«ЗИМОВИЙ КОЛАЖ»

Дати виїздів по вихідних (ПТ-СБ-НД) ▬-ЩОТИЖНЯ

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту

(зупинка Юність)

1 ДЕНЬ

 Яремча

 У цьому невеликому містечку чудово поєднується чарівна природа і справжній гуцульський колорит. Відпочинок у Яремча залишає незабутні враження та підходить для людей будь-якого віку!

Вольєрне господарство

Відвідаємо вольєрне господарство, яке знаходиться в Карпатському національному природному парку, де є: олені,косулі, дикі кабани.


Водоспад Пробій та сувенірний ринок,

 де ви зможете помилуватись витвором природи – саме так можна назвати течію гірської річки та придбати на згадку вироби  найкращих гуцульський майстрів.

 

Гуцульська кухня та гуцульські настоянки.

Стежка Довбуша

Народ високо цінував Олексу Довбуша, тому склав про нього багато легенд: про незліченні скарби Олекси, таємниці його сил, історії кохання, снів; пісень, переказів, оповідань, поем. Олекса Довбуш став символом мужності, чесності й нескореності також серед Галичан, жителів Буковини та Закарпаття. 

 «Стежка Довбуша» – таємнича місцевість, яка всіх зацікавлює, інтригує.Вона повільно підіймається горою Маковицею, блукаючи буково-ялівцево-смерековим лісом. Кажуть, колись тут переховувались опришки зі своїм звитяжним ватажком. Хто знає, може поміж цього каміння й справді сховане золото самого Довбуша?

Поселення.

19.00 год- смачна гуцульська вечеря.

Вільний час (сауна, шашлики…).

Бажаючі кататися на лижах на  другий день отримують в прокат гірськолижне спорядження та абонементи

(при собі мати документ для застави).

2 ДЕНЬ

7.30 год – ситний  сніданок.

8.00 год –  виїзд на ГК Буковель.

ГК БУКОВЕЛЬ

– оглядова екскурсія на канатно-крісельному підйомнику

-гуцульський глінтвейн

– катання на лижах, санях, сноубордах, ковзанах, cноутюбінгах…

 

Музей перевернутий будинок

Люди звикли будувати будинки дахом догори, але одного разу комусь захотілось різноманітності. Сучасні архітектори все частіше намагаються розбавити сірий урбанізм оригінальними спорудами. По всьому світу зустрічаються незвичні житла. Є будинки, які не підкоряються звичним для нас основам фізики. Саме такий будинок ми відвідаємо.

смт. Ворохта

Пов’язане зображення

 

  • – гірськолижні трампліни та канатно-крісельний підйомник

  • – сувенірний ринок

19.30 год – смачна колоритна вечеря.

Вільний час (сауна, шашлики…).

3 ДЕНЬ

9.00 год – ситний сніданок.

9.30 год  – виселення з готелю.

  Верховина

 – найвисокогірніший район українських Карпат з неймовірно-казковими краєвидами.

       Колоритне представлення культури, гуцульського побуту та музичних інструментів у Кумлик


  •  Матеріали збиралися протягом 30 років — це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. На особливу увагу заслуговує колекція музичних інструментів, серед яких: скрипки (в тому числі скрипки-довбанки і прямокутна скрипка), цимбали,коза, дримби, трембіти, роги та багато інших.

  • Прогулянка на кінних санях або верхи, де відкриваються чудові пейзажі для фотосесії.

  • Колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками.

  • Гуцульське мольфарство. Замовляння на добро.

    Саме тут можна довідатись про боротьбу гуцулів з духами, про способи ведення цієї боротьби, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями, про магію, як одну зі складових культури гуцулів. Музей відкритий 7 липня 2015 р. Експозиція створена для презентації діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів. Зокрема експонується інвентарій, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.

Форельне господарство + гуцульська медовуха

де ви зможете порибалити, а також поласувати рибкою. яку нам приготують за найкращими гуцульськими рецептами, а також пригостять смачним баношем, білими грибами, узваром.

 

17.00 год —  Виїзд додому.

 

 Вартість поїздки  – 1100 грн. Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері)

 

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел. 0985594300, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

Турагенство пропонує подарункові сертифікати на 1,2,3-х денні поїздки, які  будуть  найоригінальнішим подарунком  Вашим рідним, близьким та коханим!!!вихідні в Карпатах, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, куди поїхати на вихідні, турфірми Хмельницького