плавки.

Також беріть тару для води, яку можна  безкоштовно  набрати з святих джерел.ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, жіночий монастир, озеро Святої Анни, паломництво церква храм святиня зарваниця тур, пасажирські перевезення, поїздки для школярів, Почаїв, почаївська лавра, проща, Скит, сповідь, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, чоловічий монастир