Закарпаття 4 дні. “ЦВІТ САКУРИ”

Дати: 28-29-30.04.-01.05.

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 3.00 год від Будинку побуту

(зупинка Юність)

1 ДЕНЬ

Заповідник “Сколівські Бескиди”

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області. Унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

 

Лінія Арпада

Лінія Арпада — наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 — 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів по Карпатському хребту

 

 

▬ Обід (колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками) 

Прогулянка до водоспаду Шипіт Карпат

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з мальовничим водограєм.

 

 Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить «Шипіт», струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.

 

Канатно-крісельний підйомник в Пилипці. Гора Гемба

 

Високогірне селище Пилипець, що причаїлося при підніжжі гір Гимба та Магура має давню історію. Перша згадка про нього в угорських писемних джерелах відноситься до 1463 року.  За часи незалежності Пилипець перетворився на відомий курорт, який працює протягом цілого року, де можна помилуватися та прогулятися одним із найгарніших карпатських хребтів, оглянути один із наймальовничіших українських водоспадів, взимку покататися на лижах, покупатися в чанах, піднятися на гору Гемба на канатно-крісельній дорозі, а також політати на парапланах.

Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет в номері) район курорту Пилипець

Смачна гуцульська вечеря (шашлик, сауна за бажанням)

2 ДЕНЬ

Сніданок.

Мукачево. Замок Паланок

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.

+ Алея сакур (прогулянка по місту Мукачево)

Не дивно, що це дивовижне видовище приваблює у місто тисячі туристів. Місцеві мешканці навіть жартують, що сакури настільки звикли до спалахів фотоапаратів, що вже навіть позують туристам.

 

   

▬ Обід (колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками) 

 

 

Термальні басейни Косино або Берегово.

Косино. Термальні басейни

Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.

За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62 (г/дм3), натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.

За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та біліарної системи.

 

Термальні води Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин .

Нещодавно на одну з цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.

Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням.

 

Дегустація закарпатського вина,

звідки дуже важко вийти хоча б без одної бутилочки вина з собою

 

 Замок Сент Міклош (Чинадієво)

Екскурсія до замку кохання, замку-музею Сент-Міклош , пам’ятки архітектури ХІV  — XIX. Незабутня історія кохання, що сколихнула всю Західну Європу: княгиня Ілона Зріні віддала руку і серце повстанцю…Сьогодні у її стінах не тільки проводять екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії.

 

 Вечеря (шашлик, за бажанням)

 

3 ДЕНЬ

Сніданок.

Колочава. Старе село.

 Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців приваблюють туристів. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. 

Результат пошуку зображень за запитом "колочава старе село"

Колочавська вузькокалійка

Розташувався цей музей  на території музейного комплексу  «Старе село» — у вигляді поїзда, що складається із діючого паровоза та 10 вагонів. У вагонах чеського та радянського періодів представлені унікальні експонати, які розповідають про історію розвитку вузькоколійки не тільки Колочави, а й усього Закарпаття. Тут можна побачити пасажирські вагони, якими лісорубів доправляли на роботу в гори, вантажні вагони для перевезення худоби та лісу, різноманітні інструменти та прилади, якими користувалися залізничники та пасажири.

Пов’язане зображення

▬ Обід (колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками) 

 

 

Озеро Синевир

Озеро Синевир належить до семи природних чудес України!

Легендарне Морське Око – найбільше озеро Українських Карпат, окраса неприступних Ґорґанів, розташоване у Міжгірському районі Закарпаття. Велична пам’ятка природи, народжена потужним зсувом гори 10 тис. років тому, розташувалася на висоті близько 1 тис. метрів над рівнем моря та має глибину до 20 метрів. В прозорих водах Синевира відбивається давня історія Карпат, лісова тиша та вічна небесна блакить.

 

Гірські схили ще й самі дрімають, поколисуючи сонні смереки. Та зів’ялі від осені кущі папороті вже проймає ранковий озерний туман. Ліс обережно вдихає його, смакуючи холодний ще запах справжньої весни. А там далеко, за деревами, у найтихішому місці, зачаїлась голуба безодня. То Синевир. Він знає, що не довго вже спати Карпатам, знає, скільки ще днів до тепла. Він глибокий і древній. Він таємничий і, мабуть, навічно нерозгаданий у безкрайності своїх вод, що кануть у надра гірські. Що там, у тій воді, звідки вона взялась? Чи то все сльози юної Сині? То ж вона, разом із коханим, залишилась назавжди стояти тут на березі…

Вечеря (шашлик, за бажанням)

 

 

4 ДЕНЬ 

Сніданок.

 Ужгородський замок

 Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст.ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.

Пов’язане зображення

 

 

“Старе село” в Ужгороді

Зовсім поряд під стінами величного замку знаходиться парк Підзамковий та один з перших в Україні Закарпатський музей архітектури та побуту, побудований в 1970 р. в місці, яке називали «Відьмина яма», де раніше спалювали тих, кого звинувачували у чаклунстві. Жителі міста називають музей просто «село». Експозиція налічує 29 об’єктів та виставки в головному корпусі. Відвідувачі можуть познайомитися з типовою українською,угорською та румунською архітектурою.
Особливо вражає дерев’яна церква св. Архангела Михайла 1777 р., з висотою башти 22 м. та багато цікавих старовинних речей.

 

▬ Обід (колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками) 

 

+ Алея сакур (прогулянка містом Ужгород)

 

Сакуру вважають символом жіночої молодості та краси. Кажуть, що у кожного, хто побачить цвітіння 35 дерев покращиться здоров’я та здійсниться найзаповітніше бажання. Тож не упустіть нагоду побачити це неймовірне явище і загадати найсокровенніше вже цієї весни.

 

 

 

 

17.00 год  —  Виїзд додому.

 

Вартість: 1750 грн (проїзд, проживання, страхування). 

Харчування: 450 грн (2 сніданки/2 вечері).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Лінія Арпада – 50 грн, водоспад Шипіт Карпат – 10 грн, канатно-крісельний підйомник – 60грн, Замок Паланок – 40 грн, Замок Сент Міклош (Чинадієво) – 10 грн,  термальні басейни Косино – 350 грн/3 год або Берегово – 180 грн/2 год, о. Синевир-15 грн, Колочава – 50 грн, Ужгородський замок – 20 грн

 *Ціни вказані на 01.03.18

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

 уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

 

Подарункові сертифікати на 1,2,3-х денні поїздки, які  будуть  найоригінальнішим подарунком  Вашим рідним, близьким та коханим!!!Список міток порожній
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!