Закарпаття 3 дні. «ЗАКАРПАТСЬКІ ОЗЕРА»

(ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ)

Дати виїздів по вихідних (ПТ-СБ-НД) ▬ ЩОТИЖНЯ

+Можливісь одноденної поїздки в Угорщину.

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 3.00 год від Будинку побуту  

(зупинка Юність)

 1 ДЕНЬ 

 Мукачево. Замок Паланок

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.

Берегово 

Обід в кафе. Радимо спробувати національних страв (бограч, ріплянка, грибна юшка, кнедлики).

Термальні басейни

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин .

Результат пошуку зображень за запитом "берегово"
Нещодавно на одну з цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням.

 

Дегустація вишуканих закарпатських вин.

Поселення у номерах зі зручностями на два номери (душ, туалет) район м. Берегово

Вечеря. Відпочинок.

 2 ДЕНЬ (на вибір)

Сніданок.

або

Угорщина –  Будапешт або Ніредьгаза

При наявності біометричного закордонного паспорта або звичайного +наявність шенгенської візи є можливість провести цей день в Угорщині.

Будапешт ▬ вартість поїздки:  1250грн.

Деталі за посиланням: https://ekotur.com.ua/blog/2018/05/13/budapesht/

 Ніредьгаза ▬ (океанаріум, зоопарк, шопінг) вартість поїздки:  1150грн.

Деталі за посиланням: https://ekotur.com.ua/blog/2018/05/17/niredgaza/

або

   Ужгородський замок

 Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст.ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.

Краєзнавчий музей Старе село краєзнавчому музеї під відкритим небом «Старе село», який знаходиться безпосередньо поряд з Ужгородським замком, зібрані експонати найтиповіших українських сільських будинків з усього Закарпаття.

 Чани у Лумшорах

Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори,  останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття. Така феноменальна популярність пояснюється просто – тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру. А розмірів тут вистачає, як, власне кажучи, і чанів, вірніше, закритих купалень на березі гірської річки Турички. Уздовж її русла влаштовані штучні перекати для підвищення рівня води в тих місцях, звідки відпочиваючі спускаються до річки, щоб охолодити розпарене в чані тіло.

Вечеря (сауна, шашлик за бажанням)

 

3  ДЕНЬ 

Сніданок.

Косино. Термальні басейни

Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.

Пов’язане зображення

За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62 (г/дм3), натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.

За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та біліарної системи.

Результат пошуку зображень за запитом "косино"

А також 7 унікальних саун

Евкаліптова, трав’яна, римська, угорська, соляна лисяча нора, крижана печера і хамам.

 

Результат пошуку зображень за запитом "косино"

 

Замок “Сент-Міклош”

Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у її стінах не тільки проводять екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії.

Пов’язане зображення

Як будь-яка порядна середньовічна фортеця “Сент-Міклош” зберігає свої таємниці: господарі можуть показати кілька подвійних стін, що утворюють таємні проходи. Основні приміщення мають сферичні склепіння, в той час як вежі палацу зроблені у формі хрестоподібних дахів. У глибоких підвалах під фортецею колись зберігалося зерно. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи.

 

На одній з терас “Паланок” є скульптура Ілони Зріньї і її сина Ференца Ракоці — княгиня Зріньї прославилась непримиренною боротьбою проти австрійської корони. “Паланок” витримав довгу і важку облогу імператорського війська, і став місцем боротьби княгині. На противагу цій героїчній історії “Сент-Міклош” — це замок кохання.

Тут Ілона Зріньї зустрічалася з графом Імре Текелі — трансільванським аристократом, головою повстанців-куруців. Княгиня була на 14 років старша за свого коханця. Австрійська влада, яка була в курсі діяльності і настроїв Текелі, засуджувала пару. Коли про кохання двох бунтарів дізналися при дворі, Європа спостерігала за нею, затамувавши подих. Згодом княгиню було схоплено і вислано за межі Австро-Угорщини, але в замок повернувся її син Ференц ІІ Ракоці, на чолі оновленої повстанської армії.

17.00 год  —  Виїзд додому.

 

Вартість: 1450 грнз 10.10.18р. 1600 грн (проїзд, проживання, страхування). 

Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.*

Замок Паланок -50 грн,  Берегово «Жайворонок» — 220 грн/2,5 годУжгородський замок – 20 грн,   Чани – 100 грн/год, Косино -400 грн/3 годСент Міклош — 10 грн

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел.0985594300, 0981050557, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!Список міток порожній
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!