ЧЕРНІВЦІ (2 дні)

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ▬ ХОТИН ▬ ЧЕРНІВЦІ

Виїзд о 06.00 год в суботу  з м. Хмельницького від Будинку побуту (зупинка Юність)

 1 день

       Кам’янець-Подільський

(екскурсія старим містом, фортеця, вільний час)

Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї є що відвідати: середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського та багато іншого…

 

Картинки по запросу кам'янець подільський старе місто

    

Хотин (екскурсія по фортеці)

Історія старовинного буковинського міста Хотин – це запеклі війни, великі повстання, славетні перемоги та страшні поразки, це історія жорстоких битв за володіння могутньою фортецею. Вже не одне століття свідком історичних подій є Хотинська фортеця, яка  входить до рейтингу «Сім чудес України». 

Поселення, вечеря.

 2 день

Сніданок.

Чернівці (Університет, прогулянка містом, музей під відкритим небом)

Прагу, Австрію і Швейцарію можна замінити поїздкою в Чернівці. Місцеві краєвиди та архітектура створюють атмосферу старої Європи.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців –  комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтерєрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.

 

“Старе село”

На мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу Прута, знаходиться обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятка культурної спадщини. Експозицію музею відкрито  для огляду в липні 1986 року. Перед вами відкриються буковинські  поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців, що буде пізнавально-захоплюючою для різних вікових груп туристів.

Результат пошуку зображень за запитом "обласний музей народної архітектури та побуту чернівці"

 

 

     ГК “Сонячна долина” (прогулянка та фотосесія)

 

 

17.00 –  Виїзд до м. Хмельницький

Вартість: 900 грн (проїзд, проживання, страхування)

Харчування: 150 грн (1 сніданок/1 вечеря)

Екскурсійний збір та вхідні  квитки оплочуються окремо.

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів)

уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791.дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, екскурсії, Камянець-Подіьський, корпоратив, куди поїхати на вихідні, поїздки для школярів, ПП Лопатюк, Сонячна долина. Чернівецький університет, студентські поїздки, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, Хотин, Чернівці