Збір та виїзд з м.Хмельницького о 5 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

 7.30 —    сніданок 

10.00 —  Приїзд в м.Київ, зустріч з екскурсоводом.

Гостинний, світлий, затишний, древній, з позитивною енергетикою і безліччю дивовижних місць, — все це можна сказати про головне місто нашої країни.

Що подивитися в Києві: 15 місць, які не можна пропустити

Київ – столиця України. Місто за європейськими мірками велике та привабливе. Київ унікальний за своєю географією: місто поділене навпіл однією з найбільших річок Європи – Дніпром. Посеред річки розташовані величезні зелені острови. Наприклад, площа Труханового острова складає 4,5 квадратних кілометри, що більше за Центральний парк у Нью-Йорку.

Результат пошуку зображень за запитом "дніпро річка"

Обзорна екскурсія Києвом. Тривалість 3 години.

На цій екскурсії Ви побачите головні визначні пам’ятки міста, а також оглядові майданчики, де відкриваються захоплюючі дух панорами Києва.

Володимирський Собор

Православний Володимирський собор у Києві є головним храмом Української Православної церкви. Одна з видатних святинь столиці вражає своєю красою і величчю. Різноманіття форм і багатство фарб храму не залишають байдужими нікого, хто тут побував. Собор по праву називають великим шедевром релігійного мистецтва.

Оперний театр

У центрі Києва, там, де перетинаються велелюдні столичні магістралі — вулиці Володимирська і Богдана Хмельницького, якраз посередині між золотоверхою Софією і класичною спорудою Національного університету імені Тараса Шевченка знаходиться будівля, яку поетично назвали храмом муз, архітектурною перлиною Києва. Це — Національна опера України імені Тараса Шевченка.

Золоті Ворота

У центрі Києва, неподалік від Софійського собору, з часів правління Ярослава Мудрого прекрасно зберігся архітектурний та історичний пам’ятник, унікальна пам’ятка оборонної та культової архітектури Київської Русі – Золоті ворота. Як і Софія Київська, Золоті ворота належать до найдавніших споруд Східної Європи першої половини XI cт. Тоді спорудження представляло собою грандіозну фортецю, що має широкий проїзд.

Головні ворота в Києві названі Золотими, безперечно, за аналогією з головними міськими воротами Царгорода. Золоті ворота були не тільки найпотужнішою ланкою в системі укріплень стародавнього міста, але й парадним в’їздом до Києва.

Софіївський собор

Однією із найдавніших пам’яток Київської Русі, яка збереглася до наших часів, є Софійський собор. Він розташований в історичному центрі Києва і є шедевром світової архітектури.
Софійський храм бере початок із 11 століття, як і Києво-Печерська лавра. Під час будівництва святині залучалися іноземні архітектори та робочі. Знаменитий собор вважався головним в Київській Русі, був духовним, культурним і політичним центром, тут висвячували в митрополити, помазували князів, приймали послів, проводили церковні і світські (віче) збори.
Результат пошуку зображень за запитом "софіївський собор"

Михайлівський Собор

Михайлівський Золотоверхий собор входить до списку найбільш популярних місць Києва. Розташований собор у культурному центрі столиці і є сусідом не менше популярних Золотих воріт і Андріївської церкви. Храм має особливе значення для киян, бо присвячений захиснику Києва архангелу Михаїлу. За переказами, купола саме цього собору вперше були покриті позолотою. Звідси й назва – Золотоверхий. У 12 столітті він служив місцем поховання князів.

Пов’язане зображення

Андріївський Узвіз, Андріївська церква

Андріївським узвозом називають мальовничу вулицю Києва, яка була найстарішим шляхом, що з’єднує важливі торговельні території. Свою назву це цікаве місце Києва отримало від Андріївської церкви (зведеної у середині 18 століття), котра розташована вгорі узвозу. На звозі, безсумнівно, є на що поглянути. Саме тут ви зможете зануритися в атмосферу старовини, затишку та долучитися до незвичайної історію, яка панує тут на кожному кроці. Вашій увазі постануть чудові архітектурні шедеври, легендарні провулки та площі, а також такі культурні заклади, як Музей Булгакова та Музей однієї вулиці.
Пов’язане зображенняМайдан Незалежності

Майдан Незалежності – це серце столиці України, яке б’ється в унісон з тими, подіями, які переживає держава і, зокрема, Київ. Носити звання головної площі країни – це велика честь і недарма саме Майдан Незалежності був удостоєний такого почесного титулу.

Майдан Незалежності або в простолюдді Майдан наразі є легендарним місцем в Києві. Не дивлячись на останні події в нашій країні, які завдали значної шкоди архітектурному ансамблю цієї пам’ятки, її все ж варто відвідати. Площа знаходиться між найпопулярнішою вулицею столиці Хрещатиком, вулицями Софіївскою, Інститутською, Б.Грінченка та інших. Не втрачайте можливості відчути дух недавніх і історично значущих подій для України!

Результат пошуку зображень за запитом "майдан незалежності київ"

Хрещатик

Хрещатик – головна вулиця Києва, розташована неподалік від місцевості, де колись князь Володимир Великий хрестив свою родину. Мабуть, саме так виникла назва вулиці, але згідно іншої версії, назва походить від Хрещатого Яру (місцини, що перехрещена ярами).

У теплу пору року можна відпочити, присівши на одну з лав, у розташовані вздовж Хрещатика, у тіні каштанів. По лівому боку уздовж Хрещатика простягнувся каштановий бульвар, особливо гарний навесні, у травні, коли каштани розквітають.

Пов’язане зображення

Урядовий Квартал

Тут ви побачите Маріїнський палац, споруджений до 1752 року за проектом архітектора Растреллі, – церемоніальною резиденцією Президента України (що нині і вже не перший рік перебуває на реконструкції). Будівлю Верховної Ради України – побудованою в 1939 спеціально для ВР – законодавчим серцем нашої країни. І ступите на  вулицю Грушевського. Де нас чекає другий форпост державної влади – виконавчої – будинок Кабінету Міністрів України. Між іншим, найбільш значна адміністративна будова Києва – 235 тис. кв. м. Спробуємо не вивихнути шию, вивчаючи цей «монструозний» зразок радянської урядової архітектури, і звернемо ліворуч, на вулицю Садову. Яка приведе нас до Інститутської, а також Національного банку України. Ця будівля з’явилася на світ у 1905-му (пізніше добудовувалася) і досі вважається однією з найкрасивіших будівель столиці. А ще можете звернути на вулицю Банкову, до візитки чудового київського архітектора Владислава Городецького – Будинку з химерами.

 

Ця чарівна будова, обліплена масою фігур тварин і фантастичних істот, зараз є черговою резиденцією Президента України (Адміністрація якого, до речі, знаходиться рівно навпроти). Потрапити сюди не так-то легко. Від простих смертних Будинок з химерами відокремлює два кордони міліції. У вихідні, якщо народу не дуже багато, є шанс пробитися за перший кордон і поглянути на творіння Городецького з-за другого паркану. Можна також записатися на безкоштовну екскурсію по Адміністрації (яка включає і Будинок з химерами), заповнивши анкету на президентському сайті. Але кількість бажаючих настільки велика, що всередину ви потрапите в кращому разі через кілька місяців.

Наводницький парк (Скульптура легендарним засновникам Києва – братам Кию, Щеку, Хориву і сестрі їх Либідь).

Київ давно має славу міста, де є безліч мальовничих місць для масових гулянь. Серед таких місць – популярний Наводницький парк, що простягнувся від станції метро «Дніпро» до мосту Патона . З висоти пташиного польоту площа парку утворює трикутник: метро – міст – Набережне шосе. Парк, який раніше носив ім`я радянського воєначальника В.М. Примакова, має площу понад 11,2 га і протяжність близько 750 метрів. Ближче до мосту Патона існує   Скельний сад, багатий оглядовими майданчиками і різними декоративними гірками. На території парку знаходиться   знаменитий пам`ятник засновникам Києва: Кию, Щеку, Хориву і їх сестрі Либідь   у човні. Підніжжя постаменту має басейн, створюючи враження що він пливе. Подейкують, що саме Либідь свого часу надихнула режисера Стівена Спілберга при створенні сцени з фільму «Титанік». До пам`ятника люблять приїжджати весільні процесії і фотографуватися на його фоні. Крім того, існує прикмета: якщо молодята, стоячи спиною до символу Києва, закинуть весільний букет точно в човен, то їх сімейне життя буде довгим і щасливим.

 Аскольдова Могила

Сам князь Аскольд — один із найбільш яскравих і водночас загадкових персонажів нашої історії. Є відомості про те, що він був хрещений у Царгороді в 860-і роки, прийнявши християнське ім’я Микола. Повернувшись до Києва, Аскольд не тільки не зрікся нової віри, а й робив спроби поширити християнство на Русі. Легенда стверджує, що Аскольд був похований дружинниками-християнами на місці загибелі, а над його могилою споруджена невелика дерев’яна капличка, освячена на честь небесного покровителя Аскольда (Миколи), святителя Миколи Мірлікійського. У свою чергу, вчені висувають гіпотезу, згідно якої історія вбивства Аскольда і Діра — цілком фольклорний сюжет. Проте Аскольдова могила і сьогодні вважається місцем поховання київського князя.
Результат пошуку зображень за запитом "аскольдова могила"

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська лавра – православний монастир, заснований у 1051 р. монахами Антонієм і Феодосієм поблизу Києва. В ХІ ст. монастир став центром розповсюдження і затвердження християнства у Київській Русі. У ХІІ ст. монастир отримав статус «лаври» – головного великого монастиря. Назва лаври «Печерська» походить від слова «печери», бо саме у печерах на її території оселялись перші монахи. Частими відвідувачами печерного монастиря були князь Ізяслав, син Київського князя Ярослава Мудрого та київська знать, яка жертвувала кошти на будівництво наземного храму та келій.

13.00-14.00 Зупинка на обід. 

14.00-16.30 Вільний час

17.00 Виїзд в м.Хмельницький

Вартість поїздки -550 грн (проїзд, страхування)

 Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів)

Телефони для довідок 

0985594300, 0981050557, 0676998791.

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

 Андріївська церква, Андріївський Узвіз, Будинок з химерами, Володимирський собор, екскурсії в Київ, Золоті ворота, Київ, Майдан Незалежності, Михайлівський Собор, Наводницький парк, Софіївський собор, Театр оперний, Урядовий Квартал, Хрещатик
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!