Збір та виїзд з м.Хмельницького  о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Графік турів: 

https: //ekotur.com.ua/blog/2019/03/22/календар-одноденних-поїздок-на-квіте/

 

Чернівці 

Прагу, Австрію і Швейцарію можна замінити поїздкою в Чернівці. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтерєрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

Прогулянка містом, обід в кафе.

 Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. 

Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

 

Тюльпанове поле (квітень)

У квітні у клубі сімейного відпочинку «Буковинська Троя», що у селі Реваківці Кіцманського району, відбудеться фестиваль «Долина тюльпанів».

У програмі: атракціони, ярмарок, частування смачними стравами, катання на конях, відвідини музеїв Трипілля, космосу та етно-музею.

Підприємець Олександр Стратійчук висадив у Реваківцях голландські цибулини різноманітних сортів у формі карти України, на якій є межі областей.

Дата відкриття фестивалю залежатиме від часу цвітіння тюльпанів.

Орієнтовні дати: 13,14 квітня та 20,21 квітня.
Стежте за нашими публікаціями.
Уточнення за телефонами 0985594300, 0981050557, 0676998791

ЗАЛІЩИКИ

Красень Дністер в’ється змійкою між Буковиною і Тернопіллям, створюючи між ними природній кордон. В одному місці він вигинається майже на 360 градусів, утворюючи трикілометровий меандр, посеред якого лежать Заліщики – колишній польський курорт № 1, а сьогодні – просто райцентр Тернопільської області.

Назва, скоріш за все, походить від проживання перших поселенців, які жили «за лісом». А можливо й від «ліщини»: у Х – ХІ столітті по Дністру проходив важливий шлях між Галичем та Молдавією. А купці, начебто, відпочивали під заростями ліщини.

ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД 

Коли прямуєш до водоспаду, ще здалеку починаєш чути шалений гуркіт води, а коли він несподівано виринає з-за дерев, просто перехоплює подих. Висота Джуринського водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України.

У Джуринського водоспаду є відразу кілька версій щодо виникнення. За першою, водоспад спеціально був створений татарами. Нібито в 1620 році татари намагалися захопити оточений водою Червоногородський замок (до речі, водоспад часто називають і Червоногородським), і для цього зруйнували кам’яний кряж та змінили русло річки, щоб вона минала замок.

Місцеві мешканці переповідають, що підземними ходами замку можна потрапити до печери «Поросячка». За легендами, у ній колись жив монах, а сьогодні її охороняє безголовий лицар. А ще, кажуть, це не просто печера, а зал страшного суду, а підземні ходи замку – ходи у пекло. 

За іншою версією, водоспад було створено під час перебудови замку на палац польськими шляхтичами Понінськими на початку ХІХ століття. Нібито, як було тоді модно, навколо розбили величезний ландшафтний парк і, щоб прикрасити його, водоспад і створили.

Водоспад без вагань можна назвати атракціоном, адже адреналін та гострі враження тут вам гарантовані. Навіть від просто милування красою червоно-бурої землі та камінням з чіткими гранями, по яких течуть прямовисні хвилі, – враження неймовірні.

КРИШТАЛЕВІ ПЕЧЕРИ

Печера Кришталева у селі Кривче Борщівського району Тернопільської області – це одне із тих див, яке викликає захоплення та неймовірні емоції… Дивуватися є чому: підземелля Придністровського Поділля зі своїми вигадливими залами, галереями, гротами розкинулось на 23 кілометри на глибині сорока метрів! Не дивно, що ця печера – заповідник державного значення. Уся вона покрита темно-коричневими гіпсами, які у деяких місцях нагадують кришталь.

Двадцять мільйонів років тому вся ця південно-західна частина геологічної платформи була покрита мілководним Сарматським морем. З часом воно відступило, залишивши по собі могутні товщі гіпсів. Коли ж два мільйони років тому піднімалися гори Карпати, а Волино-Подільські плити “зарухалися”, ці товщини гіпсів розсіклися густою сіткою тріщин, куди з часом потрапила вода. Вона розмивала легкорозчинні породи, і у результаті складних процесів тріщини перетворилися у канали, утворюючи печери-лабіринти.

Ще через тисячоліття у зв’язку з поглибленням русел річок грунтові води знизились настільки, що печера повністю звільнилася від води. А її формування продовжувалося: на виступах окремих блоків, на стінах залів, де конденсувалася волога, виросли великі друзи гіпсових кристалів. Є тут і зал самого господаря печери, якого видно у профіль, а точніше його бороду, вуса, рот, ніс, око, чоло. Навіть у такому підземеллі є “тещин язик” і “зятеве горло”. А ще чудодійний камінь-“анальгін”: якщо до нього прикласти голову, коли вона болить, то біль пройде. Чудеса, та й годі!

 

17.00 год – виїзд додому.

Вартість поїздки – 450 грн (проїзд, страхування)

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

                                   Чернівці

Музей етнографії
дитячий
 дорослий
Вхідні  

+ екскурсія

10 грн
25 грн
Університет
 
 
Вхідні  

+ екскурсія

15 грн

 

45грн
Сонячна долина
 
 5грн

Тюльпанове поле ▬ 30грн, Кришталеві печери ▬ 25грн 

*Ціни вказані на 01.03.19

 

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) 

Телефони для довідок  0985594300, 0981050557, 0676998791.вул.кобилянської, дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, корпоратив, куди поїхати на вихідні, Маленький Париж, Музей під відкритим небом, паломництво церква храм святиня зарваниця тур, пасажирські перевезення, поїздки для школярів, ПП Лопатюк, романтична подорож, студентські поїздки, турецька площа, турфірми Хмельницького, тюльпани з Хмельницького, тюльпани поїхати, тюльпанове поле, церкви Чернівців, Чернівецький національний музей, чернівецький університет, Чернівці