Збір та виїзд з м.Хмельницького  о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

9.00 год – екскурсія до Музею під відкритим небом (Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту). (1,5 год)

 

На мальовничій північно- околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

10.30 год – церква Святого Миколая Чудотворця (оглядово)

Люди називають її храмом з покрученими куполами або “п’яною” церквою. Ніде в Україні не знайти подібної архітектури, а ось в Румунії – так. Власне, чернівецька церква була збудована за зразком одного із румунських соборів. Собор Святого Миколая був побудований в Чернівцях у румунський період Буковини (1919–1940). Він уособлює на Буковині православну румунську національну традицію.

11.00 год  – прогулянка містом, обід в кафе ( 1,5 год)

Турецька площа

Вул.Кобилянської

13.00 год -екскурсія до Чернівецького національного університету (2 год)

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтер’єрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

17.00 Кам’янець-Подільський

Хто не був в Кам’янці-Подільському той не бачив Україну, адже саме тут переплелись традиції та долі цілих народів, які бажали володіти цією твердинею і тільки час розпорядився щоб центр Поділля перетворився на маленьке, з неповторною красою, спокійне містечко. Не помилюся, якщо скажу, що на даний момент це найцікавіше мале місто в Україні. Старе місто придбало якийсь новий шарм і стало виглядати значно більше доглянутим і казковим. За наявності гарного вечірнього освітлення тут можна наробити дуже красномовні фото

19.00 год Виїзд додому.

Вартість поїздки -430 грн (проїзд, страхування)

уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791, 0981050557.

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.Камянець-Подільський вечірній, Чернівці