Кулевча ( 7 чудес Свято-Миколаївського храму)

Виїзд з Хмельницького  о  21.00 год  від Будинку побуту (зупинка Юність)

Село Кулевча.

Його заклали на початку XIX століття болгари, які втікали від турків. Саме Сюди з усієї України та сусідніх країн стікаються православні, щоб подивитися на унікальні ікони, які знаходяться у церкві Миколи Чудотворця. Казанська ікона Божої Матері, яка пов’язана з відомою Полтавською битвою, її прикрашають засохлі лілії, які пускають молоді пагони. Ожилі квіти огортають Пречисту з немовлям залишаючи відкритими тільки їх лики. Кожен рік лілії зацвітають на День Святої Трійці, хоча це свято і не має встановленої дати.

Так само тут можна побачити копію Іверської ікони Богородиці, вона прославилася ще в часи імператора-іконоборця Феофіла в 829-842 роках. За легендою, коли воїн ударив її мечем на зображенні правої щоки Пречистої виступила кров.

Копія цієї ікони, кровоточить так само сильно, як і її оригінал. Так само своїми чудесами відомі ікони з ликом Спасителя і Почаївська.

Вже багато років служить тут протоієрей отець Павло, знаменитий своїми незвичайними імпровізованими проповідями.

У храмі є 7 чудотворних святинь: 

 –     Казанська Ікона Божої Матері, в якій самі по собі розквітають лілії на зрізаних засохлих стеблах.

 –   Сльози на щоці Касперівської ікони Божої Матері. 

 –   Ікона Нерукотворний Спас, яка має величезну цілющу силу.

 –  Кривавий лик ікони Іверської Божої Матері.

 – Проявлення на склі ікони цілителів Пантелеймона та Георгія Побідоносця.

 – Мироточащий Голгофський хрест.

 –  Один з чотирьох Поклонних Хрестів, встановлених на Україні.

Відчуйте і ви на собі силу Кулевчанского дива, яке зцілює тіло і душу. Здійснити паломництво в Кулевчу необхідно кожній віруючій людині.  Адже душа потребує духовного насищення, а тут панує надзвичайна благодать і відчуття абсолютного спокою…

08.00 – Божествинна літургія 
11.00 – молебень до чудотворних ікон

Прогулянка по м. Одеса

19.00 – виїзд додому.

        «КУЛЕВЧАНСЬКЕ ДИВО»

Свято – Нікольський храм с. Кулевча. Одеська область

        Ось уже кілька років Свято – Нікольський храм в невеликому селі Кулевча, розташований в 120 км від Одеси, є місцем паломництва тисяч людей.
Вони їдуть туди зі всієї України та зарубіжжя в надії знайти зцілення від своїх хвороб або вирішити складні життєві проблеми. А може побачити і доторкнутися до дива, яке так і називають – Кулевчанське диво.

         Чим так приваблює цей скромний сільський храм для такої великої кількості паломників?

         Відповідь дуже проста: своїми чудесами, які, безсумнівно, мають божественну силу. Почалися чудеса близько 10 років тому, коли на стіні храму раптом почала мироточити ікона мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. На цій іконі диво більше не повторювалося, зате почали мироточити інші ікони – мучениць Варвари, Катерини, князя Володимира. Все більше крапельок потім з’являлося на іконі Божої матері і образі Івана Богослова.

          А через півроку в центрі храму замироточив хрест – Голгофа. І мироточить досі. Причому рясно тільки в п’ятницю, суботу і неділю, коли в храмі йде служба. А в понеділок струмочки присихають. А через деякий час замироточила Касперівська ікона Божої Матері.

           Криміналісти Одеського бюро судмедекспертизи двічі приїжджали в Кулевчу. Після ретельного аналізу вони зробили офіційний висновок: цівки на іконі це « органічне маслянистоподобное речовина, походження якого встановити неможливо». Були зроблені спектограммы, графічні зображення речовин з Іверської і Касперівської ікон, і… ще одне диво! Спектограммы зійшлися, тобто міро і кров мають однаковий склад. Жоден експерт не знайшов причин, щоб звинуватити настоятеля Павла в обмані. Всі визнали – це диво! Кулевчанське диво!

        Після того, як у храмі замироточили ікони, отець Павло давав кожному парафіянину маленькі пакетики з крихітним шматочком вати, просочені миром. І через деякий час сталося ще одне диво. Подарований пакетик з просоченої миром ватою, парафіянка храму на довгий час забула в гаманці. Коли ж пакетик був знайдений, вміст її шокував. Вата проросла дванадцятьма маленькими зеленими квіточками, схожими на квітки бавовни. Фото цього дива і сама вата досі зберігаються в храмі.
      Паломникам батюшка обов’язково виносить криваву Иверскую Ікону Богородиці і
Касперівську ікону. Всі по черзі прикладаються до святинь. Для кожного настоятель отець Павло відкриває кіот Касперівської Божої Матері і пропонує вдихнути аромат, який йде звідти. При цьому батюшка радить не поспішати, затриматися перед іконою, попросити Господа і Божу Матір – як діти просять батьків. Зі смиренням, з вірою, надією на те, що отримаєш допомогу.

       Свято-Нікольському храму була подарована паломниками ікона Спаса Нерукотворного. «Вона була дуже темна, одні очі видно, але несподівано фарби швидко оновилися. Цей образ дуже діє на біснуватих»,- каже отець Павло.
         Але найбільше диво сталося близько семи років тому. Разом з іншими іконами почала плакати ікона Казанської Божої Матері. Під час літургії скло близько губ Божої Матері іноді запотіває, а біля очей виступає волога. Краплі тримаються до двох днів, а потім за півгодини висихають. Ті, кому батюшка пензликом переносив ці крапельки на язик, кажуть, що язик від печіння німіє від декількох годин до декількох днів.
           Тоді батюшкою в кіот Казанської божої Матері було вкладено кілька лілій. Коли вони зів’яли, парафіяни помітили, що у засохлих стебел стали з’являтися маленькі білі цибулинки, а з засохлих квітів почали виростати нові лілії з довжиною стебла до 30 см. Тепер щороку в п’ятницю після Пасхи, священиками і парафіянами зрізаються лілії, освячуються і ставляться в кіот Казанської Божої Матері. Там вони перебувають до Трійці.
Вони засихають, на них з’являються білі цибулини, потім молоді пагони, які дуже швидко ростуть, правильно обрамляючи лик Богородиці і, нарешті, квіти, які розцвітають на Трійцю, хоча це свято не має встановленої дати.

           Дивна річ відбулася і на іконі Георгія Побідоносця і Пантелеймона Цілителя. Коли її хотіли відреставрувати і відкрили, на склі із зворотного боку залишилося зображення ікони. І це зображення спостерігається і зараз.
Багато паломників у храмі прикладають до ікон хустки та рушники, щоб можна було забрати їх з собою для зцілення.

             У дворику церкви також є святиня – Поклінний хрест. Він є одним з чьотирох поклонних хрестів, які споруджені по чотирьох сторонах України з благословення старців.
У віруючих не прийнято цілувати лик і руки Господа, а тільки ноги. Якщо подивитися на той великий хрест, який утворили ці чотири точки на карті, то перший поклінний хрест – вершина знаходиться в Чорнобилі, другий – у Старому Почаєві, третій – у Харкові,на місці катастрофи імператорського поїзда, а четвертий – підніжжя великого хреста і є поклінний хрест с. Кулевча.

                Відчуйте і ви на собі силу Кулевчанского дива, яке зцілює тіло і душу. Здійснити паломництво в Кулевчу необхідно кожній віруючій людині.
Адже іноді рятує тільки віра і надія на чудо!

Вартість поїздки – 1250грн

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

Деталі та запис по телефону 0985594300, 0676998791, 0981050557.7 чудес, благодать, ікона, Казанська ікона, Кулевча, кулевчанське диво, лілії, Мироточащий Голгофський хрест., Одеса, поклонний хрест, чудеса