Рівне 

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год

від Будинку побуту (зупинка Юність)

Перша відома письмова згадка про Рівне як про один з населених пунктів Галицько-Волинського князівства датована 1283 р. Проте, як стверджують місцеві археологи, Рівне на 250 років старіше. Під час останніх досліджень місцеві науковці відшукали будівлі, керамічний посуд, залишки зброї і будівель, датованих 10 століттям.

Рівненський музей ковальського мистецтва має більше сотні витворів ковальського мистецтва.

Нині у музеї зібрано більше сотні експонатів, це витвори кращих ковалів України, що були представлені на різноманітних фестивалях. Це переважно роботи відомого майстра з Донецька Віктора Михальова, майстра сучасного прикладного мистецтва, члена Спілки ковалів України. Також тут є роботи майстрів з Рівного та інших міст України.

Масивні ковані скульптури розмістили просто неба, натомість більш тонкі вироби знаходяться у приміщенні, понад сотню експонатів. Тут експонують і рицарські обладунки, і філігранну скриню, і шахи, і канделябри несподіваних форм.

На газоні в дворі підприємства встановлені понад десяток різноманітних металевих фігур. Найбільша з них – двохметровий ведмідь з вудочкою та відерцем.

Лебедине озеро

 Лебедине озеро (або «Лебединка») знаходиться в районі колишнього палацу Любомирських біля річки Устя. Іноді палац ще називають Рівненським замком. Ця територія – одна з найцікавіших у Рівному з точки зору відпочинку, а тепер тут мають розпочатися й археологічні пошуки. 

Музей “сонячного каменю” у місті Рівне

Бурштиновий Рівне тільки тому, що тут знаходяться унікальні місця з покладами дорогоцінного каміння. Для всіх туристів прямо в центрі міста відкрито «Музей бурштину».

Серед експонатів музею – шматки янтару віком до 40 млн. років, знайдені в різний час на території Рівенщини, а також виготовлені з нього ювелірні вироби. Зокрема, експонується прадавній янтарний виріб в Україні – диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років. Прикрасою музею вважаються камені, в яких ще закристалізувалися комахи. Представлений шматок дикого янтару вагою близько 2 кг.

Рівне – Зоопарк

Рівненський зоопарк – один з найцікавіших зоологічних парків України. Його населяє 150 видів тварин.

Пов’язане зображення

Серед них ви побачите хижаків, приматів, гризунів… Тут можна спостерігати, як годують тигра й лева, взяти шефство над твариною або здійснити іншу добру справу.

Пов’язане зображення

Костел Святого Антонія

Чудовою архітектурною окрасою Рівного є колишній костел Святого Антонія,зведений в стилі неоготики. На його фасаді можна побачити чудовий годинник.

В середині будівлю прикрашали фрески і вітражі. Починаючи з часів СРСР, костел використовують як Будинок органної музики. Споруда здивує вас своєю незвичайною красою і величчю.

17-00 Виїзд в Хмельницький

Вартість поїздки – 450 грн (проїзд, страхування) 

Окремо оплочується екскурсійний збір та вхідні квитки.

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) .

Деталі уточнюйте за тел.098-559-43-00,

098-105-05-57, 067-699-87-91.замок, зоопарк, рІВНЕ
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!