Поїздка в Маріїнський духовний центр в Зарваниці

 Збір та виїзд з м.Хмельницького о 7.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Дати виїздів дивіться в «Графіки виїздів по святих місцях»

 Із давніх-давен прочани з усієї України та з усього світу йдуть до Зарваницької Божої МатеріСвяте місце Зарваниця славиться чудотворною іконою Пресвятої Богородиці. І, здається, що тут, серед цієї чудової краси і тихоплинної річки Стрипи, серед душевного спокою та єднання людини з Богом, чарівний земний рай.

Славна Зарваниця зберегла найбільші цінності предків, котрі у жертовній посвяті завжди відкривали серця Господові і аж до наших часів донесли вічносяюче світло віри Христової.

За давнім переданням, Зарваницька святиня бере свій початок із чуда явлення Пресвятої Богородиці та її ікони монаху Києво-Печерської Лаври. Сталося це в 1240 році, коли, рятуючись від навали орди хана Батия, який спопелив Київ, інок-християнин втік на галицько-подільські землі, звідки був родом. Знесилений багатомісячними скитаннями, вкритий кривавими ранами, ледве живий, чернець заснув, зморений сном, у якому раптом йому з’явилася Пресвята Діва Марія, яка простягала нещасному свій рятівний омофор. Прокинувшись, чернець  побачив перед собою чудотворний образ Божої Матері з Дитятком Ісусом на руках, що височів над джерелом.

Зарваниця

Обмивши рани водою з джерела, він із подивом зауважив, що вони загоїлись. Вдячно поклонившись Богові за чудесний порятунок, монах збудував каплицю, в якій молився перед явленою іконою, та невеличку печеру для себе, і з того часу Зарваниця стала місцем паломництва й чернечого подвигу. Із давніх-давен молитва перед чудотворним образом у Зарваниці та споживання води з чудотворного зарваницького джерела приносила зцілення від багатьох недугів.

Хресна Хода

Похожее изображение

Це урочиста процесія де головним є великий Хрест. Хрест як символ розіп’ятого Ісуса за наші гріхи. Традиційно таке паломництво відбувається у липні. Марійський (тобто присвячений Пресвятій Богородиці) духовний центр у Зарваниці є однією з найвизначніших католицьких святинь світу і найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Із усіх святих куточків України Зарваниця збирає щороку найбільше прочан, кількість яких іноді сягала й 2-х мільйонів паломників. Зарваницький духовний центр –  це великий церковний комплекс. Крім церкви Святої Трійці, де зберігається ікона Пресвятої Богородиці Зарваницької, на західній околиці села зведено величний собор Зарваницької Божої Матері. Собор має верхню і нижню церкви, а також кілька каплиць. Поряд із храмом – 75-метрова дзвіниця.

Озеро Святої Анни.

Одним з найцікавіших місць біля Почаєва, яке постійно відвідує нескінченний потік туристів – джерело Святої Анни або, як ще називають це місце – озеро Святої Анни.

Воно здавна було відоме своїми цілющими властивостями, тож сюди приїздять не лише з різних куточків України, а й із Європи. 

Картинки по запросу озеро Св.Анни)

 

Вона у джерелі Святої Анни  не замерзає навіть у найлютіші морози. Її температура сягає від 4 до 6 градусів. Під час хімічного аналізу і джерельні воді виявили високий вміст срібла та кременю. А про її цілющі властивості розповідають легенди. Кажуть, що купання в джерелі допомагає від багатьох недуг. А ще Свята Анна покровительствує жінкам, що хотіли б народити дитину, кажуть монахині.

 

 Вартість поїздки – 330 грн 

Деталі уточнюйте за тел.0985594300, 0981050557, 0676998791.Зарваниця, озеро Святої Анни, паломництво, святиня, тур, храм, хресна хода, церква

ekotur.com.ua

Напишіть Ваше запитання або зателефонуйте: 067 6998791