Головне правило  доброго відпочинку – хороші фотки. З усміхненим обличчям, з найкращими краєвидами. Якщо немає що скинути в Інстаграм  – вважай, не їздив.  Місце, де Ви побували, стає таким же важливим атрибутом успіху, як і сам кадр. Якщо Ви захоплюєтесь подорожами та фото, то цей тур для Вас! Ну і як бонус, Ви отримуєте можливість скористатись послугами професійного фотографа протягом туру, а також нову цікаву інформацію про, здавалось, відомі та популярні місця. Вибір, звісно, за Вами… Та повірте, такого відпочинку в Вас ще не було! 

      Кришталева печера

Картинки по запросу кришталева печера фото

        Кришталевою печерою в селі Кривче називають десятки об`єднаних залів природного походження з чарівними стінами з гіпсової гірської породи. Усіяні ці стіни химерними малюнками, об`ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Як кажуть, “стежина до неї не заростає” ніколи – сюда масово приїздять туристи як влітку, так і взимку. Ця печера – можливо єдиний шанс людей побувати в справжній печері – тут кілометри ходів, два з яких обладнані для нескладного відвідування туристами. Сама печера розміщена у гіпсовій горі, до печери від підніжжя веде пішохідна доріжка довжиною біля кілометра. Не зважаючи, що печера обладнана для туристів, потрібно бути обережним, щоб не вдаритися в голову чи не підвернути ногу. Часто ходи ведуть до “залів”, які являють собою невеличкі кімнатки.

Рельєф Сова

Химерні нарости на стінах мають свої назви – сова, слон, у залежності від того, на що вони схожі. На землі є місце з нерівною ребристою поверхнею, називається скелетом крокодила (чи динозавра).

Гіпсові форми в печері   

Стіни печери складаються з гіпсу, який кристалізувався у структуру, що нагадує паркет. Іноді можна побачити кажанів, причому зовсім близько, вони висять на стелі або пролітають над головами, теж дуже цікаво.

Місто-півострів Заліщики

Красень Дністер в’ється змійкою між Буковиною і Тернопіллям, створюючи між ними природній кордон. В одному місці він вигинається майже на 360 градусів, утворюючи трикілометровий меандр, посеред якого лежать Заліщики, один з найкрасивіших місць Західної України й, зокрема, Тернопільщини – колишній польський курорт № 1, а сьогодні – просто райцентр Тернопільської області.

Назва, скоріш за все, походить від проживання перших поселенців, які жили «за лісом». А можливо й від «ліщини»: у Х – ХІ столітті по Дністру проходив важливий шлях між Галичем та Молдавією. А купці, начебто, відпочивали під заростями ліщини.

Тюльпанове поле 

Картинки по запросу тюльпанове поле

Весна дуже щедро обдарувала теплим повітрям та ніжними променями землю. Тюльпанчики також надто швидко потягнулися до сонця. І ось така невеличка частинка Голландії в Україні – на Буковині розцвітає тюльпанове поле .

Пов’язане зображення

Найрізноманітніші сорти тюльпанів червоного, білого, жовтого, рожевого та бузкового кольорів розцвітають на полі.  У селі Лужани знайшовся чоловік, що втілив у реальність свою мрію та висаджує не ягоди або овочі, а тендітні квіти. Буковинець піклується про квіти: цибулини тюльпанів привезені з Голландії, а потрібний мікроклімат забезпечує частим поливом (між рядами є спеціальні шланги для зволоження). Таке видовище не може залишити байдужим: люди зупиняються у захопленні. 

Картинки по запросу тюльпанове полеПохожее изображение

Картинки по запросу тюльпанове поле

Вартість поїздки -420 грн 

Телефони для довідок  0985594300, 0981050557, 0676998791.

 

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

 Список міток порожній

ekotur.com.ua

Напишіть Ваше запитання або зателефонуйте: 067 6998791