“Львів та замки Львівщини” 2 дні
20-21 жовтня “Свято сиру і вина”
Міське свято Сиру і Вина — це гарна нагода більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та Україні, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та, безумовно, скуштувати доброго сиру та хорошого вина.
1 ДЕНЬ
Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту
(зупинка Юність)
9.00 год – Золочівський замок (екскурсія, фотосесія)
Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.
11.30 год – Підгорецький замок (екскурсія, фотосесія)
Підгорецький замок – історико-архітектурний шедевр ХVІІ століття, один із найкрасивіших замків України в стилі ренесанс, який за вишуканістю не поступається французькому Версалю. Розташований він у селі Підгірці Львівської області. Архітектурний ансамбль замку доповнює красивий парк. Це насправді пам’ятник садово-паркового мистецтва. Підгорецький парк було розбито у XVII столітті, він виконаний в італійському стилі. Це ледь не єдиний італійський парк в Україні. Цей замок є легендою про чарівну жінку, більш відому як «Біла панна»,про яку захоплююче розповість екскурсовод.
14.00 год – Олеський замок (екскурсія, фотосесія)
Олеський замок — найстаріший із збережених замків Львівської області, що розташований на 50-метровому пагорбі в південно-східній частині Бузької низовини.Історики вважають, що заснований він у XIII столітті, коли татарські орди зруйнували городище Пліснеське. Частина уцілілих жителів змогла перебратися в Олесько, де почали будівництво нової фортеці. В різні часи замок процвітав чи перебував у занепаді. У 1951 році від удару блискавки замок згорів дотла. Його відновлення і повторне відкриття відбулося лише в 1975 році. З того часу це філія Львівської галереї мистецтв і один з найцікавіших музеїв України. Відновлений замок активно використовували в кінематографії: тут знімались фільми «Пастух Янко», «Дике полювання короля Стаха», «Королева Бона», «Три мушкетери», «Борис Годунов». Зараз Олеський замок приймає туристів з усього світу, які хочуть побачити легенду на власні очі.
Поселення (номери зі зручностями).
Вечеря.
2 ДЕНЬ
Сніданок.
Львів
Екскурсійна прогулянка по Старому місту у супроводі екскурсовода (2 год) – прогулянка одним з найкращих міст не лише України, але й Європи
Вільний час для прогулянки містом до 16.00
Під час прогулянки містом ви матимете змогу відвідати колоритні кав’ярні, кафе, криївки, майстерні, театри, музеї, виставки…Час у Львові збігає дуже швидко, а цікавих місць надзвичайно багато.
Ми пропонуємо відвідати:
«Львівська майстерня шоколаду»
Шум, гам і загальні веселощі. На першому поверсі за склом видно ріки шоколаду і майстрів, що чаклують над ним
«Майстерня карамелі»
Єдина мережа кондитерських в Україні, де можна скуштувати натуральну карамель ручної роботи, кондитерам вдалося перетворити приготування карамелі на справжнє шоу, яке щодня відбувається на очах гостей «Майстерні карамелі».
«Криївка»
«Ти її з тисячі» – це про «Криївку». Хоча вивіски у цього закладу немає, але ви знайдете популярний ресторан за кілометровою чергою бажаючих в нього потрапити. Втім, «Криївка» – величезна, з безліччю залів, так що місця постійно звільняються.
Ось так у «Криївці» зустрічають гостей. Приготуйтеся при вході сказати «Слава Україні», «Героям Слава!» і сьорбнути горезвісний стопарик медовухи!
«Кумпель»
Це перша пивоварня Львова. Тут народжується пиво: мідні чани стоять прямо посеред залу. Можна прикластися до «Пивної Циці» – Венери Мілоської, вилитої з бронзи.
Правильно погладивши цю даму, можна отримати келишок пива. Ну і спробувати в пабі різних дивовижних сортів, наприклад, гжанець – темне підігріте пиво зі спеціями. Але особливо славиться пивоварня своєю метровою ковбасою – якщо все не подужаєте, її загорнуть із собою.
Музей-ресторан «Сало»
Сало як мистецтво? А чому б і ні! З національного продукту можна робити навіть скульптури – доведено музеєм-рестораном «Сало». Будь ласка: рука, вухо, груди і навіть людське серце…
Страви теж екзотичні, типу суші-сало або «губи Монро».
«Львівська копальня кави»
«Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе, антураж та аромат всередині кав’ярні дає право назвати її однією з найкращих у Львові.
-
«Дім легенд» – казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.
-
«Пошта на Друкарській» – поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмовий поштовий кави і смачні десерти.
-
«Гасова лямпа» – тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настоянки: «бензівку», «нафтівку», «гасівку».
-
Ресторація «М’яса та справедливості», де живе і керує львівський кат. Величезний вибір м ясних страв!
-
«Під золотою розою» – єврейська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися та багато іншого.
16.30 – 17.30 год – Етно-музей «Шевченківський гай»
Музей народної архітектури та побуту у Львові — це музей під відкритим небом, де можна ознайомитись з побутом українців.Cьогодні на території етнозони Музею розташовано 124 пам’ятки архітектури, котрі об’єднані в 54 садиби.
18.00 виїзд додому
Орієнтовно 22.00 год- приїзд в м.Хмельницький