Чернівці + Сонячна долина

Збір та виїзд з м.Хмельницького  о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

 

9.00 год екскурсія до Музею під відкритим небом (Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту). (1,5 год)

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

10.30 год – церква Святого Миколая Чудотворця (оглядово)

Люди називають її храмом з покрученими куполами або “п’яною” церквою. Ніде в Україні не знайти подібної архітектури, а ось в Румунії – так. Власне, чернівецька церква була збудована за зразком одного із румунських соборів. Собор Святого Миколая був побудований в Чернівцях у румунський період Буковини (19191940). Він уособлює на Буковині православну румунську національну традицію.

 

11.00 год  – прогулянка містом, обід в кафе ( 1,5 год)

Вул.Кобилянської

13.00 год -екскурсія до Чернівецького національного університету (2 год)

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтерєрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

 

15.30 год- екскурсія на Сонячну Долину, фотосесія (1,5 год)

Тюльпанове поле (в період цвітіння весною)

 

у Лужанах, що на Кіцманщині, щорічно манить сотні туристів найрізномантінішими кольорами. За декілька днів “маленька Голландія” стала найпопулярнішим та найвідвідуванішим місцем туристів.

17.00 год – виїзд додому.

Вартість поїздки -380 грн (проїзд, страхування)

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) 

 

Телефони для довідок  0985594300, 0981050557, 0676998791.

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

 

                     Хотин

Фортеця
дитячий
дорослий
Вхідні  
25 грн
50 грн
Екскурсія  
200 грн/група
 

                  Чернівці

Музей етнографії
дитячий
 дорослий
Вхідні  
10 грн
25 грн
Університет
 
 
Вхідні  
15 грн
35грн
Сонячна долина
 5грн

*Ціни вказані на 01.03.18вул.кобилянської, дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, корпоратив, куди поїхати на вихідні, Маленький Париж, Музей під відкритим небом, паломництво церква храм святиня зарваниця тур, пасажирські перевезення, поїздки для школярів, ПП Лопатюк, романтична подорож, студентські поїздки, турецька площа, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, тюльпани з Хмельницького, тюльпани поїхати, тюльпанове поле, Храм Миколая Чудотворця, Храми, Церква з пяними куполами, церкви Чернівців, Чернівецький національний музей, чернівецький університет, Чернівці
×

Приєднутйесь до нас на Facebook та стежте за нашими новинами!