Квіткові тури – це унікальна можливість побачити на власні очі цвітіння в середовищі зростання цих рослин. Тож не упустіть нагоди, адже таке буває тільки раз на рік і триває лише протягом кількох тижнів. Букет у вазі «проживе» лічені дні, а емоційні фото тішитимуть Вас щоразу під час перегляду. Запрошуємо насолодитися квітковою красою у наших турах!

А також професійний фотограф у програмі туру!

▬ КІНЕЦЬ БЕРЕЗНЯ ТА ПЕРША ПОЛОВИНА КВІТНЯ Долина крокусів та підсніжників у Закарпатті 

ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ПЕРЛИНА ЗАКАРПАТТЯ” + ДОЛИНА КРОКУСІВ та ПІДСНІЖНИКІВ

Дати виїздів:  29-30-31.03 та 05-06-07.04

В другій половині березня територія музею «Старого села», що у Закарпатській Колочаві, буквально потопає в морі фіолетових квітів. Тут розташована долина крокусів – справжній рай для шанувальників весняних первоцвітів, які щороку ваблять все більшу кількість туристів.

Білі краплинки радості і ніжності – підсніжники та весняні первоцвіти тішать око в просторах долини у с. Верхня Грабівниця неподалік військового бункера. Саме у цей період тут годі очі відірвати від квіткового килима під ногами.

Крім цієї краси, у турі на Вас чекають панорами весняних  Карпат, дегустації вин, термальні води, канатно-крісельний підйомник у Пилипці, один з найбільших водоспадів Шипіт Карпат.

Детально тур можна переглянути тут:  https://ekotur.com.ua/blog/2018/01/02/perlina-zakarpattya/

▬ СЕРЕДИНА КВІТНЯ Тюльпанове поле в Чернівцях

Дати виїздів:  13.04 та 21.04

ЧЕРНІВЦІ – УКРАЇНСЬКИЙ ПАРИЖ + ДОЛИНА ТЮЛЬПАНІВ

Дати виїздів: 14.04 

Тюльпанове поле + ЗАЛІЩИКИ + КРИШТАЛЕВІ ПЕЧЕРИ

Дати виїздів: 20.04

Тюльпанове поле + ЗАЛІЩИКИ + ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД

А Ви знали, що тюльпан вже давно є символом не лише Голландії, а й Чернівеччини? Так-так, адже у с.Лужани на тюльпанових полях щороку розцвітає більше п’ятдесяти сортів цих квітів.

Живий килим з яскравим різнокольоровим геометричним візерунком прикрашає цю місцевість у середині квітня. Таку красу, утворену квітами, які вважають символами багатства і знатності необхідно побачити кожному!

Під час туру Ви також побуваєте в «українському Парижі», прогуляєтесь окрасою і родзинкою Чернівецьким університетом, оглянете давні унікальні храми, а також побуваєте у «Старому буковинському селі».

Більше інформації про тур: https://ekotur.com.ua/blog/2018/02/10/chernivci-tyulpanove-pole/

▬ КІНЕЦЬ КВІТНЯ Алея сакур в Ужгороді

Дати виїздів:  12-13-14.04 та 19-20-21.04

РЕЛАКС-ТУР “ЗАКАРПАТСЬКІ ОЗЕРА” + ЦВІТІННЯ САКУРИ

З другої половини квітня і до перших чисел травня Ужгород перетворюється на райський сад, оповитий рожевими хмарами, адже в місті розцвітають японські декоративні вишні – сакури.

Не дивно, що це дивовижне видовище приваблює у місто тисячі туристів. Місцеві мешканці навіть жартують, що сакури настільки звикли до спалахів фотоапаратів, що вже навіть позують туристам.

До речі, сакуру вважають символом жіночої молодості та краси. Кажуть, що у кожного, хто побачить цвітіння 35 дерев покращиться здоров’я та здійсниться найзаповітніше бажання. Тож не упустіть нагоду побачити це неймовірне явище і загадати найсокровенніше вже цієї весни.

Окрім символу Японії на вуличках древнього Ужгорода у цій поїздці на Вас чекають панорами Карпат

смачна їжа та хороші вина, історії кохання, термальні басейни Косино, Берегово та “варіння” у чані.

Докладніше програма туру:  https://ekotur.com.ua/blog/2018/01/01/zakarpatski-dzherela/

▬ ПОЧАТОК ТРАВНЯ долина нарцисів у Закарпатті

Дати виїздів:  09-10-11-12.05

Релакс-тур + Долина Нарцисів

Дати виїздів: 10-11-12.05

ВІДПОЧИНКОВО-ДЕГУСТАЦІЙНИЙ ТУР “ДОЛИНА НАРЦИСІВ”

Квіткова візитка Закарпаття – всесвітньо відома легендарна долина, де впродовж двох тижнів цвітуть дикі нарциси, знаходиться в урочищі Кіреші, неподалік Хуста.

Популяція цих квітів залишилася тут ще з льодовикового періоду. Ніжний квітковий аромат вкриває усю місцевість навколо і наче заворожує відвідувачів, адже побачивши це явище, Ви неодмінно захочете повернутися ще не раз.

У цьому турі на Вас чекає чарівна долина нарцисів, озеро Синевир, водоспад Шипіт, замки, вина – все найкраще, що пропонує гостинне Закарпаття.

Деталі програми тут:  https://ekotur.com.ua/services/karpati-zakarpattya/vesna/zakarpatja-vesna/

▬ ПОЧАТОК  ТРАВНЯ фестиваль квітів у замку Сент-Міколош

Дати виїздів:  03-04-05.05

ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР «ПЕРЛИНА ЗАКАРПАТТЯ» + ФЕСТИВАЛЬ КВІТІВ

Найцікавішою постаттю серед господарів замку у Чинадієво була незвичайної краси жінка Ілона Зріні, про яку писали, що шкіра її обличчя – як пелюстки троянд… Саме тут Ілона зустрічалася зі своїм коханим – молодим графом, вождем каруців Імре Текелі. 

Тому захоплюючий фестиваль квітів «Кохання у Сент Міклош» організовують у цій легендарній твердині.

Під час фестивалю кращі флористи України демонструють свій талант та розказують мовою квітів про вічне – гармонію, кохання, добро. Квіткові інсталяції наповнюють кімнати ароматами та історіями. 

Відвідувачі зможуть помилуватися заквітчаним замком та відчути надзвичайну атмосферу почуттів, пронесених крізь віки.

А ще у цьому турі Ви матимете нагоду наїстись і напитись, подихати свіжим повітрям, поспілкуватись з файними хлопами та дівками і в понеділок задоволене обличчя на роботі в понеділок гарантоване!

Програма туру: https://ekotur.com.ua/blog/2018/01/02/perlina-zakarpattya/

▬ ДРУГА ПОЛОВИНА  ТРАВНЯ шафрани на Драгобраті

 «ДРАЙВ-ТУР» + ШАФРАНИ НА ДРАГОБРАТІ

               Щовесни могутні схили Свидовецького хребта вкриваються ніжними квітами – тут зацвітають чарівні крокуси (шафран Гейфеля).

Сині цяточки сміливо пробиваються з-під землі і виділяються своєю красою на фоні грізних засніжених вершин та зелених лісів. Це неймовірне видовище точно запам’ятається Вам надовго!

Крім цього у турі сплав по Черемоші (рафтинг), похід на священу гору «Писаний камінь», гора Піп Іван.

Все це чекає у мандрівці:

“Драйв-тур”

Дати виїздів:  щотижня СБ-НД з 13.04

Травневі свята 2,3,4 дні Карпати, Закарпаття 

Квіти дарують нам радість, заряджають оптимізмом і дають привід насолодитися навколишньою красою. Тож не пропустіть період цвітіння – весна кличе у квіткові тури!

тел.: 098-559-43-00, 067-699-87-91,

 098-105-05-57             

Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР в ФЕЙСБУК

Подарунковий сертифікат на подорож – чудовий подарунок, який завжди буде оригінальним, приємним і залишиться в спогадах на все життя!!!

сертифікат


Берегово, ЕКО-ТУР, Закарпаття, Карпати, Карпати з Хмельницького, квіткові тури, крокуси, куди поїхати на вихідні, нарциси, романтична подорож, сакура, Термальні басейни, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, тюльпанове поле, Ужгород, шафрани