Виїзд з Хмельницького о 4 год.

Клавдіївська фабрика ялинковиих прикрас

продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.

Відвідавши унікальну екскурсію по Клавдієвській фабриці, ви пройдете декілька станцій:

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів. Неймовірно!

Серебрільний цех. Досвічений майстер покаже вам, як за допомогою спеціального розчину прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір. Майстерно!

Художній цех. Тут ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю покажуть вам секрети і особливості своєї техніки розпису. Неповторно!

Музей ялинкових іграшок. Перший на Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені кращі досягнення найбільших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний “Ермітаж”.

Чарівна кімната з сюрпризом. Новорічний настрій і незабутні спогади!

Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і фабрики і сфотографуватися на пам’ять.

Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут ви зможете придбати ялинкові іграшки  фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця!

+ МАЙСТЕР-КЛАС по виготовленню новорічних прикрас.

Київ

(прогулянка містом, McDonalds, Хрещатик, Києво-Печерська Лавра, музей Великої Вітчизняної війни – екскурсійні об’єкти можуть змінюватись, доповнюватись за Вашими побажаннями)

Екскурсія для школярів на завод Кока-Кола

Завод Кока Кола КиевКожному з нас добре відомий червоно-білий логотип компанії «Кока-Кола». За статистикою, його легко впізнають 94% населення земної кулі. Всі ми хоч раз в житті пробували напої, які випускаються під торговою маркою Кока-Кола, і смак найпоширеніших із них ми дуже легко розпізнаємо на смак.

Однак мало кому з нас відомі дивовижні факти, пов’язані з Кока-Колою. Наприклад, те, що основний напій виробляється за старовинним рецептом, який зберігається в найсуворішій таємниці і не змінювався з моменту його патентування наприкінці ХІХ століття. Або ж те, що в деяких країнах Кока-Колу споживають як ліки від застуди або нервових розладів.

Про це, а також про багато інших цікавих та дивовижних речей, що стосуються одного з найпопулярніших в світі напоїв, пропонуємо дізнатися не де-інде, а на місці його виробництва. Тим більше, що для цього не потрібно їхати за кордон – завод Кока-Кола знаходиться недалеко від Києва, існує з 1998 року і надає робочі місця більш ніж 2 тисячам співробітників.

Екскурсії на завод Кока-Кола проводяться як для школярів, так і для дорослих. На підприємстві у відвідувачів є можливість дізнатися про виробництво понад 20 видів безалкогольних напоїв: газованої води, нектарів, соків, питної столової води. Екскурсанти отримають інформацію про те, яку роботу доводиться виконувати виробникам тари, вуглекислого газу, фільтрів, цукру, співробітникам автотранспорту та багатьом іншим працівникам, перш ніж пляшка напою опиниться на полиці магазину.

Відвідувачам також розкажуть про основні компоненти Кока-Коли, в числі яких, до речі, один лише сироп-концентрат завозиться з Європи, а все інше – вітчизняне.

Процес виробництва – це ще не все. Запропонована екскурсія також ознайомить усіх бажаючих із невеликим музеєм, Музей Кока-Кола, де ви матимете змогу відчути справжні емоції від всесвітньо відомого бренду. І, звичайно, кожен екскурсант заводу Кока-Кола буде присутній на дегустації продукції, після чого отримає унікальні сувеніри, подарунки та позитивні емоції!

Замовлення поїздки просимо робити завчасно, у зв’язку з необхідністю наперед замовити екскурсії.

  • Завод Coca-Cola дозволяється відвідувати дітям старшим 12 років.

  • Дітям молодше 12 років прогулянка Києвом

Вартість 600 грн (проїзд, страхування)

Деталі уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791, 0981050557.

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, Київ, корпоратив, куди поїхати на вихідні, новорічна ялинка, поїздки для школярів, романтична подорож, студентські поїздки, туристичні фірми Хмельницького, фабрика ялинкових прикрас. Клавдієво
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!