ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ, ДУБИНСЬКИЙ ЗАМОК, ТУНЕЛЬ КОХАННЯ

 Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту

(зупинка Юність)

9.00 год приїзд в с.Тараканів. Екскурсія Тараканівським фортом. (1,5 год)

Результат пошуку зображень за запитом "тараканівський форт"

ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ 

Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою.Сьогодні від фортеці залишилися лише руїни. Але неймовірна кількість легенд, які досі оточують форт, і містичні залишки колись гарної будови щороку приваблюють все більше туристів.Тараканівський форт, Тараканів
Згідно однієї з легенд, це місце перетворилося на Місто привидів. Кажуть, примари тут дійсно є і вже багато років поспіль лякають місцевих жителів. Можливо, це пов’язано з тим, що на початку 20 століття тут загинуло дуже багато солдатів і вони досі не можуть знайти спокій. Багато людей зараховують Нову Дубенську фортецю до числа найбільш містичних місць України. Історія Тараканівського форту Тараканівський форт – яскравий приклад того, як можна недооцінити свої власні засоби захисту. Фортеця була побудована ще у кінці 19 століття для захисту західних кордонів Російської імперії. Звідси добре проглядалася розташована поруч залізниця. Але, під час Першої світової війни росіяни вирішили, що форт їм не дуже потрібен. Тому фортецю здали полякам практично без бою. Отямившись, форт вирішили повернути. Але для цього довелося докласти величезних зусиль. У результаті, форт, зруйнований власною ж артилерією, був відбитий.
Чесно кажучи, після численних мандрів, важко побачити в Україні щось таке, що вразило би дуже сильно. Але Дубенський (або ж Тараканівський) форт перевершив усі сподівання. Та інформація і фото, що є в Інтернеті, не передають і маленької частки того враження, яке справляє ця споруда.

 

11.00 год – Дубно. Дубенський замок  (2 год)

ДУБЕНСЬКИЙ ЗАМОК

Замок князів Острозьких XVст. В м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.

Пов’язане зображення

13.00-14 .00 год – переїзд до Тунелю кохання. 

14.00 – 16.00 год – прогулянка, фотосесія, відпочинок.

ТУНЕЛЬ КОХАННЯ

Пов’язане зображення

Тут ніколи не жили королі чи принцеси і не відбувались драматичні історичні події. Ця туристична пам`ятка заслужила визнання виключно своєю красою. Красою, створеною магією найвидатнішого у світі архітектора – Природи. А історію тут творять романтики. Щодня, ті, хто приїжджають сюди у пошуках кохання. Адже, кажуть, саме тут воно і живе. Блукаючи довгою доріжкою під алеями то зеленого, то багряно-червоного, то золотого віття. І якщо ви хочете знайти кохання – варто лише попросити, стоячи тут. Це місце так і називається – Тунель кохання.

 

Вартість поїздки 500грн (проїзд, страхування)

 

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші 

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів),

уточнюйте за тел.0985594300, 0981050557, 0676998791.

Екскурсійний збір та вхідні квитки  квитки оплочуються окремо.відпочинок Україною, Вролинь, дитячі поїздки, Дубенський замок, Дубно, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, Замки Волині, корпоратив, куди поїхати на вихідні, Остріг, пасажирські перевезення, поїздки для школярів, ПП Лопатюк, романтична подорож, студентські поїздки, Тараканівський форт, Тунель кохання, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!