БАНЧЕНИ+АННИНА ГОРА 

Дати виїздів дивіться в «Графіки виїздів по святих місцях»

Збір та виїзд з м. Хмельницького о 5.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Картинки по запросу банчены монастырь фото

   У 20-ти км на схід від Чернівців, близько села Молниця знаходиться православний чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчени». На пагорбі, де розташована обитель, є джерело, з якого пили воду діти з сусіднього села, коли бігали сюди грати. Серед них був хлопчик, який мав фізичні вади. З часом всі стали помічати, що дитина одужує. Саме на цьому місці отець Лонгін вирішив звести спочатку церкву, а потім і монастир. Будівництво почалося в 1994 році., А в травні 1998 року монастир був освячений Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Всього за 17 років на пустирі було зведено шість храмів і скит. 

 При монастирі було створено притулок для дітей, де зараз перебуває більше 250 дітей. Православні віруючі приїздять сюди з усіх кінців світу, бо тут навіть стіни дихають благодаттю і святістю, кожний куточок наповнений вірою, любов’ю і гармонією. 

Картинки по запросу банчены монастырь фото

АННИНА ГОРА.

Картинки по запросу аннина гора монастырь фото

    Жіночий монастир Святої Праведної Анни був побудований на місці, де за легендою, на молитву дівчини до Господа сховати її від татар, земля розійшлась, сховавши дівчину від ворогів. На поверхні залишились тільки її «шовкові коси», які розвіяв вітер. Вже пізніше, на знак цього дива місцеві християни насипали на вершині могилу та встановили кам’яний хрест. Місце те почали називати — «Аннина гора».

Похожее изображение
Свято-Аннинський жіночий монастир Аннина гора – місце паломництва десятків тисяч православних християн, розташований на Анниній горі, що в місті Вашківці. Особливістю монастиря є чудотворна ікона «Господь Вседержитель», від якої за час існування монастиря було багато випадків зцілення від онкозахворюваннь й від інших захворювань: астми, церебрального паралічу, сліпоти. Прикладаючись до святих ікон монастиря, православні зцілюють не тільки тіло, а й душу. Для молитви до собору на Анниній горі, люди приходять щодня. Щоб поклонитись іконі, паломники (жінки) ідуть на колінах близько вісімсот метрів.

Похожее изображение

Вартість поїздки – 400 грн 

Телефони для довідок та запису 0985594300, 0981050557, 0676998791.Аннина гора., банчени, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, паломницькі поїздки, святі місця