“Луцьк + Рівне (зоопарк) 1 день

Дати виїздів дивіться: Календар одноденних поїздок на Вересень 2018

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год

від Будинку побуту (зупинка Юність)

Результат пошуку зображень за запитом "луцьк"

Луцьк

Історичний центр Волині, одне з найдавніших міст України. Перша згадка про нього міститься в Іпатіївському літописі близько 1085 року. Назва міста, скоріш за все, пішла від слова “лука” – вигину річки Стир, яка оточує історичний центр міста. Інша версія походження назви міста – від вождя слов’янського племені дулібів Луки. 1093 року утворюється Волинське удільне князівство, в складі якого Луцьк набуває важливого значення. Основне укріплення міста – Верхній замок, будувався протягом ХІ – ХІІІ століть. Спочатку це були потужні дерев’яні укріплення. Вони постраждали під час татаро-монгольської навали. До системи оборони міста входили Нижній (Окольний) замок і міські мури.

Замок Любарта або Верхній замок

Замок Любарта у Луцьку, або Верхній замок, став своєрідним символом Волині. В’їзна вежа цієї фортеці зображена на 200-гривневій купюрі. За свою багатовікову історію замок не раз змінював власників та перебудовувався. Проте нині замок Любарта є однією із найкраще збережених фортець в Україні.


Жоден замок не обходиться без легенд. Не оминула така доля й замок Любарта у Луцьку. У одній із найвідоміших легенд розповідається, що під час облоги міста ордою кочівників, поранили князя. Відчуваючи близьку смерть, він наказав усі коштовності заховати у замкових мурах. І воля його була такою: з тим, хто знайде ці скарби, траплятимуться нещастя доти, поки він не віддасть знайдені скарби на благо міста.

На подвір’ї замку є залишки фундаментів церкви Івана Богослова, яка вже у XIII ст. була соборною і вважалася найважливішою святинею Волині. Церква була князівською усипальницею Любарта і його синів. У 1897 році на фундаментах колишньої садиби владики постав будинок повітовою скарбниці у стилі класицизму. Зараз в ньому розташовано музей давньої книги.

Рівне – Зоопарк

Рівненський зоопарк – один з найцікавіших зоологічних парків України. Його населяє 150 видів тварин.

Пов’язане зображення

Серед них ви побачите хижаків, приматів, гризунів… Тут можна спостерігати, як годують тигра й лева, взяти шефство над твариною або здійснити іншу добру справу.

Пов’язане зображення

17-00 Виїзд в Хмельницький

Вартість поїздки – 520 грн (проїзд, страхування) 

Окремо оплочується екскурсійний збір та вхідні квитки.

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) .

Деталі уточнюйте за тел.098-559-43-00, 098-105-05-57, 067-699-87-91.Високий Замок, замок, зоопарк, Луцьк, рІВНЕ