ЧЕРНІВЦІ (2 дні)

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ▬ ХОТИН ▬ ЧЕРНІВЦІ

Виїзд о 7.00 год в п’ятницю  з м. Хмельницького від Будинку побуту (зупинка Юність)

 1 день

       Кам’янець-Подільський

(екскурсія старим містом, фортеця, вільний час)

Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї є що відвідати: середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського та багато іншого…

Картинки по запросу кам'янець подільський

Картинки по запросу кам'янець подільський старе місто

    Хотин (екскурсія по фортеці)

Історія старовинного буковинського міста Хотин – це запеклі війни, великі повстання, славетні перемоги та страшні поразки, це історія жорстоких битв за володіння могутньою фортецею. Вже не одне століття свідком історичних подій є Хотинська фортеця, яка  входить до рейтингу «Сім чудес України». 

Картинки по запросу хотинська фортеця

Поселення, вечеря.

 2 день

Сніданок.

 Чернівці (Університет, прогулянка містом, музей під відкритим небом)

Прагу, Австрію і Швейцарію можна замінити поїздкою в Чернівці. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтерєрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

 

Старе село

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

Результат пошуку зображень за запитом "обласний музей народної архітектури та побуту  чернівці"

 

 

     ГК “Сонячна долина” (прогулянка та фотосесія)

Пов’язане зображення

 Пов’язане зображення

17.00 –  Виїзд до м. Хмельницький

 Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) ,

уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791.

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, Камянець-Подіьський, корпоратив, куди поїхати на вихідні, поїздки для школярів, ПП Лопатюк, Сонячна долина. Чернівецький університет, студентські поїздки, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, Хотин, Чернівці

ekotur.com.ua

Напишіть Ваше запитання або зателефонуйте: 067 6998791