Збір та виїзд з м.Хмельницького о 4.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Дати виїздів дивіться в «Графіки виїздів по святих місцях»

6.30 год – Почаївська лавра

Картинки по запросу почаїв

На високій кам’янистій горі височить Лавра над всією околицею.
Перші історичні відомості про монастир відносяться до 13ст, коли хан Батий розгромив Київ і зруйнував його святині. Тоді деякі православні ченці покинули київські печери й оселилися на Почаївській горі. Засновником був виходець із Афону – преподобний Мефодій.

Під час екскурсії Ви відвідаєте комплекс Почаївської лаври (Успенська церква, церква св. Трійці, церква Преподобного Іова, побудована в скелі і побуваєте в печері, де жив і молився Преподобний Іова) Екскурсію проводить один з ченців монастиря.

Цілюща Стопа Богородиці

Як свідчить народний переказ, записаний в старовинних книгах, в 1240 році на Почаївській горі декільком ченцям з’явилася Пресвята Богородиця. На місці, де відбулося явище, Цариця Небесна залишила відбиток своєї правої стопи. З цього місця забило джерело цілющої води, від якої і понині отримують зцілення віруючі люди.

Чудотворний образ Божої Матері

Картинки по запросу почаїв чудотворна ікона

Святу ікону Богоматері привіз на Русь з Константинополя грецький митрополит Неофіт, і подарував Ганні Гойській за надану йому гостинність. З того часу від ікони стало відбуватися багато чудес і Ганна вирішила віддати її в Почаївський монастир і ось уже 400 років від цієї ікони зцілюються люди. Нині ікона Богоматері знаходиться в Успенському Соборі, над Царськими воротами, в сяючому камінням кіоті.

Печерний храм

У печерному храмі вже понад 350 років почивають у срібній раці нетлінні мощі преподобного Іова, засновника Почаївського монастиря, і щодня відкриваються людям для поклоніння. А також мощі Преподобного Амфілохія . Ще за життя прославився Преподобний даром прозорливості і зцілення. А після його подання 1971 року народження, на місці поховання старця стали відбуватися дива, які не припиняються й донині.

Відбиток Стопи Пресвятої Богородиці із цілющим джерелом, чудотворна ікона Божої Матері та нетлінні мощі прп. Іова (спочив 1651, обрітення мощей відбулося 1659 р.) утворили трійцю тих святинь, через які багато людей отримали від Господа зцілення від хвороб і утішання у скорботах. Випадки благодатних чудес, що відбулися по молитвах перед Почаївськими святинями, записувалися монастирською братією, примножували славу обителі, привертали сюди все нових та нових прочан. Почаївська гора стала світочем Православної віри для усіх навколишніх земель.

Картинки по запросу почаїв скит

11.00 год –  Скит Святої Праведної Анни

Картинки по запросу почаїв скит

Відвідання Святодухівського Скиту (13 століття) і поїздка до цілющого джерела св. Анни, який розташований в декількох кілометрах від Почаєва.

13.00 год – озеро Св. Анни

Джерело Праведної Анни – це одна з найдавніших святинь православ’я, до якої не одне століття поспішають паломники з надією зануритися в його благодатних водах, черпаючи в них сили і здоров’я, як душевне, так і тілесне.

Вода в джерелі завжди має однакову температуру + 4 градуси. Купання проходить круглий рік

15.00 год – м.Кременець. Жіночий монастир

Похожее изображение

 Богоявленський Кременецький монастир розташований в місті   Кременець Тернопільської області.   Історія монастиря дуже складна і давня, так як пережив він багато чого. Своє існування він почав ще в 1633 році як чоловічий православний монастир, який побудували з дозволу короля Речі Посполитої. При монастирі Богоявлення Господнього були відкриті друкарня, в якій була видана одна з найбільш ранніх церковних підручників «Кременецька граматика», школа і лікарня. За весь час існування монастиря він був і єзуїтській колегією, та Волинської гімназією, і знову став чоловічим монастирем.З 1953 року монастир став жіночим. Але в 1959 році був уже закритий. З 1990 року почалося відродження монастиря, коли в нього повернули його святиню – ікону Божої Матері. Через рік туди повернулися черниці. У 2001 році ікона була вкрадена невідомими, але через деякий час вона повернулася в храм у вигляді копії. Місцеві парафіяни вважають ікону цілющою.

17.00 год – Виїзд додому.

Вартість поїздки – 350 грн.

 Деталі уточнюйте за тел.0985594300,0981050557, 0676998791.ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, жіночий монастир, Кременець, озеро Святої Анни, паломництво церква храм святиня зарваниця тур, пасажирські перевезення, поїздки для школярів, Почаїв, почаївська лавра, проща, Скит, сповідь, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, чоловічий монастир