Дні поїздки – 08 грудня, 16 грудня, 19 грудня

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Діти завжди чекають свята. Вони ще такі маленькі і чисті, що вірять у казку — добру, щиру і з гарним закінченням. Подаруйте своїм малюкам цю казку! Помандруйте разом із ними у маєток святого Миколая! І дітям і дорослим буде цікаво побачити де мешкає Миколай, котрий щороку приносить дітлахам іграшки та ласощі, дарує їм почуття задоволення, радості та щастя.

Ми пропонуємо вам не чекати день Святого Миколая та візиту найулюбленішого героя малечі, а разом із дітьми самим вирушати до нього в гості!

Впевнені, такий тур  запам’ятається надовго! Тож готуйте листа Святому Миколаю – скоро зможете вручити йому особисто. 

Коломия. 

  • Музей Писанки

Виїзд до Коломиї, чудесне місто австрійської забудови. Коломия, чи правильніше сказати ціле Покуття – це колиска писанкарства, про історію якого дізнаємося в самому величезному в світі яйці, відомому музеї «Писанка». Майстриня покаже нам, як народжується диво-писанка прямо у нас на очах!

Музей збудовано в 2000 році в м.Коломия. Центральна частина музею має форму писанки. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, а експозиція у ньому налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів не лише України, а й інших країн світу. У колекції зберігаються традиції ще дохристиянських часів, та є й писанки з підписами відомих політичних діячів України, адже у музеї існує традиція – перші особи держави під час відвідин отримують біле кряче яйце, розтоплений бджолиний віск і писачок, яким залишають свій автограф на поверхні яйця, а далі спеціалісти його розписують як писанку.

  • Музей Гуцульщини

Це єдиний музей в Україні, де представлені всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян. Колекція налічує близько 50 тис. одиниць експонатів.

В експозиціях представлений розвиток мистецтва з XVII століття і до сьогодення. Деякі експонати датуються IV століттям до Різдва Христового і представляють землеробну культуру трипільців.

  • прогулянка містом

с. Шешори 

На річці Пістиньці, яка протікає у селі Шешори на Прикарпатті, утворився каскад водоспадів, відомих як Великий і Малий Гук.  
Водоспади, окрім того, що є надзвичайно гучними, звідки й слово «гук», виблискують на сонці сріблом, через що їх також знають як Сріблясті.
Особливо мальовничими водоспади бувають узимку в морозну пору. Тоді потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм. 

с. Пістинь

  • маєток св. Миколая – зустріч з святим Миколаєм та прогулянка по його резиденції (цікаво як для дітей, так і для дорослих)

Далі прямуємо в Пістинь. Тут відвідаємо маєток Святого Миколая і, звичайно ж, зустрівшись і з ним самим.Святий Миколай привітає зі святами. Потім запросить всіх в свій колоритний будинок. 

Володіння св. Миколая включають пошту чарівника, музей новорічно-різдвяної іграшки, спальню св. Миколая, де знаходиться дивовижне ліжко, застелене голубим покривалом.  Кімната, де зберігаються листи до Святого Миколая (якщо хочете написати і Ви лист – ми підкажемо вам адресу; кімната дитячої іграшки; кабінет Св. Миколая та кімната, присвячена природному парку “Гуцульщина”. В кінці нашої зустрічі всім слухняним дітям (дорослі адже теж великі діти 🙂 Святий Миколай подарує подарунки, всім неслухняним дасть “різки” (це особливий ритуал очищення від поганих вчинків), а потім і їм подарує подарунки.

м. Косів

  • сувенірний ринок

16.00-17.00 Виїзд додому

Вартість:  550 грн (проїзд,  страхування). 

  Окремо оплачуються вхідні квитки та екскурсійні.

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

тел.0985594300, 0981050557, 0676998791

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів)

Замовляйте відпочинок, який принесе Вам нові враження, відчуття та емоції!

 Список міток порожній