Збір та виїзд з м.Хмельницького о 13.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Приїзд до Вінниці. Вільний час.

Вінниця -звичайно, за кількістю і якістю пам’яток його неможливо порівняти з Чернівцями, Львовом та Луцьком, проте охайність міста і вдала спроба його очільників і мешканців зробити з міста “цукерку” виправдала себе. Вінниця – місто, в яке постійно хочеться повертатися. Вона – чи не єдине місто, яке хочеться любити не за красу архітектури, а за його прагнення стати найкращим. Вінниця – прекрасне місто, де приємно відпочивати, гуляти, насолоджуватись життям! Пропонуємо ознайомитись з цікавинками Вінниці та з тими місцями, які обов’язково потрібно побачити! І це не просто місця, це місця, які роблять  Вінницю особливим містом!

 

 Пропонуємо відвідати:

Національний музей-садиба М.І. Пирогова

Музей Пирогова відкритий на території садиби Вишня, де останні 20 років жив і працював видатний хірург, анатом, вчений і педагог Микола Іванович Пирогов, якого вважають засновником військово-польової хірургії, а також Товариства Червоного Хреста.

Музей-садиба Пирогова відносять до найважливіших об’єктів культурної спадщини України!
На території музею ви зможете побачити:
   ✓ будинок, в якому жив геніальний хірург Микола Іванович Пирогов, тут є все про життя і діяльність всесвітньовідомого лікаря;
 музей-аптека з інтер’єрами приймальні та операційної;
 ✓ церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого Пирогова;
 ✓ меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І.Пироговим.

Водонапірна вежа

Візитівка Вінниці – 106-річна Башта на Європейській площі, вона була побудована в 1911 році для першого міського водопроводу, як Водонапірна вежа у Вінниці. Дивно, але будівля тепер виглядає майже так само, як і раніше.

Музей ретро-техніки «Автомотовелофоторадіо»

Для шанувальників техніки – це суперможливість не лише побачити раритетні мотоцикли, велосипеди, патефони, фотоапарати, а й посидіти за кермом омріяного авто, сфотографуватися в історичному образі, примірявши військову форму різних країн. Невдовзі автомотовелофотомузей планує створити оригінальні екскурсії містом на кабріолетах та елегантних ретро-автомобілях.

Незвичайні скульптури та пам’ятки

Пам’ятники бувають різні. Цікаві й нудні, з історією та просто модні. Вінниця демонструє своїм туристам не тільки класичні скульптури, а дещо незвичне.

Тут можна побачити і сфотографуватися з сучасними героями й образами: дівчиною на кулі, одягнутою в вишиванку, бронзовими музикантом і поетом, художником та його пуделем і навіть зі стоматологом. У центрі міста можна потиснути руку й обійняти монументальну власницю готелю «Франція», зодягнуту в металічне мереживо та парчу. Гарна нагода для любителів «селфі» викласти до соціальних мереж унікальні фото.

А ще можна прокататись з вітерцем на нових сучасних трамваях.
І що найважливіше, це те, що вінницькі трамваї не лише комфортні, а у сучасні, адже оснащені безкоштовним Wi-Fi!
 

Також рекомендуємо відвідати один із найстарших планетаріїв України – Вінницький планетарій

Екскурсія до Вінницького планетарію

Вінниця в мініатюрі

В Центральному міському парку, замість колишньої Алеї закоханих, є нова локація, де представлено 12 зменшених копій знакових споруд та будівель міста.

 

 

McDonalds

Звичайно, як без цього!

Результат пошуку зображень за запитом "вінниця макдональдс"

Єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан знаходиться у Вінниці!
Світломузичне шоу фонтанів у Вінниці стало туристичною визначною пам’яткою не лише міста, а й усієї України.

Унікальність фонтану Рошен у тому, що він не стаціонарний, а плаваючий, для збереження взимку затоплюється, перебуваючи в холодні дні під льодом. Він найбільший в Європі серед подібних!
І він найкращих для ромнатичних прогулянок увечері.

З 21.00– шоу-програма.

 

 

22.15 -виїзд  з м.Вінниця

Вартість поїздки -250  грн (проїзд, страхування)

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) ,

уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791, 0981050557.Віниця, Вінницькі фонтани, макдональс, мініатюри, планетарій, Ретро-музей, Рошен, скульптури, фонтани

ekotur.com.ua

Напишіть Ваше запитання або зателефонуйте: 067 6998791